Dziwny jest ten świat
Dziwny jest ten świat mówiono.
Aktualnie bez zmian młoda panno.
Pełen wad i nie przyjemności.
My ludzie prości do niego przywykli.
Wykrzywi nam wyrazy twarzy.
Skrzywdził nas i to wiele razy.
Skazy zachowamy, lecz bez urazy.
Z nadzieją na jutro, jedynej szansy.
Coraz bliżej, pamiętasz czy parzy?
W ciemno poprowadzę Cię naprzód.
Z rzuć w nie pamięć i nabierz tchu.
Bądź jak woda kieruj się do nurtu.
Zniknie co ludzkie, to co tak cuchnie.
Krew, łzy i pot spłyną, głos zgasi knot.
Nie godni zawyją, odchodząc w mrok.
Uruchom wzrok i spójrz na źródło obok.
Komentarze (20)
'Z rzuć w nie pamięć' - tak nie może być, musi być ogarnięte chociaż pod tym podstawowym względem. Potem można coś dalej, no ale tak najn.
nieprzyjemności - razem, niegodni - razem, niepamięć- razem, reszta pełna patosu, choć podstaw do tego brak.
Czasme zgadzam się z betti. To jest to "czasem".
Język polski bardzo trudna
Kocham Niemena, za przypomnienie 5
Co ci odwala? Myślisz, że jak tak będziesz komentować to będziesz fajniejsza? Błąd jak krowa
a poza tym, to w sumie lata mi to, rób se co chcesz
A od kiedy to nie można chwalić? Jak wszyscy chwalą, to się nie czepiasz, jak ja, to ci się nie podoba i wyskakujesz jak filip z konopi. weź przestań za mną łazić...
Po pierwsze, nie odpowiadaj puszczykowo
po drugie, można chwalić, jak jest za co
po trzecie, to kłamstwo, że wszyscy tylko chwalą, wystarczy poczytać komentarze
po czwarte, udajesz głupa, tego się czepiam
po piate, przestań mi w końcu pierdolić o łażeniu za tobą, nie łażę tylko też komentuję
po szóste baj
Mnie się podoba, więc chwalę. Takie moje prawo i gówno ci do tego.. poszoł won!
widze tu puszczyka(ta nie umiejętność skorzystania z opcji Odpowiedz
poza tym, wcale ci się nie podoba, wiem to doskonale, po co mydlisz oczy :)
Nuncjusz, Kurde, też często nie umiem skorzystać z opcji "odpowiesz". Zawsze mnie senior Okropny strofował. "smuteg"
Nuncjusz gówno o mnie wiesz, tyle ci powiem, powinno wystarczyć...
Nawet Can przylazł pochwalić... nie wstydź się Can, dawaj!
Pssst, ja już tu zostawiłem komentarz. Prosto z trzewi serduszka. ;)
Canulas zawsze możesz zmienić zdanie, żeby autorowi nie było przykro. Bądź człowiekiem...
betti, taaa, jak na słoiczku jest napisane brać pół, to zapewne chodzi o łyżeczkę, nie słoiczek. ;)
Canulas a kogo obchodzą takie duperele, bierz cały słoik, po co rozmieniać się na drobne...
betti kurde, racja :)
Byki, interpunkcja, pisownia łączna, rozdzielna leżą... skandal nie przejrzeć tekstu i tak go wrzucać z marszu.
daj spokój, spirytysta, chcesz na czarną listę? Nie wygłupiaj się!
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania