.

.

Średnia ocena: 3.4  Głosów: 8

Zaloguj się, aby ocenić

Komentarze (9)

  • wolfie 20.02.2015

    Nie potrafię domyśleć się w jakim kierunku zmierza ta historia - za to masz ode mnie plus. Na błędy nie zwracałam uwagi :) Czekam na kolejną część.

  • KarolaKorman 20.02.2015

    I to pewnie miała w zamyśle autorka - by było tajemniczo. Podobało mi się i zostawię 4 :)

  • NataliaO 20.02.2015

    Takie wprowadzenie, tekst ładnie napisany. Ode mnie 4

  • Prue 20.02.2015

    Podchodziłam dwa razy do opowiadania. Raz czytałam do połowy, za drugim całość. I w ogóle to opowiadanie mi nie leży. Może jest banalne, proste ale na swój sposób uroczę. Jednak bardzo mnie przymuliło. Dam 3

  • Prue 20.02.2015

    PS. Wolałam tamtą część.

  • phototka 20.02.2015

    @Prue
    Cóż, a mi się taki klimat podoba ;) Dzięki za komentarz.

  • Prue 20.02.2015

    I to najważniejsze, że Tobie się podoba, bo to Twój styl. Może coś mi nie pasuje ale uroczo piszesz :) Pozdrawiam.

  • Megi :3 20.02.2015

    Podoba mi się. Dawno nie czytałam czegoś podobnego. Na pewno będę śledzić kolejne części. 4 :)

  • BreezyLove 20.02.2015

    Super :) bardzo mnie zaciekawilas, będę czekać na ciąg dalszy :) 4

Napisz komentarz

Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania