***

***

Średnia ocena: 5.0  Głosów: 11

Zaloguj się, aby ocenić

Komentarze (15)

  • elenawest 19.04.2016

    Ge-nial-ne!!! :-D 5!!!!!!

  • Magda1906 19.04.2016

    Widzę, że dla odmiany postanowiłeś napisać o smerfach coś dokładnie tak samo mówił Gargamel który na nich wiecznie polował razem z Klakierem swoim kotem.

  • 60secondsToDie 19.04.2016

    Przekaz podprogowy, hmm :) 5

  • Nazareth 19.04.2016

    Podprogowy? Chyba nie, cieżko było by to napisać w bardziej oczywisty sposób

  • Neurotyk 19.04.2016

    60, WPROST do CIEBIE, nie podprogowy.

  • 60secondsToDie 19.04.2016

    Łał, no to dziękuję, bardzo mi miło :))))))))))))))))))

  • Nazareth 19.04.2016

    Bardzo ładnie ujęte. Świetny zabieg z zawarciem tego w konwencji bajki dla dzieci :) bardzo adekwatne.

  • Iskierka 19.04.2016

    Gargamel mówił chyba "nie cierpię!". Ale nie wiem, nie pamiętam. Świetne. POdobało mi się.

  • elenawest 19.04.2016

    Też mi się tak kojarzy :-D

  • Lotta 19.04.2016

    :D 5 xD Stać mnie dzisiaj niestety tylko na tak kreatywny komentarz.

  • 60secondsToDie 19.04.2016

    A tak w ogóle, jest taka rasa jak katol? Bo wczoraj ktoś mnie oskarżył o bycie rasistką z takiego powodu i tutaj też poruszasz ten temat. Czekam na odpowiedź, Pawle Miastkowski :)

  • TeodorMaj 19.04.2016

    Super tekst! 5! Pozdrawiam :)

  • Łowczyni 19.04.2016

    Ale to jest świetne! :D Widać, żeś się postarał, Neurotyku. ;) 5!
    Tylko, że ja zawsze lubiłam smerfy. :<
    Chociaż najbardziej Sasetkę. :D

  • Kurczę, prujesz się do dziewczyny, że Cię obraża, a sam później takie kwiatki, nieładnie :( nawet pomijając to, to tekst mi się nie bardzo podoba i uważam, że stać Cię na coś lepszego ;)

  • Kociara 19.04.2016

    Genialny tekst, przedstawiłes ludzi jako smerfy i genialnie to wyszło ale mam jedno ale czemu smerfy!??! xD one są fajne :D

Napisz komentarz

Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania