Dziwak na opowi II
Biedny Irek, wpada komuś imprezę i dziwi się, że nawaleni nie chcą razem z nim zsuwać kanap pod ściany, żeby on mógł sobie potańczyć; mówią: Tańcz, chopku, gdzie stoisz, od nas się odtenteguj.
A Irek: To ja dzwonię do kierownika!
A oni: To dzwoń!
A Irek: To ja nie dzwonię!
A oni: To nie dzwoń, ale przestań się wydzierać, człowieku, tu jest impreza, daj najebanym spać, grającym w pingla na stole grać, a tym, co się w kącie ruchają nie przeszkadzaj.
A Irek: Ja was nie rozumiem, nie chcecie tu porządku?
A oni: Wierzymy w swojego boga, nie chcemy twojego. Ani żebyś ty msze tu odprawiał.
A Irek: Ale ja jestem księdzem w dwóch parafiach.
A oni: No i co?
...
Irek wyszedł z biby, siadł na schodach z drinkiem i przeżywa. Skrobie na kolanie coś, łzy rzewne roni.
"nie rozumiem ich", myśli, "dlaczego oni nie chcą, żeby było po mojemu, czyli lepiej?".
Komentarze (47)
Tu też są bluzgi a jak ja daję opo z bluzgami to nie akceptujo.
Gdzie widzisz bluzgi, raku
Fatalnie, To jakby styl Mar porównać do Cana, ale żeś wymęczył to dzieło...
Taa, betti, idź, zrozum, po co to powstało
Po pierwsze
Ozar nie ma jaj, tylko kisiel w majtkach, więc żadnych rewolucji i tak nie przeprowadzi
Po drugie
Nawet gdyby je miał, to i tak wszystkie jego pomysły musiałyby przejść przez sito admina, czyli może jeden procent by został wdrożony
ale, żeby cokolwiek zdziałać, trzeba coś robić a nie płakać w kącie
Co do tych dwóch tekstów
Jeden i drugi pod względem tak formy, jak i stylu są do bani
Pozdrawiam :)
To chyba dobrze, ze moj tez jest chujowy, znaczy dobrze naśladuje tekst Ozara
Okropny chujowo naśladujesz, mówiąc waszym językiem... stadko się broni, ale dość nieudolnie. Dobrze, że Ozar napisał, jak was widzą i oceniają inni ludzie. Ty gówno napisałeś, ale jeżeli potrafisz być dumny z tego, to czemu nie.
betti uśmiechnij się
Ozar jest zwykłą mękołą, który chciałby a boi się
Jak dziewica przed pierwszym stosunkiem
i zastanawiam się, czemu ma najwięcej do powiedzenia osoba, która najmniej się orientuje w temacie? :)
vide Obywatelka betti, znowu ze sraką
Od tego się zaczeło
Ozar 4 dni temu
Dodał bym podział ma forum. każdy dział osobno bo to pitolenie to zupełnie bez sensu.
Nuncjusz 4 dni temu
To dodaj
Ozar 4 dni temu
Nun to wymaga przebudowy forum
Nuncjusz 4 dni temu
No to nie czekaj, tylko zakasuj rękawy i działaj, skoro masz takie moce :)
Ozar 4 dni temu
A to może tylko admin. Wiem jak to zrobić. bo choćby historyk.eu ma szablon mój ale tu to tylko za wiedzą i zgoda admina
Ozar 4 dni temu
Mogę ale czy to admin przyjmie?
Nuncjusz 4 dni temu
No, czyli nie masz, więc po co to tu piszesz? Przeróbkę forum przerabialiśmy sto razy w stu różnych wątkach i nic się nie zmieniło od tego, czyli, reasumując
pisanie o tym na forum jest bezsensu, pisz do admina w tej sprawie, a on cię oleje cienkim sikiem
Powodzenia :)
Canulas 4 dni temu
Tak umierają marzenia
Canulas 4 dni temu
Dla mnie jest dobrze hak jest.
Nuncjusz bo wreszcie ktoś wam rzucił prawdę w oczy, ukazał na żywych przykładach jacy jesteście próżni i pyszni. Twoje tłumaczenia są sraką. Myślałeś, że tej hipokryzji nikt nie widzi, bo tu tylko osły i barany...
betti ale kurwa jaką prawdę do licha? Ozar się tylko miota po kątach i sam nie wie, czego chce. Żebra od nas poparcia do zrealizowania swoich pomysłów. Jak go kieruję z tym do admina to się sra. Więc o co mu w końcu chodzi?
Obydwoje jesteście ciężkimi przypadkami skretynienia, do których nic nie trafia
Ozar jest wartościowym człowiekiem. Nikogo tutaj nie obraził, dla każdego starał się znaleźć jakieś wytłumaczenie. Pisze bardzo dobre teksty historyczne, a ty takiemu człowiekowi piszesz, że jak mi się coś nie podoba, to niech wypierdala... Chciał coś zmienić, miał jakieś pomysły, a wy wyśmieliście to, bo tacy ważni w swoim mniemaniu jesteście. Banda oszołomów, która wykorzystując brak nadzoru, uzurpowała sobie prawo do wyśmiewania. Wystarczy, że jeden kretyn pojedzie ironią, reszta jak barany za nim...
betti ja pierdole, ależ nikt mu nie zabrania wprowadzać zmian, ja na pewno nie
Niech działa, a nie tylko o tym pisze
i oczywiście doceniam Ozara, ale jako rewolucjonista jest do dupy
a pisze o tym już chyba setny raz. Jak tylko się tu pojawił, tłumaczyliśmy mu jak wygladają realia, ale do niego to nie dociera, do ciebie zresztą też
sama stwierdziłaś, że nie ma tu nadzoru, a kto twoim zdaniem ma te ozarowe zmiany wprowadzać? No chyba tylko admin, a nie kurwa ja, więc na chuj mu nasze błogosławieństwo? Niech kurwa trobi co tam sobie wymyślił
Nuncjusz wasza ironia tym bardziej do niczego mu nie potrzebna, a jednak nią jedziecie. Z tobą na czele. Widać jak doceniasz ludzi...
betti dzizaz, ależ ja lubię i cenię Ozara, jeśli była jakś ironia to tylko wynikająca z mojego zniecierpliwienia, bo ileż razy można w kółko powtarzać to samo?
Nie gadaj tylko działaj!
A on gada i gada i chuj z tego wynika
Dal jakieś propozycje, a barany z ironią tłumaczyli, co ma z tym zrobić... jeżeli Admin nie reaguje, to sami powinniście trzymać jakiś poziom, przynajmniej wysłuchać i nic nie mówić, skoro bzdety tylko na języku...
A ile razy można wysłuchiwać jedno i to samo? I jeszcze wysłuchiwac oskarżeń, że nie chcemy żadnych zmian?
Parę osób faktycznie ich nie chce, ale ja nie zaliczam się do nich
i przestań wyzywać tu ludzi bo w końcu cię zgłosze do admina, przyhamuj z tymi baranami
i kończę, temat już został dawno wyczerpany, niech lepiej sam Ozar się wypowie a nie ciągle ty
Eh, sama prawda, patrząc stricte na przekaz
Yep
Polactwo w pigułce xD
Zajrzyj pod tekst ozara o tym samym tytule
heh, jak zwykle dobrze wymierzona kontra, czyli fajne dopełnienie "dzieła" Ozara. No, spoko inicjatywa
"dlaczego oni nie chcą, żeby było po mojemu, czyli lepiej?" – ja bym to nawet odwrócił, żeby było jeszcze bardziej po oczach: "... żeby było lepiej, czyli po mojemu?". Ale i tak jest w punkt.
Nie chciałem tej pały superprzeginać, tylko tak z wyczuciem, wiesz.
Sam fakt, ze istniejesz to jest superprzegiecie.
e make i ka pololi sam fakt, że spierdalaj
Nie mogę Ci odpowiedzieć tak, jakbym chciała, bo napisałam do Pierre'a, żeby Cię smagnął na okoliczność Twojego zachowania wobec mnie i teraz nie mogę Cię obrażać, żeby mu jasno pokazać, że Twoje wulgaryzmy wobec mnie są bezpodstawnym objawem Twojego chamstwa i prostactwa, a ja jestem grzeczna.
e make i ka pololi, ja pierdzielę. Uodabiacie dla mnie dwie, zajebiście przeciwstawne siły. Lubię czytasz wasze wymiany myśli. :)
Ja też. Nie niszczcie tego
A ja nie, nmp może spierdalać i nie zapłaczę, jeśliby ten fakt nastąpił z permanentnym skutkiem. Moje zachowanie wobec ciebie to efekt rozłożonych rąk. Poddaję partię, partie, oddaję ci boisko, spierdalaj, nie leź już za mną.
Ale brzydko.
pacz jak pasuje: http://www.wsjp.pl/index.php?id_hasla=9064
Hm, no, hm
Okropny, dałem tu, żeby nie spamować u rubio
Canulas czemu u rubio?
Okropny juz czaje
Okropny, no bo tam wpadłem na to, tam zaczęliśmy konwersację, przeniosłem ją tu. Po dd Twój ostatni tekst.
Canulas bo ja faktycznie, tu jednym okiem, tu narzeka, a sam wie, jak czytał ;)
Okropny, no tak. Dokładnie. Nie mówię, nie. Ale to wszystko w wymiarze żartobliwym.
Canulas oczy-wiście
Kreska robi robotę w tej wypowiedzi
Wiadomka
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania