Dziura i Cień

nie ma dziury bez czegoś wokół

nie ma cienia bez światła

człowiek jest dziurą i cieniem

 

                                                                                                 

                                               

                                                

Średnia ocena: 4.0  Głosów: 4

Zaloguj się, aby ocenić

Komentarze (4)

  • maciekzolnowski 3 miesiące temu

    Takie trochę haiku. Łade, nie powiem. :)

  • Dekaos Dondi 3 miesiące temu

    Maciekzolnowski→Dzięki:)→Faktycznie. Tak nie skojarzyłem:)→Pozdrawiam :~)

  • maciekzolnowski 3 miesiące temu

    Znamy się, no oczywiście, że się znamy. :) Pozdrawiam również, DD. M

  • Dekaos Dondi 3 miesiące temu

    Maciekzolnowski→Dzięki:)→Skoro tak, to odwzajemniam oczywiście:)→Pozdrawiam :~)

Napisz komentarz

Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania