.
.Autor: phototkaCzytano 727 razyData dodania: 13.02.2015
Średnia ocena: 4.9 Głosów: 7
Zaloguj się, aby ocenić34
Bardzo ciekawe opowiadanie. Dobre wprowadzenie do dalszych części. Świetnie operujesz narracją. Czekam na więcej :)
Zgadzam się bardzo przyjemne opowiadanie. Dam 5
Wierszyk bardzo fajny. Ciekawie wprowadza do historii. Płynnie się czyta, bo dobrze układasz słowa w zdania. 5:)
Czyżby nam się jakieś straszydełko szykowało? Mnie też ciarki przeszły, przyznam szczerze.
Ładnie napisane. Daję 5 :)
Bardzo mi się podobało. 5 już leci. Moim zdaniem, 10 km lepiej byłoby zapisać słownie.
Dziekuje :> Poprawiłabym, ale nie wiem jak edytować :)
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania
Komentarze (7)
Bardzo ciekawe opowiadanie. Dobre wprowadzenie do dalszych części. Świetnie operujesz narracją. Czekam na więcej :)
Zgadzam się bardzo przyjemne opowiadanie. Dam 5
Wierszyk bardzo fajny. Ciekawie wprowadza do historii. Płynnie się czyta, bo dobrze układasz słowa w zdania. 5:)
Czyżby nam się jakieś straszydełko szykowało? Mnie też ciarki przeszły, przyznam szczerze.
Ładnie napisane. Daję 5 :)
Bardzo mi się podobało. 5 już leci.
Moim zdaniem, 10 km lepiej byłoby zapisać słownie.
Dziekuje :> Poprawiłabym, ale nie wiem jak edytować :)
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania