16.Admin to leń!

!

Średnia ocena: 4.1  Głosów: 9

Zaloguj się, aby ocenić

Komentarze (11)

  • Szudracz 13.03.2017

    Zapuszczę się w las, a tym czasem wracając z Twojego zostawiam 5:)

  • Anonim 13.03.2017

    bardzo dziękuję :)

  • Tanaris 13.03.2017

    Chętnie się wybiorę hahah xD Tekst mega rubaszny, 5 ;D

  • Anonim 13.03.2017

    fajnie, że się tekst się podobał, dziękuję :)

  • Karawan 13.03.2017

    Piękna zabawa ! 5

  • Anonim 13.03.2017

    tworzenie jest piękne, na każdej płaszczyźnie, dziękuję :)

  • Freya 13.03.2017

    Znowu mi się podoba i także bardzo pasuje do tematów - absurdalnie realnych. :)

  • Anonim 13.03.2017

    bardzo mi miło, dziękuję :)

  • Pan Buczybór 13.03.2017

    Spacery dobre na cerę. Fakt potwierdzony. Sprawdzałem. 5

  • Anonim 13.03.2017

    zazdroszczę cery :], dziękuję :)

  • fanthomas 14.03.2017

    Absurdalnie absurdalne, a do tego fajna zabawa słowami 5

Napisz komentarz

Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania