.
.Autor: phototkaCzytano 654 razyData dodania: 20.02.2015
Średnia ocena: 3.4 Głosów: 8
Zaloguj się, aby ocenić27
Nie potrafię domyśleć się w jakim kierunku zmierza ta historia - za to masz ode mnie plus. Na błędy nie zwracałam uwagi :) Czekam na kolejną część.
I to pewnie miała w zamyśle autorka - by było tajemniczo. Podobało mi się i zostawię 4 :)
Takie wprowadzenie, tekst ładnie napisany. Ode mnie 4
Podchodziłam dwa razy do opowiadania. Raz czytałam do połowy, za drugim całość. I w ogóle to opowiadanie mi nie leży. Może jest banalne, proste ale na swój sposób uroczę. Jednak bardzo mnie przymuliło. Dam 3
PS. Wolałam tamtą część.
@Prue Cóż, a mi się taki klimat podoba ;) Dzięki za komentarz.
I to najważniejsze, że Tobie się podoba, bo to Twój styl. Może coś mi nie pasuje ale uroczo piszesz :) Pozdrawiam.
Podoba mi się. Dawno nie czytałam czegoś podobnego. Na pewno będę śledzić kolejne części. 4 :)
Super :) bardzo mnie zaciekawilas, będę czekać na ciąg dalszy :) 4
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania
Komentarze (9)
Nie potrafię domyśleć się w jakim kierunku zmierza ta historia - za to masz ode mnie plus. Na błędy nie zwracałam uwagi :) Czekam na kolejną część.
I to pewnie miała w zamyśle autorka - by było tajemniczo. Podobało mi się i zostawię 4 :)
Takie wprowadzenie, tekst ładnie napisany. Ode mnie 4
Podchodziłam dwa razy do opowiadania. Raz czytałam do połowy, za drugim całość. I w ogóle to opowiadanie mi nie leży. Może jest banalne, proste ale na swój sposób uroczę. Jednak bardzo mnie przymuliło. Dam 3
PS. Wolałam tamtą część.
@Prue
Cóż, a mi się taki klimat podoba ;) Dzięki za komentarz.
I to najważniejsze, że Tobie się podoba, bo to Twój styl. Może coś mi nie pasuje ale uroczo piszesz :) Pozdrawiam.
Podoba mi się. Dawno nie czytałam czegoś podobnego. Na pewno będę śledzić kolejne części. 4 :)
Super :) bardzo mnie zaciekawilas, będę czekać na ciąg dalszy :) 4
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania