Bettina
5 miesięcy temu
Trzecia godzina.
Bettina
5 miesięcy temu
Moje potrzeby czy potrzeby drugiego człowieka, jeŝli jest perspektywa ja. W tym znaczeniu nie ma miejsca na drugiego człowieka w czasie terminalnym, posteriori. Pozostaje perspektywa najbliższa, najbliższe dni, minuty, pauzy.
Gorące przysiẹgi są jednak przygotowane, ty umiesz gorąco przyciąc I znów chciałaś wykąpać siẹ w przysiẹgach słów. A jednak wróciłaś w nadpalonych włosach do mnie, mnie pytasz co dalej. Tak, tylko wiara umie wejść do kabiny ognia. Chcesz zrobić to kolejny raz beze mnie. Tak, potrzeby drugiego to nie Kosmos. Kosmos to wiele światów, które codziennie istnieją w sposób stworzony bez obrazu. A gdyby jednak wyostrzyć ten obraz aż do granic?
Pojawią siẹ znaczenia nieistniejące, które historia nazwie niepojẹtymi. Może tak powstała teoria atomu. Jeśli tak w każdym atomie jest faktycznie dusza, tyle, że już ucywilizowana.

Kiedy ty napadasz na mnie powstaje sytuacja związku. Myślẹ w Tym Miejscu ' my zaraz weźmiemy ślub. Nie szkodzi, że wcześniej mnie ucywilizowałeś. To tak w ramach humoru. No tak, jeśli są dane, pewnie mają kolor. Wszystko, co ludzie tworzą jest kolorowe, transparentne, ludzie są po prostu widoczni. Operacje na danych są bezbolesne dla oka, bardziej bezbolesne na wielu, ale zauważ - istnieje różnica.

Jest ciepłe przedpołudnie. Napisałabym, w mroku unoszą siẹ pióra wronich piór, ale nie. Ja po prostu - nie oglądam siẹ za siebie.
Bettina
5 miesięcy temu
(...)
Esej ma zwykle 5 - 10 stron.
Naturalnie, zamieszczamy fragmenty?
słone paluszki
5 miesięcy temu
WoooooooooW!😮
Bettina
5 miesięcy temu
Dziẹkujẹ
Bettina
5 miesięcy temu
Trzeba z głową majtać fiutem
:)
słone paluszki
5 miesięcy temu
Mówi się Wacławem😝😂
stereo_dream-dolby-C
5 miesięcy temu
Nie wolno majtać trzymając Wacława na łeb, bo się zacznie marszczyć, jak Fred
Bettina
5 miesięcy temu
Dzień dobry, obojgu.
stereo_dream-dolby-C
5 miesięcy temu
Dzień dobry, Bettino
Bettina
5 miesięcy temu
Ulisesem jedź Sam.
stereo_dream-dolby-C
5 miesięcy temu
1000 stron
stereo_dream-dolby-C
5 miesięcy temu
Albo 800, bo są różne wydania
Bettina
5 miesięcy temu
Jak z ciebie taki James J. napisz.
stereo_dream-dolby-C
5 miesięcy temu
Nie, nie dałbym rady, on dużo pił
Dżonatan Musina
5 miesięcy temu
Es em ród
Bettina
5 miesięcy temu
* przysiąc
Korrekt

Zaloguj się, aby wziąć udział w dyskusji