.

.

Średnia ocena: 4.1  Głosów: 9

Zaloguj się, aby ocenić

Komentarze (14)

  • wolfie 12.02.2015

    Ciekawe, przyjemne i zaskakujące. Fajnie prowadzisz narrację. Czekam na więcej. Ode mnie 4 :) Pozdrawiam :)

  • wolfie 12.02.2015

    Ciekawe, przyjemne i zaskakujące. Fajnie prowadzisz narrację. Czekam na więcej. Ode mnie 4 :) Pozdrawiam :)

  • wolfie 12.02.2015

    Ciekawe, przyjemne i zaskakujące. Fajnie prowadzisz narrację. Czekam na więcej. Ode mnie 4 :) Pozdrawiam :)

  • wolfie 12.02.2015

    Ciekawe, przyjemne i zaskakujące. Fajnie prowadzisz narrację. Czekam na więcej. Ode mnie 4 :) Pozdrawiam :)

  • wolfie 12.02.2015

    Przepraszam za te komentarze, komputer zawiesił mi się trakcie ich dodawania :)

  • phototka 12.02.2015

    Nie szkodzi :) Dziękuje za komentarz :)

  • KarolaKorman 12.02.2015

    Dałam radę, przeczytałam. Strasznie długie, ale żółtodzioby tak mają, sama taki długi tekst wstawiłam jako pierwszy. Twój dzień chyba tak długo trwał i jeszcze tajemniczo się zakończył. Jedno co mi nie pasowało to słowo ,,lawirować", cała reszta jest ok. Zostawiam 4 :)

  • KarolaKorman 13.02.2015

    A pro po żółtodzioba, miałam na myśli ilość tekstu wstawianego jako pierwszy na tej stronie. Sama się przekonałam, że krótsze teksty są częściej czytane i oceniane, a o to nam chodzi, więc dzielę czasem część na dwie lub trzy mniejsze. Pozdrawiam :)

  • nuboa 13.02.2015

    Bardzo ciekawe. :) Wciąga i przyjemnie się czyta. Daje 5 :3

  • Amy 13.02.2015

    Na pewno przeczytam dalsze części, a jedyne, do czego mogę się przyczepić, to duża ilość tekstu. Mnie akurat nie bardzo przeszkadza, zwłaszcza jeśli opowiadanie jest napisane w takim stylu, ale wiem, że są tu osoby, które zniechęcą się, widząc tyle tekstu. Popełnią ogromny błąd, ale to już ich problem. :)

  • James Braddock 22.02.2015

    Intrygujące :) .Jestem ciekaw co dalej, takie pytanko (jakże charakterystyczne dla mnie :3 ), główna bohaterka Twojego opowiadania w jakiejś części uosabia Ciebie? Dlaczego pytam? Tak przeczytałem na Twoim profilu iż też jesteś studentką ;) i nasunęło mi się takie pytanie =] .Dałem 5 ;)

  • James Braddock 22.02.2015

    P.S. Skomentowałaś moje opowiadanie, także się odwdzięczam ;) .Dodatkowo chciałbym się zrehabilitować i zapraszam Cię do przeczytania następnych części.

  • phototka 26.02.2015

    @James
    Nie, nie utożsamiam się z główną bohaterką. Poza nałogowym piciem kawy nie mamy nic wspólnego ;D

  • BreezyLove 26.02.2015

    Świetne :) 5

Napisz komentarz

Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania