Czy jest dobrze

Margerita
16.07.2017
- Ponieważ nie mam pewności czy mój kochany braciszek, który ma pięć lat panią polubi. Dlatego umówmy się, że zatrudnię panią na okres próbny.
- Dobrze, a od kiedy mogłabym zacząć pracę? – zapytała Rita.
- Najlepiej od zaraz, bo dziś u mnie w gabinecie mam spotkanie o piętnastej ze Stephani Forest.
- Obiecuję, że Tomek nie będzie pani przeszkadzał, już w tym moja głowa.
- Dziękuję.
Outlander
16.07.2017
I na chuj zrobiłaś nowy wątek, zamiast np. napisać w pitoleniu?
Margerita
16.07.2017
Jak już zrobiłam to trudno ale nie odpowiedziałaś czy jest dobrze
Nuncjusz
16.07.2017
wariatka
Outlander
16.07.2017
Ale dobra, stało się. To już ci powiem czy dobrze. Przejrzałem twoje starsze teksty i szczerze? Interpunkcję poprawiłaś bardzo, w jej temacie wspięłaś się na wyższy level. Ortografia jest git albo ja jestem ślepy. Fabuły ocenić nie mogę. Jedyny błąd, a przynajmniej jedyny tak zauważalny to dywizy. Zamiast nich przed dialogami stawia się pauzy ;) Jak nie masz jej na klawiaturze, bo np. piszesz na telefonie jak ja to skopiuj ją z internetu i używaj kopiuj-wklej. Męczące, ale oceny będą wyższe za poprawność.
Freya
16.07.2017
Ale fajnie; zawsze potrafisz trafić w gusta czytelników. Fajny wontek - Neuro i Nunek też cię wspomagają zapewne; no tak myślę... ;)
Outlander
16.07.2017
Jeszcze dopiszę, całkiem szczerze, że jak tak będziesz pisać to nogę zacząć czytać twoje teksty ;) Pozdro i gratuluję
Margerita
16.07.2017
Dziękuję i zapraszam
Freya
16.07.2017
Outlander; Jeśli chodzi o kopiuj i wklej, to Magda jest na tym portalu perfekcjonistką. :)
Outlander
16.07.2017
Nie wiem czy dobrze zrozumiałem...
Ellie Victoriano
16.07.2017
Nie jest dobrze.
Jared
16.07.2017
Jest zajebiście, pozdro :3
Irytolog
16.07.2017
Nie jest dobrze. Ten tekst jest zwyczajnie kulawy. Przeczytaj to na głos i pomyśl, czy ktokolwiek tak rozmawia.
"Najlepiej od zaraz, bo dziś u mnie w gabinecie mam spotkanie o piętnastej ze Stephani Forest" - zatrudniasz niańkę czy kogoś do opieki i mówisz temu komuś, z kim i gdzie się umówiłaś? To brzmi tak bardzo koślawo, że aż zęby zgrzytają.... "Najlepiej od zaraz, bo o piętnastej mam spotkanie" - raczej tak się mówi.
Jak chcesz używać frazeologizmów czy utartych powiedzonek, to upewnij się, że nie popełniasz głupiego błędu. Mówi się "już moja w tym głowa", a nie "już w tym moja głowa". Zmieniając akcent kompletnie zmieniasz wydźwięk.
Ja bym radził po prostu czytać to sobie na głos. Nawet z kimś, na role. I sprawdzać, jak brzmi.
Ps. Jeśli Forest, to raczej Stephanie... ale co ja tam wiem...
Pan Buczybór
16.07.2017
Fajnie, że wpadłeś panie Irytolog. Na Mar trzeba specjalnych środków.
Ellie Victoriano
16.07.2017
Jest jeszcze fragment "który ma pięć lat". Jest to wciśnięcie informacji na siłę tam, gdzie nie pasuje.
Niemampojecia96
17.07.2017
Tak rewelacyjne jak moja egzystencja.
riggs
17.07.2017
czy można słowami złapać się za głowę?
TeodorMaj
17.07.2017
Zaleciało mi "Modą na sukces"...
riggs
17.07.2017
raczej tym serialem o krokodylu co nadgryzł Stephanie Harper i cioteczka Jilly wredna była. tytuł uleciał - nie warto zajmować kilobajtów móżdżanych pamiętaniem o serialiku, przy którym pustoszały ulice, a nasi ojcowie i matkowie wpatrywali się w neptuny 505 color lub wybuchające rubiny. Pamięta ktoś, że Rubin ważył 60 kg, a miał 21 cali. Ja pierniczę
Nuncjusz
17.07.2017
Kwiaty ciernistych krzewów?

Część postów została ukryta (3181)

Zaloguj się, aby przeglądać cały wątek

SwanSong
4 miesiące temu
Jako autor, taki proces wydawniczy ;)
Margerita
4 miesiące temu
Lubię Ridero i nie pozwolę go obrażać
zsrrknight
4 miesiące temu
piszesz jakby ridero to był twój kumpel, a nie bezduszna korporacja xd
Adin dwa tri
4 miesiące temu
Może dostała od nich dildo gadżet z napisem ridero
zsrrknight
4 miesiące temu
coś takiego nie, ale mogliby rozdawać upominki dla stałych klientów
Adin dwa tri
4 miesiące temu
dawać odznaki jak jutub?
ZielonoMi
4 miesiące temu
Słowniki na przykład. :D
Grafomanka
4 miesiące temu
Ale żeby to sobie upierdzielić korekty na jakimś portalu... i trzymać się tego jak pijany płotu.
ZielonoMi
4 miesiące temu
XD
Adin dwa tri
4 miesiące temu
Nie doukczajcie już Mar
Adin dwa tri
4 miesiące temu
żartowałem xD
Margerita
4 miesiące temu
Ridero nie jest bezduszną korporacją
ZielonoMi
4 miesiące temu
Nikt jej nie dokucza.... jeszcze.
Grafomanka
4 miesiące temu
Skoro tacy fajni, to niech poprawiają ci teksty... czego nie chcą tego robić?
ZielonoMi
4 miesiące temu
Mar, czekam na odpowiedź na Lolu. Czy nie masz czasu?
Grafomanka
4 miesiące temu
Zielona, Ty Mar nie pytaj 'czy dobrze', ona nie jest głupia, żeby za darmo odpowiadać... xD
zsrrknight
4 miesiące temu
no chyba nie jest również rodzinną firmą, prawda?
Grafomanka
4 miesiące temu
Ty nic nie wiesz, zsrr, Mar się tam bogaci... xD
Grafomanka
4 miesiące temu
Mar stoi przed drzwiami Ridero, tam wielka kasa i jeszcze większa sława, wystarczy wydawać, ale jak, kiedy nie ma 'czy dobrze', a czas pędzi... a na opowi bunt.
Co zrobić, co zrobić... mamo ratuj!
wikindzy
4 miesiące temu
Ridero jest duszną korporacją, duszną wewnątrz, od tłoku tłoków
wikindzy
4 miesiące temu
SwanSong toczy wewnętrzną walkę, zapewne z demonami, święci tak mają
Adin dwa tri
4 miesiące temu
Dało się odczuć, że odmieniony i jakiś taki bardziej dostojny niż zwykle
Margerita
4 miesiące temu
Zadowolona wróciła do chaty i już z niej nie wyszła. Wieczorem opowiedziała ukochanemu, gdzie była. Czy dobrze?
"Jesteś daunem przygłupiastym, królową opowijskiego kretyństwa. Ludzie się z ciebie śmieją i to jest twój jedyny plus. To całkiem śmieszne jak się produkujesz, ale jako rasowy debil nie robisz postępów"
"Możesz próbować poprawiać, męczyć ludzi swoimi tekstami, ale koniec końców, będziedz takim samym debilem jak jesteś teraz"
Naucz się w końcu Margerito
Margerita
4 miesiące temu
nie będę się tego uczyć sam się nauczyć pajacu
Pewnie już znasz na pamię i po nocach się tobie śni
pamięć
Bettina
4 miesiące temu
Zlaź z krzyża
Nie! Dobrze mi tu
Bettina
4 miesiące temu
Chcialam dac ci w twarz.
To może mi obciągnij na wisząco w zamian?
Bettina
4 miesiące temu
Od razu wiadomo kto to idiota.
Działaj Bettino, po same kule ssij
Bettina
4 miesiące temu
Czekaj, ale rozstaw nogi.
Bettina
4 miesiące temu
A z zakresu orthopedic. Lepiej mieć Y.
Bettina
4 miesiące temu
Chodzi o to, że niektórzy z wiekiem zmaleją bardziej.
Bettina
4 miesiące temu
Dobić.
Margerita
4 miesiące temu
Zadowolona wróciła do chaty i już z niej nie wyszła. Wieczorem Juanowi opowiedziała gdzie była.
Margerita
4 miesiące temu
Mężczyzna, gdy usłyszał tę wiadomość to z radości, aż wziął ją na ręce.
"Możesz próbować poprawiać, męczyć ludzi swoimi tekstami, ale koniec końców, będziedz takim samym debilem jak jesteś teraz"
Margerita
4 miesiące temu
— Cieszę się, gdyż nie chcę, aby moja przyszła żona utrzymywała kontakt z kobietą bijącą swoje dziecko.
Zenza
4 miesiące temu
bdb
Margerita
4 miesiące temu
To się cieszę i witam
Margerita
4 miesiące temu
— Czy ja dobrze słyszałam, że ty powiedziałeś moja przyszła żona?

— Tak no, chyba że nie chcesz zostać żoną zwykłego prostego chłopa, który mieszka w biednej chatce.
— Oczywiście, że chcę, jak mogłeś tak pomyśleć?
Czy dobrze?
Margerita
4 miesiące temu
Damian Dąbek mieszkał razem z matką w starej kamienicy na warszawskiej Pradze. Budynek lata swojej świetności miał już za sobą. Elewacja znajdowała się w fatalnym stanie, ponieważ od dawna nikt nie remontował. Farba w wielu miejscach odchodziła postami, a odrywający się gzyms stwarzał zagrożenie. Czy dobrze
Margerita
4 miesiące temu
Mężczyzna przez chwilę stał przed furtką, po czym nacisnął klamkę i ją przekroczył. Następnie ruszył ścieżką porośniętą chwastem i zatrzymał się na ganku.
Margerita
4 miesiące temu
Mężczyzna, po przekroczeniu furtki ruszył ścieżką porośniętą chwastem i zatrzymał się na ganku.
Margerita
3 miesiące temu
Damianem razem z Endymionem wyszedł z gabinetu i podszedł do bibliotecznych drzwi, po czym otworzył i weszli. Czy dobrze?

Zaloguj się, aby wziąć udział w dyskusji