Feniksytoza.
Czy nadal można nazwać to lasem,
skoro w miejsce liści, na drzewach rosną pióra,
pień pokryty jest łuskami, a powietrze wiotczeje
i skrapla się w obrębie gałęzi?
Jaka jest odwrotność drzewa, skoro kwitnie ptakami?
Wyobrażam sobie spacer, wczesny czerwiec,
czy kwiecień przeproszony ze śniegiem.
Wniebowstąpienie każdego sęku,
każdego rdzenia, poza nami.
Nasze korzenie to szkielet,
rentgen, skoro światło to tylko wskazówka
i nigdzie się nie wybieramy.
Komentarze (35)
Liga okręgowa hihihi
Ty na bank 🤣
Szalej.
popłakusiaj sobie i zaproś płaczlindę
jarrosław żeby Ci dupke podarła, bo sam se nie umisz? Idź stąd 😅
Szalej.
Bo co?
O żesz ty...
Nie jesteśmy na ty!
Szalej. naprawdę? Urósł ci ego, autorze... no dobrze, dobrze... ha, ha, ha
Akwadar
Kot mu odszedł i ma problem
jarrosław życie...
Akwadar
samo
jarrosław lepiej idźmy pójdźmy stąd, bo my niegodni progów tych ;)
Akwadar
oj chodźmy na swoje półki
jarrosław ja o półce nie śmiem marzyć
Akwadar nie. Robię sobie jaja z ciebie :)
Szalej. miłego robienia
Akwadar
takie jaja
Hej, było by mi miło gdyby ktoś ocenił moje opowiadanie istota ze światła. Nawet jakby opinia była negatywna,
Hej. Było by mi miło, gdybyś wypowiedziało się na temat tekstu, a nie chęci odwzajemniania
Jak na poezję to zbyt niezrozumiały, ale w tłoku ujdzie. Proszę więcej czytać dobrej poezji jak np. tu https://www.opowi.pl/piesn-o-milosci-a90917/#comment-841965 to się też nauczysz. Pozdro 🌼
Dobrze. Będę 😅 hahahaha
Jak na poezje... Znawczyni 😅
Poezja, im bardziej niezrozumiała tym lepsza. Tak jest w podręczniku poezji napisane, czytałem go kilka razy. To nie wiedziała Pani? 😅
Ale jaja, nie mogę
Szalej. Nie czytałam ale wszyscy uważają odwrotnie, wystarczy spojrzeć na oceny i komentarze pod twoimi tekstami. Długa droga przed Tobą ale nie ma rzeczy niemożliwych dla chcącego. Powodzenia 🌞
Szalej. Nie rób sobie beki z autorytetu poetyckiego😁
22claudia20 no chyba nie patrzyłaś ani na oceny, ani na komentarze 😅 a tak serio. Żeby dawać jakiekolwiek rady, uważam, trzeba najpierw samemu coś niecoś ogarniać. Wybacz.
Niemniej dziękuję najserdeczniej, miło znów się poczuć początkującym, ba! Raczkujacym wręcz poetą. To cholernie miłe.
mamycię w żadnym wypadku! Czeba się uczyć od lepszych od siebie. Ja już stary pisak jestem, piszę tylko pół swojego życia - co jest pewnie równoważne z wiekiem doradczyni - sporo mogłem zapomnieć z podstaw już 😅
Szalej. 😁😁😁
Szalej. Średnia ocena: 2.3 Głosów: 6 Mówi samo za siebie ⛓️💥
22claudia20 oj, widać, żeś tu nowa, skoro zwracasz uwagę na oceny 🥰
Dobrze. Pisz, a ja będę się od ciebie uczył i obiecuje poprawę
Szalej. Ocena świadczy o tym, że się podoba bądź nie.
22claudia20 tutaj świadczy jedynie o sympatii, bądź antypatii dla autora.
Plus jest co najmniej jeden użytkownik, który daje wszędzie jedynki, dla zasady. Od góry, do dołu.
Masz darmową poradę na wejście.
Nie zwracaj tu uwagi na oceny, bo one nic nie znaczą :)
Szalej. Czyli te jedynki nie dlatego ze słabo piszesz tylko użytkownicy cię nie lubią? Dobre sobie😬
22claudia20 ależ ja tu piszę najgorzej że wszystkich! I dlatego mnie tu nie lubią!
Ale serio - ja wiem, że to nie ma nic do rzeczy, ale - możesz mi zdradzić, ile ty masz lat?
Szalej. OMG nie wierzę, że to napisałeś. Na pewno więcej od Ciebie, bo ty się jeszcze nawet nie golisz, a już miałam osiemnastkę i będę robiła prawko.
22claudia20 przykro mi, ale jestem dwa razy starszy od ciebie. I pisze tyle, ile ty żyjesz 🥰
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania