Każdy z moich tytułów jest inny - czemu tak nie piszę opowiadań - ponieważ sporo pracowałem by mieć w miarę unikalny, własny styl zarówno w liryce jak i epice. Jak by to powiedzieć... by walczyć z postmodernizmem? Za pomocą liryki walczę z "poezją bez dna" (określenie własne i czysto subiektywne), która według mnie cechują sporą część współczesnej poezji. Z kolei za pomocą epiki staram się walczyć z "wszystko już było". Może w niektórych tytułach, które przedstawię wam w przyszłości znajdą się cechy wspólne tych dwóch założeń. Nie wiem :)
Cieszę się też, że dobór słów sprawił dobre wrażenie - wszak słowa są najważniejsze ;)
Komentarze (6)
Niezłe.
Bardzo dobre! Pod koniec trzeciej i czwartej strofy trochę trzeba poprawić rytm, aby lepiej się czytało/recytowało :) 5
Wydaje mi się, że lepiej czytało by się z interpunkcją 4 :)
Dobre, ciekawy dobór słów; 5:)
Mnie też podobają się słowa. Czemu tak nie piszesz opowiadań?:)
Każdy z moich tytułów jest inny - czemu tak nie piszę opowiadań - ponieważ sporo pracowałem by mieć w miarę unikalny, własny styl zarówno w liryce jak i epice. Jak by to powiedzieć... by walczyć z postmodernizmem? Za pomocą liryki walczę z "poezją bez dna" (określenie własne i czysto subiektywne), która według mnie cechują sporą część współczesnej poezji. Z kolei za pomocą epiki staram się walczyć z "wszystko już było". Może w niektórych tytułach, które przedstawię wam w przyszłości znajdą się cechy wspólne tych dwóch założeń. Nie wiem :)
Cieszę się też, że dobór słów sprawił dobre wrażenie - wszak słowa są najważniejsze ;)
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania