Dźwięk duszy

Dzięki tym literom odkrywam siebie.

Jakbym grał na gitarze — każdy

dźwięk niesie mnie— jedno szarpnięcie strun

tworzy zdania, melodię duszy.

Kompozycja własna Dedal.

Średnia ocena: 3.0  Głosów: 2

Zaloguj się, aby ocenić

Komentarze (9)

  • Pulinaaa 7 miesięcy temu

    ❤ cieżko to rozkodować ,ale juz chyba wiem...;)

  • Pulinaaa 7 miesięcy temu

    Litery tytułow układaja się w całość:)

  • Pulinaaa 7 miesięcy temu

    Wiatr niesie słowa, co tylko ja słyszę.
    Odbicie w Twoich oczach tańczy jak echa płomień.
    Jestem tu, choć cień mnie kryje,
    Tajemnica szeptem mówi.....

  • Pulinaaa 7 miesięcy temu

    😁😁🤣🤣🤣🤣🤣

  • Dedal 7 miesięcy temu

    Pulinaaa
    Język, który rozumiemy tylko my dwoje,
    Jak bliźniacze płomienie w jednym spojrzeniu.
    Te dwa słowa, uwięzione tajemnicą,
    Drżą w ciszy jak skrzydła skryte w cieniu.

    Kroczymy pewnie – choć noc nas otula,
    Niech wiatr do nas przybędzie, niech niesie nasze
    Teksty 😁😉

  • Pulinaaa 7 miesięcy temu

    Dedal ❤🙈🤩🤩🔥

  • najmniejsza 7 miesięcy temu

    O widzisz przypomniałeś mi coś... o czymś,czego zapomniałam zrobić.Od rana sobie obiecywałam że docenię ministrantów mówiąc że niektórzy siedzą w grach komputerowych a oni wybrali, chodzić z Księdzem po Kolędzie i że to jest bezcenne.

  • najmniejsza 7 miesięcy temu

    ..O.Franciszek Chodakowski nazywa to ,,Symfonią Słowa"

  • najmniejsza 7 miesięcy temu

    Chodkowski*

Napisz komentarz

Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania