Ty tak szybko się poddajesz i rezygnujesz, że żal patrzeć.
Szkoda ci 5 minut, żeby poprawić fajny tekst?
Normalnie nie wierzę!!!!!
Ogarnij się i walcz do końca!
Bożeno, podwójne drabble (200 słów) to nie drabble, a droubble. Nie wiadomo, czy Literkowa dopuści taką formę do konkursu. Do tej pory na konkurs wpływały teksty o połowę krótsze niż Twój.
Dobry tekst. Nie za długi, a pełny treści. Klimatyczny i ciekawy. Przypomniały mi się niektóre kraje, w których kiedyś byłem na krótkich, ale pełnych wspomnień i inspiracji wycieczkach: Francja, Włochy, Austria. 5, pozdrawiam :-)
Wspomnienia wojaży są cudowne, zwłaszcza w chwili, gdy pandemia nie zachęca do dalekich wypraw. Ale wspomnienia to też ludzie, za którymi tęskno.
Dziękuję za komentarz i serdecznie pozdrawiam!
W ciągłej walce ze swoim wnętrzem przywracamy twarze, twarze-maski, które powoli zlewają się w koszmarne obrazy. I błądzimy pośród nich szukając chwili, gdzie przerwano nasze niewytłumaczalne decyzje. Czy potrafimy odnaleźć znaki, które pozwolą nam uspokoić nasze wnętrze. Jednak bogactwo wspomnień jest niczym niezastąpione i to nas trzyma przy życiu.
Wspomnienia są w nas, trudno z nimi walczyć. Chwilami można roztrząsać motywy postępowanie, ale to nic nie zmieni. Żyjemy w dwóch platformach, teraźniejszej i przeszłej.
Dziękuję za ciekawy komentarz i serdecznie pozdrawiam!
Bożeno Joanno↔Jest w tym tekście, taki klimat, że aż coś.
Natura potrafi obrazować różne dziwy. Tym bardziej, gdy człowiek, świadomie lub podświadomie, chce coś zobaczyć.
Wtedy mózg "uzupełnia" obraz z wyobraźni.
Jak np. często się za dnia o czymś ustawicznie myśli,
to szansa, że w śnie, ten obraz się zobaczy.
Miałem takie przypadki:)↔Pozdrawiam:)↔5
Ta twarz, ta maska stała się moim przyjacielem podobnie jak u dziecka, które nie potrafi się obejść bez ulubionej lalki lub misia. Taki to defekt psychiki.
Komentarze (12)
Bożeno...
Boże, no...
Bo...
Nie, nie mogę tego napisać...
Wiem, że tekst jest za długi. Wykreśliłam adnotację o bitwie, jeśli Ci o to chodzi.
Pozdrowienia!
Ty tak szybko się poddajesz i rezygnujesz, że żal patrzeć.
Szkoda ci 5 minut, żeby poprawić fajny tekst?
Normalnie nie wierzę!!!!!
Ogarnij się i walcz do końca!
Bożeno, jakbyś się domyśliła, co chcę napisać, to byłabym wdzięczna?
Bożeno, podwójne drabble (200 słów) to nie drabble, a droubble. Nie wiadomo, czy Literkowa dopuści taką formę do konkursu. Do tej pory na konkurs wpływały teksty o połowę krótsze niż Twój.
Pomyliłam się, trudno, wycofam tekst z bitwy. Dzięki za wiadomość. Pozdrowienia!
Dobry tekst. Nie za długi, a pełny treści. Klimatyczny i ciekawy. Przypomniały mi się niektóre kraje, w których kiedyś byłem na krótkich, ale pełnych wspomnień i inspiracji wycieczkach: Francja, Włochy, Austria. 5, pozdrawiam :-)
Wspomnienia wojaży są cudowne, zwłaszcza w chwili, gdy pandemia nie zachęca do dalekich wypraw. Ale wspomnienia to też ludzie, za którymi tęskno.
Dziękuję za komentarz i serdecznie pozdrawiam!
W ciągłej walce ze swoim wnętrzem przywracamy twarze, twarze-maski, które powoli zlewają się w koszmarne obrazy. I błądzimy pośród nich szukając chwili, gdzie przerwano nasze niewytłumaczalne decyzje. Czy potrafimy odnaleźć znaki, które pozwolą nam uspokoić nasze wnętrze. Jednak bogactwo wspomnień jest niczym niezastąpione i to nas trzyma przy życiu.
Pozdrawiam serdecznie
Wspomnienia są w nas, trudno z nimi walczyć. Chwilami można roztrząsać motywy postępowanie, ale to nic nie zmieni. Żyjemy w dwóch platformach, teraźniejszej i przeszłej.
Dziękuję za ciekawy komentarz i serdecznie pozdrawiam!
Bożeno Joanno↔Jest w tym tekście, taki klimat, że aż coś.
Natura potrafi obrazować różne dziwy. Tym bardziej, gdy człowiek, świadomie lub podświadomie, chce coś zobaczyć.
Wtedy mózg "uzupełnia" obraz z wyobraźni.
Jak np. często się za dnia o czymś ustawicznie myśli,
to szansa, że w śnie, ten obraz się zobaczy.
Miałem takie przypadki:)↔Pozdrawiam:)↔5
Ta twarz, ta maska stała się moim przyjacielem podobnie jak u dziecka, które nie potrafi się obejść bez ulubionej lalki lub misia. Taki to defekt psychiki.
Serdecznie pozdrawiam!
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania