festiwal próżności

Urządzono na opowi festiwal próżności

Zaproszono tylko wypróbowanych jegomości

Co spełniali wzniosłe zasady nicości

Aby do twórczości autora nic nie wnieśli.

 

>>>Autor: Grafomanka realnie lećmy w rym

Możliwość komentowania została wyłączona

NinjaC Zaczynamy robić grafomańskie komentarze

NinjaC Grafomanka Opowi kilka razy wyplułaś, a wciąż tu jesteś.

Grafomanka NinjaC, wartości literackiej całe zero,

NinjaC tej chryji pod tekstami, gdzie tekst dawno przestaje znaczyć?

Grafomanka poza tym Admin nie nęka za ''rozmowy''

Na pewnym portalu za gadulstwo dostałam bana... xD

NinjaC Zrobiliśmy z tekstu pitolenie, cała filozofia. Ale, było zabawnie heh

Grafomanka JagVetInte, szykuj szampana... a później pisz, i idziemy do ciebie xD

NinjaC Graf sobie jebła 500 i znikła<<<

 

Prym wiodła opowijska bufonada

Co na nosie jej zawsze osa siada

Wśród setki opowijskich userów

Tylko u realisty szuka w wierze felerów.

**w mordy bić się, szał szykować.**

To jej prostackie słowa.

Tu zwabiła opowijskie stado lemingów

Co podążają za sobą, szarżując na śmierć z krawędzi klifu.

Dała też popis podsumowujący

Pyszałkowatość z wolnością zrównujący.

Myślącym realnie głosu zabierać nie wypada

Bo to dla wyznawców szatana żenada.

Wybitna poetka zrobiła z siebie pośmiewisko

Dodając do beznadziejnej głupoty, swoje nazwisko.

Nadęła się jak czarna żaba nabierając powietrza

Co 7 krotnie objętość swą powiększa

Tu żaden lewacki troll nie dostanie banu

Bo on z naszego ukochanego klanu

Ta strona tylko dla nich jest zarezerwowana

**Grafomanka Tacy ludzie jak realista powinni mieć zablokowany

dostęp do internetu, i ci, którzy ich popierają**

A tu dam jako miód na serce Grafce, inne nawoływanie

Starszy Woźny , A może bogumiłowe farfolce insekty trzeba wytępić

Cyklonem B. zaraza się za bardzo uaktywnia.

Cain>pitolik - Wyciąć w pień - chrześcijan, ku lepszemu światu.< ,

Niemiecki Windziarz banda tępych Krzyżaków Was trzeba pozabijać, wszystkich.

Żaden nie może przeżyć

Aż dziw bierze ze niezależni twórcy tak łatwo się poddają

I Kłamstwa od prawdy nie rozróżniają.

Fanfaronada pyszałkowatych nicości

To jest to, co w ich mniemaniu do chwały wynosi

Średnia ocena: 2.1  Głosów: 8

Zaloguj się, aby ocenić

Komentarze (27)

  • NinjaC 3 tygodnie temu

    Typ spać nie może po nocach i żyje czymś, co już każdy dawno zdążył zapomnieć. Staje się to żenujące. To co dla nas było zwykłą rozmową, dla ciebie jest chyba czymś nie do przejścia. Baw się dobrze przy III części. Gratuluje źródeł inspiracji.

  • NinjaC 3 tygodnie temu

    Edytujesz nasze wpisy pod swoje chore tezy. Skracasz i wyrywasz z kontekstu.

  • realista 3 tygodnie temu

    N. Broń Grafki jak swoich włości,
    bo bez jej pochwał zginiesz w nicości
    Mnie twoja prywatna zabawa nie przeszkadza
    Tylko co ta" katoliczka bezobjawowa" o katolikach gada.

  • realista 3 tygodnie temu

    NinjaC . **Mat. 12: 36-37 : Powiadam wam:. Bo na podstawie słów twoich będziesz usprawiedliwiony i na podstawie słów twoich będziesz potępiony.**
    Spółka z Grafomanką to droga do przepaści.
    Cytaty w całości przedłożyłem poprzednio , to trollom nie podobały się,
    że zajmują dużo miejsca. Teraz przytoczyłem tylko te aktualne.
    Seansu ze złym po nocach nie urządzam, w przeciwieństwie do bijących rekordy własnej głupoty, pod pozorem rozrywki. O tym są te cytaty. Pozdrawiam.

  • realista 3 tygodnie temu

    Nawiązała się do mnie Grafomanka ,
    zawiedziona Irci fanka
    Chciała żeby ta fascynacja bukiem z dyni trwała wiecznie
    Ale to ten 'buk jam sam' pokazał jej drzwi wsteczne
    A że naturę wojowniczą ma w genach
    To zaczęła bruździć na realisty terenach;

    Grafomanka 3 godz. temu
    Realista mieni się katolikiem... ale co to za katolik z pianą na ustach?
    Myślał pewnie, że poprę jego ''działalność'' i przeżyć nie może, że jest inaczej... że widzę w nim nie wiarę, ale obłęd... i straszną podłość

    Nieładnie jak na połetkie przystało
    Odsłonić własną psychozę i starcze ciało.
    Weź ogarnij się grafomanko
    Bo w wenie masz ogromne manko.

  • NinjaC 3 tygodnie temu

    realista, widzę, że nasze rozmowy zrobiły u ciebie karierę większą niż niejeden tekst.

  • NinjaC 3 tygodnie temu

    realista, problem jest prosty, nie chodzi ci o katolików, Grafomankę ani portal. Chodzi ci o to, że ktoś nie zagrał w twojej drużynie. I teraz dorabiasz do tego kazanie.

  • NinjaC 3 tygodnie temu

    To nie polemika. To pamiętnik z bólu dupy. O!

  • realista 3 tygodnie temu

    NinjaC Niepotrzebnie tak spaming grafomanii wziąłeś na siebie.
    Podczas gdy trolle z naczelna grafomanką wykorzystali tekst u ciebie.
    Pierwsze twoje komentarze nie wskazywały odchylenia od normy
    Dopiero zamordyzm naczelnej spamerki wprowadził zamęt wredny.
    Zauważ że początkowo udzieliłem ci pochwały
    Pomimo że inne spamery po chamsku się zachowały.

  • NinjaC 3 tygodnie temu

    realista, nie rób ze mnie ofiary Grafomanki, bo to nawet jak na twoje kombinowanie jest za głupię.

  • NinjaC 3 tygodnie temu

    będziemy rozmawiać wierszem?

  • NinjaC 3 tygodnie temu

    albo celowo "poetyzujesz" bo nie masz argumentów.

  • realista 3 tygodnie temu

    NinjaC .Ból tyłka z siedzenia przy kompie mi nie dokucza
    Bo długi spacer z kijkami po Parku bezczynność wyklucza

  • NinjaC 3 tygodnie temu

    realista, aha.

  • realista 3 tygodnie temu

    NinjaC To co ja piszę to nie poezja
    Tylko w rymowanej prozie finezja
    To u mnie się od dawna trzyma
    Że nawet w potocznej mowie używam rymu

  • NinjaC 3 tygodnie temu

    realista, współczuję zanjomym.

  • realista 3 tygodnie temu

    NinjaC Jak byś chciał dokładnie
    To bym napisał ładnie
    To u mnie od dawna się utrzymuje
    Że nawet w potocznej mowie rymuję.

  • NinjaC 3 tygodnie temu

    realista, Bettina?

  • NinjaC 3 tygodnie temu

    Chodzisz i rozmawiasz wierszykami?

  • realista 3 tygodnie temu

    NinjaC .Bettina chodzi swoimi ścieżkami
    A ja nie podążam jej dróżkami
    Ja tu po swojemu eseje pisuje
    I nikogo nie naśladuję.

  • NinjaC 3 tygodnie temu

    realista, wymiękam.

  • realista 3 tygodnie temu

    NinjaC .Dobranoc
    I Aniołki na noc.

  • NinjaC 3 tygodnie temu

    realista 🙄

  • BiałaRóża7 3 tygodnie temu

    Jak to napisałeś o mnie to czuję się urażona. Jestem tu jak dziecko, które nieporadnie uczy się pisać. A najlepiej pisać w interakcji. Chciałam podzielić się sobą wybrałam chwilę i odsłoniłam swoje uczucia prawdziwe, które niestety zostały zmiażdżone. Ale wiesz coś się nauczyłam z tego:
    1. Nie pisać o kimś szczegółowo ale ogólnie.
    2. Tworząc eksperymenty literackie - pytać się znajomych o opinie a nie obcych. Znajomi widzą więcej.
    3. Dobierać uważniej temat o czym chcę pisać. ( Tam chciałam uchwycić chwilę i swoją walkę z uczuciami co oczywiście zostało źle odebrane) Ale czy od małego dziecka oczekuje się aby namalował obraz skomplikowanych uczuć jak te które są przedstawiane np. w Luwrze.

  • realista 3 tygodnie temu

    BiałaRóża7. Żyj sobie długo i szczęśliwie, rozwijając talenty poetyckie.
    Chyba nie stajesz w obronie ataków Grafomanii jak spamerzy wszystkie.
    Zauważyłem u ciebie pomyślne reakcje na otaczającą rzeczywistość, to dobra cecha charakteru,
    aby nie małpować bredni z nienawistnych userów.
    Pozdrawiam serdecznie .Dobrej nocy

  • NinjaC 3 tygodnie temu

    BiałaRóża, dziwnie równo weszłaś w ten bałagan.

  • BiałaRóża7 3 tygodnie temu

    NinjaC Tak jakoś się złożyło.

Napisz komentarz

Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania