Czy tutaj zamieszczamy wyłąćznie krókie utwóry?

Lukanos
rok temu
Dzień dobry,

czy tutaj zamieszczamy wyłącznie krótkie utwory?
Właśnie napisałem bajkę dla dzieci 7-10 lat (trochę także dla starszych) ale liczy ok 200 stron Verdana 14, więc jest trochę jak powieść. Czy tutaj jest miejsce na takie pozycje?
zsrrknight
rok temu
O ile każdy rozdział wstawisz jako osobną publikację, to nie widzę przeszkód.
Choć z drugiej strony ciekawe czy w ogóle dałoby się wstawić coś tak długiego w całości, czy może admin/system by odrzucił...
EllVik
rok temu
Chyba już ktoś kiedyś wrzucił
ten ja
rok temu
Podobno całą biblię
ten ja
rok temu
Był chyba ban za plagiat, ale jak nie tykać ewangelii, to pewnie przejdzie cała reszta, no Koran i Talmud może nie, ale już Wedy - kto wie?
Akwadar
rok temu
Pamięta ktoś aferę z plagiatem książki?
Idąc prewencyjnie na kompromis, można zamieścić utwór średni
Margerita
rok temu
Yanku na jutube już wstaeilam napisaną przez ciebie piosenkę a zaśpiewana przeze mnie
Fajowo! Podrzucaj linka
Margerita
rok temu
Wejdź na Magda Wrzesińska jutube bo nie ma mnie w domu
EllVik
rok temu
Ja pamiętam
EllVik
rok temu
I tłumaczenie, kiedy rzekoma dziewczyna plagiatora wbiła na portal i opowiedziała ckliwą historyjkę, ze trafił do szpitala, bo ratował dziewczynę przed gwałtem i oberwał w łeb hakiem czy jakoś tak
EllVik
rok temu
Dobra, nie hak, tylko kosa xd

"Od 2 tygodni leży w Madrycie w szpitalu. Nadarzyła sie niespodziewana okazjawyjazdu z kumplami i skorzystał. Dostał kosą i brutalnie go pobili za pomoc jakiejs dziewczynie, ktora próbowano zgwałcić. 2 tygodnie leży w spiączce."
Margerita
rok temu
A ja pamiętam jak jedna Canowi tekst ukradła i wstaeila na nowej fantastyce a stamtąd tu wstawiała chyba jej było vonter czy jakoś tak

Zaloguj się, aby wziąć udział w dyskusji