Widzę, że dla odmiany postanowiłeś napisać o smerfach coś dokładnie tak samo mówił Gargamel który na nich wiecznie polował razem z Klakierem swoim kotem.
A tak w ogóle, jest taka rasa jak katol? Bo wczoraj ktoś mnie oskarżył o bycie rasistką z takiego powodu i tutaj też poruszasz ten temat. Czekam na odpowiedź, Pawle Miastkowski :)
Kurczę, prujesz się do dziewczyny, że Cię obraża, a sam później takie kwiatki, nieładnie :( nawet pomijając to, to tekst mi się nie bardzo podoba i uważam, że stać Cię na coś lepszego ;)
Komentarze (15)
Ge-nial-ne!!! :-D 5!!!!!!
Widzę, że dla odmiany postanowiłeś napisać o smerfach coś dokładnie tak samo mówił Gargamel który na nich wiecznie polował razem z Klakierem swoim kotem.
Przekaz podprogowy, hmm :) 5
Podprogowy? Chyba nie, cieżko było by to napisać w bardziej oczywisty sposób
60, WPROST do CIEBIE, nie podprogowy.
Łał, no to dziękuję, bardzo mi miło :))))))))))))))))))
Bardzo ładnie ujęte. Świetny zabieg z zawarciem tego w konwencji bajki dla dzieci :) bardzo adekwatne.
Gargamel mówił chyba "nie cierpię!". Ale nie wiem, nie pamiętam. Świetne. POdobało mi się.
Też mi się tak kojarzy :-D
:D 5 xD Stać mnie dzisiaj niestety tylko na tak kreatywny komentarz.
A tak w ogóle, jest taka rasa jak katol? Bo wczoraj ktoś mnie oskarżył o bycie rasistką z takiego powodu i tutaj też poruszasz ten temat. Czekam na odpowiedź, Pawle Miastkowski :)
Super tekst! 5! Pozdrawiam :)
Ale to jest świetne! :D Widać, żeś się postarał, Neurotyku. ;) 5!
Tylko, że ja zawsze lubiłam smerfy. :<
Chociaż najbardziej Sasetkę. :D
Kurczę, prujesz się do dziewczyny, że Cię obraża, a sam później takie kwiatki, nieładnie :( nawet pomijając to, to tekst mi się nie bardzo podoba i uważam, że stać Cię na coś lepszego ;)
Genialny tekst, przedstawiłes ludzi jako smerfy i genialnie to wyszło ale mam jedno ale czemu smerfy!??! xD one są fajne :D
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania