Ufff dopiero teraz zabieram się dalej do czytania.... Niezłe opisy, więc na plus. Nie mam teraz czasu na wyłapywanie błędów, bo mam masę roboty na poniedziałek, ale w wolnej chwili przeczytam drugi raz. A teraz zostawiam 5 i lecę do kolejnej części.
w to, co się dzieję – dzieje*
Nie widać w pobliżu, ani jednego – bez przecinka
Kule się – kulę*
na której leże. – leżę*
Boże (przecinek) spraw,
Widzę z sekundy, na sekundę – bez przecinka
mamroczę – mamrocze*
O matko :D jaka akcja :D mega! Naprawdę. Powinnam się uczyć, ale idę czytać dalej :D
Powiem Ci szczerze, że tego się nie spodziewałam xD Takie nagłe rozpędzenie akcji zdecydowanie na plus xD Mi osobiście bardziej pasują dłuższe rozdziały, ale krótkie też są dobre. W tym rozdziale raczej nie mam jakichś większych przemyśleń etc. Mam tylko nadzieję, że Anna to przeżyje. Polubiłam dziewczynę : / A, i mam nadzieję, że pan "wkurzony" nie da się zbyt łatwo zabić. Jest z organizacji, więc musi wiedzieć, jak pojmać Jedynkę. Inaczej nie powinien w ogóle wychodzić i go szukać xD
Tak więc zostawiam 5 i lecę dalej. Zobaczymy, czy pan Wnerw przeżyje kolejny rozdział.
Rozdział krótszy więc przeczytałam szybciutko.
Dużo się dzieje. Coraz mroczniej i ciekawiej.
Dawno nie czytałam tak emocjonującego opowiadania.
Opisy genialne i idealnie odwzorowały sytuację.
To wszystko jest ze sobą dziwnie i tajemniczo powiązane, ale przez to opowiadania tak bardzo mi się podobają.
Zachęcona do czytania Faize pozdrawia ;).
Mam nadzieję, że to zobaczysz. Nie chciałem pisać po każdym odcinku. Trochę jest mi niezręcznie. Powinienem poczekać. Weszłaś genialnie. Alex jeszcze nic nie wie, ale już w krótce układanka zacznie się wypełniać. Dziekuję,że wrzuciłaś dla mnie i innych. :)
Komentarze (14)
Ufff dopiero teraz zabieram się dalej do czytania.... Niezłe opisy, więc na plus. Nie mam teraz czasu na wyłapywanie błędów, bo mam masę roboty na poniedziałek, ale w wolnej chwili przeczytam drugi raz. A teraz zostawiam 5 i lecę do kolejnej części.
w to, co się dzieję – dzieje*
Nie widać w pobliżu, ani jednego – bez przecinka
Kule się – kulę*
na której leże. – leżę*
Boże (przecinek) spraw,
Widzę z sekundy, na sekundę – bez przecinka
mamroczę – mamrocze*
O matko :D jaka akcja :D mega! Naprawdę. Powinnam się uczyć, ale idę czytać dalej :D
Jak takie komentarze czytam to aż mi się chce dalej pisać: ) dzięki
Ooo... ale dreszczyk emocji. Czyżby nadszedł bohater. Oczywiście 5
Huh, ciekawie idzie. Bardzo mi odpowiada twój styl i sposób pisania. Zostawiam pięć i lecę dalej.
Powiem Ci szczerze, że tego się nie spodziewałam xD Takie nagłe rozpędzenie akcji zdecydowanie na plus xD Mi osobiście bardziej pasują dłuższe rozdziały, ale krótkie też są dobre. W tym rozdziale raczej nie mam jakichś większych przemyśleń etc. Mam tylko nadzieję, że Anna to przeżyje. Polubiłam dziewczynę : / A, i mam nadzieję, że pan "wkurzony" nie da się zbyt łatwo zabić. Jest z organizacji, więc musi wiedzieć, jak pojmać Jedynkę. Inaczej nie powinien w ogóle wychodzić i go szukać xD
Tak więc zostawiam 5 i lecę dalej. Zobaczymy, czy pan Wnerw przeżyje kolejny rozdział.
Akcja trzyma w napięciu. Muszę przyznać, że wszystko się rozkręca. 5 :)
Rozdział krótszy więc przeczytałam szybciutko.
Dużo się dzieje. Coraz mroczniej i ciekawiej.
Dawno nie czytałam tak emocjonującego opowiadania.
Opisy genialne i idealnie odwzorowały sytuację.
To wszystko jest ze sobą dziwnie i tajemniczo powiązane, ale przez to opowiadania tak bardzo mi się podobają.
Zachęcona do czytania Faize pozdrawia ;).
O jacie... To jest świetne. Tyle się dzieje, mam nadzieje, że typ na motorze ją uratuje <3 5 (wstawię jak będę ma lapku okey) Pozdrawiam ;)
Od tego rozdziału dopiero się akcja rozkręcić zaczyna; )
Będę czekać na kolejne komentarze. Super że się jak narazie podoba.
Mam nadzieję, że to zobaczysz. Nie chciałem pisać po każdym odcinku. Trochę jest mi niezręcznie. Powinienem poczekać. Weszłaś genialnie. Alex jeszcze nic nie wie, ale już w krótce układanka zacznie się wypełniać. Dziekuję,że wrzuciłaś dla mnie i innych. :)
Cieszę się że udało ci się od początku przeczytać. Trochę tak dziwnie teraz bo już wszystko tak właściwie wiedziałeś;)
Mega się wciągnęłam/ Po prostu genialne :D Jak ja ci tego talentu zazdroszczę <3 Będę oczywiście czytać dalej a za tą częsć zostawię 5 :)
o boże za krótkie! :D ja lubię długaśne rozdziały :D biorę się za następną część, a za tą oczywiście zostawiam 5 :)
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania