!
16.Admin to leń!Autor: AnonimCzytano 473 razyData dodania: 13.03.2017
Średnia ocena: 4.1 Głosów: 9
Zaloguj się, aby ocenić37
Zapuszczę się w las, a tym czasem wracając z Twojego zostawiam 5:)
bardzo dziękuję :)
Chętnie się wybiorę hahah xD Tekst mega rubaszny, 5 ;D
fajnie, że się tekst się podobał, dziękuję :)
Piękna zabawa ! 5
tworzenie jest piękne, na każdej płaszczyźnie, dziękuję :)
Znowu mi się podoba i także bardzo pasuje do tematów - absurdalnie realnych. :)
bardzo mi miło, dziękuję :)
Spacery dobre na cerę. Fakt potwierdzony. Sprawdzałem. 5
zazdroszczę cery :], dziękuję :)
Absurdalnie absurdalne, a do tego fajna zabawa słowami 5
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania
Komentarze (11)
Zapuszczę się w las, a tym czasem wracając z Twojego zostawiam 5:)
bardzo dziękuję :)
Chętnie się wybiorę hahah xD Tekst mega rubaszny, 5 ;D
fajnie, że się tekst się podobał, dziękuję :)
Piękna zabawa ! 5
tworzenie jest piękne, na każdej płaszczyźnie, dziękuję :)
Znowu mi się podoba i także bardzo pasuje do tematów - absurdalnie realnych. :)
bardzo mi miło, dziękuję :)
Spacery dobre na cerę. Fakt potwierdzony. Sprawdzałem. 5
zazdroszczę cery :], dziękuję :)
Absurdalnie absurdalne, a do tego fajna zabawa słowami 5
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania