/////////////////////////////////////////////////////////
...Autor: jerryCzytano 136 razyData dodania: 11.05.2023
Średnia ocena: 0.0 Głosów: 0
Zaloguj się, aby ocenić0
Kiedyś patrzę trochę więcej, ale trochę z zazdrością i zawiścią na życie pewnego trochę znanego mi osoby i co widzę? Ma kobietę, która go ubiera. I go ubrała w spodnie, welurowe, meszty, buty, sweter w kolorze jesiennym i tak. Apaszkę.
Skłamałam, spodnie nie były welurowe. Były z jakiegoś materiału. Typu męskie spodnie stary chłop.
Haiki i żuki.
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania
Komentarze (3)
Kiedyś patrzę trochę więcej, ale trochę z zazdrością i zawiścią na życie pewnego trochę znanego mi osoby i co widzę?
Ma kobietę, która go ubiera. I go ubrała w spodnie, welurowe, meszty, buty, sweter w kolorze jesiennym i tak. Apaszkę.
Skłamałam, spodnie nie były welurowe. Były z jakiegoś materiału. Typu męskie spodnie stary chłop.
Haiki i żuki.
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania