.
UsunięteAutor: SilethCzytano 740 razyData dodania: 13.01.2015
Średnia ocena: 3.9 Głosów: 8
Zaloguj się, aby ocenić31
Fajne 4:)
Dziękuję ;)
Ciekawie się zaczyna, dam 4 na zachętę
Dzięki :) Za niedługo Rozdział 1
Bardzo intrygujący początek. Czekam na pierwszy rozdział :)
Ah te wasze krótkie treści ale bardzo ciekawa i intrygujące opowiadanie. Dam 4
Dziękuję :) Rozdział 1 jest już wstawiony. Czekam tylko na akceptację moderatora ;)
Ja się nie mogę doczekać 1 rozdziału, bo zaciekawił mnie początek.
Oj czuje że nie moje klimaty ale jeszcze przeczytam.
No to zaczęłam Cię czytać. I wyłapałam błąd (tak jak Ty u mnie za każdym razem:/). Krótkie, ale tajemnice. Idę dalej :).
Bardzo fajne zaraz zabieram się za kolejny rozdział trochę za krótki no ale cóż Daje 4 :]
Bardzo krótkie. Mam pytanie, czy zamiast ,,deamony" nie powinno być demony? Czy to jest celowe? ;)
Wstęp, nie prolog. Spotkałam już deamony, ale fakt, zamierzone czy nie? Na początku dużo krótkich zdań, to jak rwanie myśli na strzępy. Krótko, ale wystarczająco, bym zainteresowała się dalszym ciągiem. I trochę sięsięjujesz ;) Idę dalej.
Gdzie O.O Nie słyszałam o żadnej książce gdzie by się takie pojawiły... A tak ogółem to cieszę się, że cię zaciekawiło ;)
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania
Komentarze (14)
Fajne 4:)
Dziękuję ;)
Ciekawie się zaczyna, dam 4 na zachętę
Dzięki :) Za niedługo Rozdział 1
Bardzo intrygujący początek. Czekam na pierwszy rozdział :)
Ah te wasze krótkie treści ale bardzo ciekawa i intrygujące opowiadanie. Dam 4
Dziękuję :) Rozdział 1 jest już wstawiony. Czekam tylko na akceptację moderatora ;)
Ja się nie mogę doczekać 1 rozdziału, bo zaciekawił mnie początek.
Oj czuje że nie moje klimaty ale jeszcze przeczytam.
No to zaczęłam Cię czytać. I wyłapałam błąd (tak jak Ty u mnie za każdym razem:/). Krótkie, ale tajemnice. Idę dalej :).
Bardzo fajne zaraz zabieram się za kolejny rozdział trochę za krótki no ale cóż
Daje 4 :]
Bardzo krótkie. Mam pytanie, czy zamiast ,,deamony" nie powinno być demony? Czy to jest celowe? ;)
Wstęp, nie prolog. Spotkałam już deamony, ale fakt, zamierzone czy nie? Na początku dużo krótkich zdań, to jak rwanie myśli na strzępy. Krótko, ale wystarczająco, bym zainteresowała się dalszym ciągiem. I trochę sięsięjujesz ;) Idę dalej.
Gdzie O.O Nie słyszałam o żadnej książce gdzie by się takie pojawiły...
A tak ogółem to cieszę się, że cię zaciekawiło ;)
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania