Dziwny jest ten świat

Dziwny jest ten świat mówiono.

Aktualnie bez zmian młoda panno.

Pełen wad i nie przyjemności.

My ludzie prości do niego przywykli.

 

Wykrzywi nam wyrazy twarzy.

Skrzywdził nas i to wiele razy.

Skazy zachowamy, lecz bez urazy.

Z nadzieją na jutro, jedynej szansy.

 

Coraz bliżej, pamiętasz czy parzy?

W ciemno poprowadzę Cię naprzód.

Z rzuć w nie pamięć i nabierz tchu.

Bądź jak woda kieruj się do nurtu.

Zniknie co ludzkie, to co tak cuchnie.

Krew, łzy i pot spłyną, głos zgasi knot.

Nie godni zawyją, odchodząc w mrok.

Uruchom wzrok i spójrz na źródło obok.

Średnia ocena: 3.0  Głosów: 2

Zaloguj się, aby ocenić

Komentarze (20)

  • 'Z rzuć w nie pamięć' - tak nie może być, musi być ogarnięte chociaż pod tym podstawowym względem. Potem można coś dalej, no ale tak najn.

  • betti 18.07.2018

    nieprzyjemności - razem, niegodni - razem, niepamięć- razem, reszta pełna patosu, choć podstaw do tego brak.

  • Canulas 18.07.2018

    Czasme zgadzam się z betti. To jest to "czasem".

  • Murzyn 18.07.2018

    Język polski bardzo trudna

  • betti 19.07.2018

    Kocham Niemena, za przypomnienie 5

  • Nuncjusz 19.07.2018

    Co ci odwala? Myślisz, że jak tak będziesz komentować to będziesz fajniejsza? Błąd jak krowa
    a poza tym, to w sumie lata mi to, rób se co chcesz

  • betti 19.07.2018

    A od kiedy to nie można chwalić? Jak wszyscy chwalą, to się nie czepiasz, jak ja, to ci się nie podoba i wyskakujesz jak filip z konopi. weź przestań za mną łazić...

  • Nuncjusz 19.07.2018

    Po pierwsze, nie odpowiadaj puszczykowo
    po drugie, można chwalić, jak jest za co
    po trzecie, to kłamstwo, że wszyscy tylko chwalą, wystarczy poczytać komentarze
    po czwarte, udajesz głupa, tego się czepiam
    po piate, przestań mi w końcu pierdolić o łażeniu za tobą, nie łażę tylko też komentuję
    po szóste baj

  • betti 19.07.2018

    Mnie się podoba, więc chwalę. Takie moje prawo i gówno ci do tego.. poszoł won!

  • Nuncjusz 19.07.2018

    widze tu puszczyka(ta nie umiejętność skorzystania z opcji Odpowiedz
    poza tym, wcale ci się nie podoba, wiem to doskonale, po co mydlisz oczy :)

  • Canulas 19.07.2018

    Nuncjusz, Kurde, też często nie umiem skorzystać z opcji "odpowiesz". Zawsze mnie senior Okropny strofował. "smuteg"

  • betti 19.07.2018

    Nuncjusz gówno o mnie wiesz, tyle ci powiem, powinno wystarczyć...

  • betti 19.07.2018

    Nawet Can przylazł pochwalić... nie wstydź się Can, dawaj!

  • Canulas 19.07.2018

    Pssst, ja już tu zostawiłem komentarz. Prosto z trzewi serduszka. ;)

  • betti 19.07.2018

    Canulas zawsze możesz zmienić zdanie, żeby autorowi nie było przykro. Bądź człowiekiem...

  • Canulas 19.07.2018

    betti, taaa, jak na słoiczku jest napisane brać pół, to zapewne chodzi o łyżeczkę, nie słoiczek. ;)

  • betti 19.07.2018

    Canulas a kogo obchodzą takie duperele, bierz cały słoik, po co rozmieniać się na drobne...

  • Canulas 19.07.2018

    betti kurde, racja :)

  • spirytysta 19.07.2018

    Byki, interpunkcja, pisownia łączna, rozdzielna leżą... skandal nie przejrzeć tekstu i tak go wrzucać z marszu.

  • betti 19.07.2018

    daj spokój, spirytysta, chcesz na czarną listę? Nie wygłupiaj się!

Napisz komentarz

Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania