festiwal próżności
Urządzono na opowi festiwal próżności
Zaproszono tylko wypróbowanych jegomości
Co spełniali wzniosłe zasady nicości
Aby do twórczości autora nic nie wnieśli.
>>>Autor: Grafomanka realnie lećmy w rym
Możliwość komentowania została wyłączona
NinjaC Zaczynamy robić grafomańskie komentarze
NinjaC Grafomanka Opowi kilka razy wyplułaś, a wciąż tu jesteś.
Grafomanka NinjaC, wartości literackiej całe zero,
NinjaC tej chryji pod tekstami, gdzie tekst dawno przestaje znaczyć?
Grafomanka poza tym Admin nie nęka za ''rozmowy''
Na pewnym portalu za gadulstwo dostałam bana... xD
NinjaC Zrobiliśmy z tekstu pitolenie, cała filozofia. Ale, było zabawnie heh
Grafomanka JagVetInte, szykuj szampana... a później pisz, i idziemy do ciebie xD
NinjaC Graf sobie jebła 500 i znikła<<<
Prym wiodła opowijska bufonada
Co na nosie jej zawsze osa siada
Wśród setki opowijskich userów
Tylko u realisty szuka w wierze felerów.
**w mordy bić się, szał szykować.**
To jej prostackie słowa.
Tu zwabiła opowijskie stado lemingów
Co podążają za sobą, szarżując na śmierć z krawędzi klifu.
Dała też popis podsumowujący
Pyszałkowatość z wolnością zrównujący.
Myślącym realnie głosu zabierać nie wypada
Bo to dla wyznawców szatana żenada.
Wybitna poetka zrobiła z siebie pośmiewisko
Dodając do beznadziejnej głupoty, swoje nazwisko.
Nadęła się jak czarna żaba nabierając powietrza
Co 7 krotnie objętość swą powiększa
Tu żaden lewacki troll nie dostanie banu
Bo on z naszego ukochanego klanu
Ta strona tylko dla nich jest zarezerwowana
**Grafomanka Tacy ludzie jak realista powinni mieć zablokowany
dostęp do internetu, i ci, którzy ich popierają**
A tu dam jako miód na serce Grafce, inne nawoływanie
Starszy Woźny , A może bogumiłowe farfolce insekty trzeba wytępić
Cyklonem B. zaraza się za bardzo uaktywnia.
Cain>pitolik - Wyciąć w pień - chrześcijan, ku lepszemu światu.< ,
Niemiecki Windziarz banda tępych Krzyżaków Was trzeba pozabijać, wszystkich.
Żaden nie może przeżyć
Aż dziw bierze ze niezależni twórcy tak łatwo się poddają
I Kłamstwa od prawdy nie rozróżniają.
Fanfaronada pyszałkowatych nicości
To jest to, co w ich mniemaniu do chwały wynosi
Komentarze (27)
Typ spać nie może po nocach i żyje czymś, co już każdy dawno zdążył zapomnieć. Staje się to żenujące. To co dla nas było zwykłą rozmową, dla ciebie jest chyba czymś nie do przejścia. Baw się dobrze przy III części. Gratuluje źródeł inspiracji.
Edytujesz nasze wpisy pod swoje chore tezy. Skracasz i wyrywasz z kontekstu.
N. Broń Grafki jak swoich włości,
bo bez jej pochwał zginiesz w nicości
Mnie twoja prywatna zabawa nie przeszkadza
Tylko co ta" katoliczka bezobjawowa" o katolikach gada.
NinjaC . **Mat. 12: 36-37 : Powiadam wam:. Bo na podstawie słów twoich będziesz usprawiedliwiony i na podstawie słów twoich będziesz potępiony.**
Spółka z Grafomanką to droga do przepaści.
Cytaty w całości przedłożyłem poprzednio , to trollom nie podobały się,
że zajmują dużo miejsca. Teraz przytoczyłem tylko te aktualne.
Seansu ze złym po nocach nie urządzam, w przeciwieństwie do bijących rekordy własnej głupoty, pod pozorem rozrywki. O tym są te cytaty. Pozdrawiam.
Nawiązała się do mnie Grafomanka ,
zawiedziona Irci fanka
Chciała żeby ta fascynacja bukiem z dyni trwała wiecznie
Ale to ten 'buk jam sam' pokazał jej drzwi wsteczne
A że naturę wojowniczą ma w genach
To zaczęła bruździć na realisty terenach;
Grafomanka 3 godz. temu
Realista mieni się katolikiem... ale co to za katolik z pianą na ustach?
Myślał pewnie, że poprę jego ''działalność'' i przeżyć nie może, że jest inaczej... że widzę w nim nie wiarę, ale obłęd... i straszną podłość
Nieładnie jak na połetkie przystało
Odsłonić własną psychozę i starcze ciało.
Weź ogarnij się grafomanko
Bo w wenie masz ogromne manko.
realista, widzę, że nasze rozmowy zrobiły u ciebie karierę większą niż niejeden tekst.
realista, problem jest prosty, nie chodzi ci o katolików, Grafomankę ani portal. Chodzi ci o to, że ktoś nie zagrał w twojej drużynie. I teraz dorabiasz do tego kazanie.
To nie polemika. To pamiętnik z bólu dupy. O!
NinjaC Niepotrzebnie tak spaming grafomanii wziąłeś na siebie.
Podczas gdy trolle z naczelna grafomanką wykorzystali tekst u ciebie.
Pierwsze twoje komentarze nie wskazywały odchylenia od normy
Dopiero zamordyzm naczelnej spamerki wprowadził zamęt wredny.
Zauważ że początkowo udzieliłem ci pochwały
Pomimo że inne spamery po chamsku się zachowały.
realista, nie rób ze mnie ofiary Grafomanki, bo to nawet jak na twoje kombinowanie jest za głupię.
będziemy rozmawiać wierszem?
albo celowo "poetyzujesz" bo nie masz argumentów.
NinjaC .Ból tyłka z siedzenia przy kompie mi nie dokucza
Bo długi spacer z kijkami po Parku bezczynność wyklucza
realista, aha.
NinjaC To co ja piszę to nie poezja
Tylko w rymowanej prozie finezja
To u mnie się od dawna trzyma
Że nawet w potocznej mowie używam rymu
realista, współczuję zanjomym.
NinjaC Jak byś chciał dokładnie
To bym napisał ładnie
To u mnie od dawna się utrzymuje
Że nawet w potocznej mowie rymuję.
realista, Bettina?
Chodzisz i rozmawiasz wierszykami?
NinjaC .Bettina chodzi swoimi ścieżkami
A ja nie podążam jej dróżkami
Ja tu po swojemu eseje pisuje
I nikogo nie naśladuję.
realista, wymiękam.
NinjaC .Dobranoc
I Aniołki na noc.
realista 🙄
Jak to napisałeś o mnie to czuję się urażona. Jestem tu jak dziecko, które nieporadnie uczy się pisać. A najlepiej pisać w interakcji. Chciałam podzielić się sobą wybrałam chwilę i odsłoniłam swoje uczucia prawdziwe, które niestety zostały zmiażdżone. Ale wiesz coś się nauczyłam z tego:
1. Nie pisać o kimś szczegółowo ale ogólnie.
2. Tworząc eksperymenty literackie - pytać się znajomych o opinie a nie obcych. Znajomi widzą więcej.
3. Dobierać uważniej temat o czym chcę pisać. ( Tam chciałam uchwycić chwilę i swoją walkę z uczuciami co oczywiście zostało źle odebrane) Ale czy od małego dziecka oczekuje się aby namalował obraz skomplikowanych uczuć jak te które są przedstawiane np. w Luwrze.
BiałaRóża7. Żyj sobie długo i szczęśliwie, rozwijając talenty poetyckie.
Chyba nie stajesz w obronie ataków Grafomanii jak spamerzy wszystkie.
Zauważyłem u ciebie pomyślne reakcje na otaczającą rzeczywistość, to dobra cecha charakteru,
aby nie małpować bredni z nienawistnych userów.
Pozdrawiam serdecznie .Dobrej nocy
BiałaRóża, dziwnie równo weszłaś w ten bałagan.
NinjaC Tak jakoś się złożyło.
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania