Dzisiaj

Dzisiaj

Szybka

Zmiana

Nawyków

 

Nie ma weny

Nie ma wierszyków

 

 

Sorry, ten tekst to po to, żeby za krótkie nie było

I żeby to automat zatwierdził

Co to za bzdura, że za krótkie

To nie wchodzi?

Jakbym chciał

Napisać wiersz pt "Cisza"

Nie zawierający żadnych słów

To też by był za krótki?

 

Stąd te wywody i smutki.

Średnia ocena: 4.7  Głosów: 7

Zaloguj się, aby ocenić

Komentarze (9)

  • Frodo 04.01.2017

    Yyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy 4

  • KarolaKorman 05.01.2017

    Bez weny nie ma wierszyków :( Smutno

  • Pan Buczybór 05.01.2017

    Widzę, że ktoś zainteresował się moją sprawą. Dziękuję. 5

  • Ewcia 05.01.2017

    Nie zawsze przychodzi wena.

  • Neurotyk 05.01.2017

    Bez weny lepiej nic nie publikować, bo wiersz, niestety, jest jaki jest. Nie ocenian:)

  • illibro 05.01.2017

    Fajerwerków się nie spodziewałem ;-) Ale złość mnie wzięła ;)

  • Neurotyk 05.01.2017

    illibro na złość odpocząć i przewietrzyć głowę, a pomysły do pustej wejdą same:)

  • Violet 05.01.2017

    Przyjmuję, jako skargę i pożalenie, i wspieram. 4

  • Armila15 07.01.2017

    haha, jesteś geniuszem !!!

Napisz komentarz

Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania