Dzisiaj coś sie skończyło.
Dzisiaj coś się skończyło, dlaczego któż to wie.
Widać w końcu tego czegoś, Bóg widział głębszy sens.
A my małe pionki, na szachownicy świata.
Nie potrafimy docenić zimy, w imie nadchodzącego lata.
Bo człowiek chyba tak już jest zaprogramowany.
Że lubi sam sobie zadawać rany
Przecież w zimie są i pozytywy.
Można budować marzeń świat
Będąc, otulonym białą śniegu kołdrą.
Ale po co?
Ale na co?
Doceniać zmiany.
Może dlatego, że my też się zmieniamy.
Komentarze (6)
O tym samym dziś pomyślałam w kontekście przemijania. Jak dla mnie ładne. 5
Dzięki
Zgadza się... masz rację, Tino. Niestety ludzie nie widzą pozytywów i potrafią tylko wymagać... ech :/
5
Dzięki
5 Ślicznie ;)
Dzięki
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania