.

.

Średnia ocena: 4.9  Głosów: 7

Zaloguj się, aby ocenić

Komentarze (7)

  • wolfie 13.02.2015

    Bardzo ciekawe opowiadanie. Dobre wprowadzenie do dalszych części. Świetnie operujesz narracją. Czekam na więcej :)

  • Prue 13.02.2015

    Zgadzam się bardzo przyjemne opowiadanie. Dam 5

  • NataliaO 13.02.2015

    Wierszyk bardzo fajny. Ciekawie wprowadza do historii. Płynnie się czyta, bo dobrze układasz słowa w zdania. 5:)

  • KarolaKorman 13.02.2015

    Czyżby nam się jakieś straszydełko szykowało? Mnie też ciarki przeszły, przyznam szczerze.

  • Jack Ripper 13.02.2015

    Ładnie napisane. Daję 5 :)

  • Daniel 14.02.2015

    Bardzo mi się podobało. 5 już leci.
    Moim zdaniem, 10 km lepiej byłoby zapisać słownie.

  • phototka 15.02.2015

    Dziekuje :> Poprawiłabym, ale nie wiem jak edytować :)

Napisz komentarz

Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania