Filmowa zabawa

Margerita
13.11.2016
Zapraszam wszystkich do nowej zabawy jaką jest film linki waszych ulubionych filmów tu wklejajcie
Szczur
13.11.2016
SO FUN!
Margerita
13.11.2016
Co to znaczy?
Szczur
13.11.2016
To nic nie znaczy - Łona i Webber
Margerita
13.11.2016
ale mi chodziło to że masz tu wkleić link z filmem czyli video źle się wyraziłam bo pierwszy raz założyłam swój wątek
Szczur
13.11.2016
ok, Magda ;)
Margerita
13.11.2016
To zaczynajmy
Grubas
13.11.2016
Możemy bez linków? Nie chce mi się szukać xD
Jak tak, to mam kilka typów:
- Sinister
- Koszmar z ulicy Wiązów
- Terminator: Ocalenie
- Bruce Wszechmogący
- Zombieland
I wiele innych, ale na chwile obecną nie pamiętam :P
Margerita
13.11.2016
dobrze
Nuncjusz
13.11.2016
Nuncjusz
13.11.2016
Praktycznie wszystko tego pana - Peter Greenaway
Ellie Victoriano
13.11.2016
Polecam "Zmierzch", zajebista komedia :3
Nuncjusz
13.11.2016
Margerita
13.11.2016
Nuncjusz
13.11.2016
Neurotyk
13.11.2016
Jaki to film, z góry, Nuncjuszu?
Nuncjusz
13.11.2016
Który? ostatni jaki wkleiłem? Królestwo Larsa von Triera na podstawie powieści Kinga
Nuncjusz
13.11.2016
Pierwszy to Pillow Book, drugi Brzuch architekta
Nuncjusz
13.11.2016
Jared
13.11.2016
Nie wiem, czy wrzucanie linków do pełnometrażowych filmów ma sens, szansa że ktoś obejrzy cały jest niewielka, a już szansa na to, że ktoś obejrzy wszystkie znikoma. Lepiej byłoby streścić, dlaczego dany film uważamy za wyjątkowy :F Może w ten sposób ktoś się zachęci i obejrzy naprawdę albo przynajmniej wywiąże się ciekawa dyskusja :F

Gran Torino, fenomenalny. Klimat, gra aktorska, tragedia stawania się dorosłym, problem przystosowania jednostki do realiów, ale też niezwykły humor(!). Piękny film :c

Część postów została ukryta (21)

Zaloguj się, aby przeglądać cały wątek

detektyw prawdy
13.11.2016
Co za fenomen z tym Tarantino?
Świetna gra aktorska, fabuła dobra, a zagranie aktorow w jego filmie jest jeszcze lepsze. Jakbym miał obejrzeć jego 4-godzinny film zrobiłbym to bez zastanawiania się.
Ps. Zmień do cholery ten pieprzony avatar, nie mogę na niego patrzeć.
Karawan
13.11.2016
Ja za Panem Bu - serial Lexx; z filmów - Akira Kurosawa. Dla mnie obie pozycje...mniam, mniam.
Nuncjusz
13.11.2016
Pulp Fiction jest spoko
Kurosawy Siedmiu samurajów
Pan Buczybór
13.11.2016
Jak już jesteśmy w japońskich klimatach:
Bardzo polecam "40 roninów" czy jakoś tam. Świetne kino.
Niemampojecia96
13.11.2016
Mój avatar baaardzo odpowiada mojemu poczuciu estetyki.
Nie mam zamiaru go zmieniać z racji na Twoje cokolwiek.
Mój avatar jest piękny.
Nuncjusz
13.11.2016
Bardzo ekspresyjny i artystycznie wielomówiący awek :)
Niemampojecia96
13.11.2016
Zaryzykowałabym nawet śmiałe stwierdzenie, że mój avatar jest najpiękniejszy na całej włoskiej wsi.
Jeszcze Shiroi zdarzają się piękne avatary z hot japonkami.

Mój avatar rządzi.
Pan Buczybór
13.11.2016
Stalin lepsiejszy
Neurotyk
13.11.2016
dawaj michnika!
detektyw prawdy
14.11.2016
ja wam bardzo polecam film Scarface ze względu na świetna rolę Ala Pacino i genialną fabułę
detektyw prawdy
14.11.2016
Mnie ten film rozwala Tony to twardziel wszechczasów pieprzyć Bruca Willisa
Szczur
14.11.2016
Twardzielem wszech czasów to jest Charles Bronson.
Nerd
14.11.2016
Uwielbiam filmy psychologiczne tak więc:

Pan od muzyki;
Szkoła dla łobózów;
Lot nad kukułczym gniazdem (choć wolę książkę);
Przerwana lekcja muzyki.

To z takiej klasyki filmu psychologicznego.
Skoiastel
14.11.2016
@Nerd!
Girl, Interrupted – jeden mózg! <3
detektyw prawdy
14.11.2016
polski sie klania


a co polecacie z filmow polskich? Bo mi nasze kino nie przypadlo do gustu

Ten srajny pitbull to cienkie gowienko z czasem dobrymi tekstami koniec kropka a psy sa za nudne. Za duzo tu tej sielanki wiesnej.


Nowa czesc pitbula zapowiada sie gownianie
Zreszta mam wd upie ta serie
Serial Pitbull tez do dupy

Niedlugo sie zabieram za american history X zobaczymy czy mi sie spodoba


detektyw prawdy
14.11.2016
Mysle ze nie,nie jestem fanem nortona ale lubie sie wkurzac na takich filmach


Lubie ludzi ktorzy maja w dupie czarnych i to gleboko
detektyw prawdy
14.11.2016
A charles bronson to gowniaczek

Ale tak naprawde liczac swiatowego mistrza to nie jest to zaden pieprzony srajk norris, tylko Bruce Lee bo on znal tak naprawde prawdziwe techniki sztuk walki kung-fu a chuck norris mu nogi lize

Tyle w temacie
Nuncjusz
14.11.2016
Z polskich filmów
Ziemia obiecana, Przeprowadzka - w obydwóch super kuper Pszoniak
Dom wariatów z Łomnickim i Kondratem
Zaklęte rewiry z Kondratem i Wilhelmim
Wszystko Kolskiego z Pieczką i innymi
Wszystko Kondratiuka
Wniebowzięci i Rejs z Maklakiewiczem I Himilsbachem
Pamiętnik znaleziony w Saragossie z Cybulskim i z całą resztą
i pewnie sporo jeszcze bym wymienił...
Sanatorium pod Klepsydrą, Wielki Szu i inne
Kurwa, jak można nie lubić polskich filmów?? A Kieślowski? A teatr polski Kantora??
Neurotyk
14.11.2016
Część filmów wezmę z tej listy, część oglądałem.
Neurotyk
14.11.2016
Pamiętnik muszę obejrzeć 0 jest ładnie odnowiony cyfrowo
Nuncjusz
14.11.2016
obejrzyj koniecznie
Nuncjusz
14.11.2016
a i Piotr Szulkin

Wojna światów – następne stulecie
O-bi, o-ba. Koniec cywilizacji
Ga, ga. Chwała bohaterom
Ellie Victoriano
14.11.2016
Niemampojęcia, aż dla Ciebie poszukam jakiś taki avek :3
Neurotyk
14.11.2016
Ciekawie...

byłbyś dobrym wodzirejem filmowym. Proponuję założenie grupy o dobrym (najczęściej starym) polski kinie autorskim/artystycznym, na nowym portalu, przy którym właśnie skubię, aby nie był atakowany prze boty, roboty, robaki, grypy, zarazki, kosmiczne boty-roboty, keylogery, bajery i frajery oszuści, złodzieje danych.

Neurotyk
14.11.2016
btw

łatwiej dom ochronić, niż portal w internecie :)
Nuncjusz
14.11.2016
a propo wodzireja - Wodzirej za Stuhrem - ojcem
z Gajosem - Ucieczka z kina Wolność
Neurotyk
14.11.2016
Nuncjusz – Opowijski Ojciec Chrzestny Polskiego Kina :)

OOCPK
Neurotyk
14.11.2016
Nuncjusz – Opowijski Ojciec Chrzestny

NOOC
Nuncjusz
14.11.2016
po prostu oglądajcie polskie filmy, bo przeważnie są spoko, ale trzeba sięgać po coś ambitniejszego aniżeli Pitbul czy Psy, chociaż Psy nie najgorsze przecież
Pan Buczybór
14.11.2016
Jest NOOC - jest MOC!
Neurotyk
14.11.2016
Nuncjusz - ja oglądam.

Słuchajcie Nunka.
Niemampojecia96
14.11.2016
Twardzielami wszech czasów to są ci z Dawno temu w Ameryce i to jest wporzo gangsterki film, a nie.

Natomiast teraz film o Andree, to jest ''Odrobina Chaosu''. W filmie tym Kate Winslet budowała Wersal i Andree też. Mimo iż Andree był w bardzo poważnym związku ze swoją żoną, to zakochał się w Kate. W ogóle jej nie krzywdził, bardzo ładnie ją traktował, zachowywał się okej i budował Wersal.
Jego koszmarna żona sama go zdradzała po karocach, a jak przyszło co do czego - nie chciała pozwolić Andree na szczęście. Pojechała do Kate i nakłamała jej, że Andree jest w bardzo poważnym związku, że tylko się nią bawi i Kate stanowi dla niego jedynie rozrywkę. Później prawie zniszczyła Wersal W ostatnim momencie Andree wyłowił Kate z takiego zbiornika z wodą. Byli na pikniku z Ludwikiem XIV i marzyło mi się, że Andree pocałuje Kate w gałęziach takiego pięknego drzewa, na którym zawieszone były różne przedmioty, wydające delikatne dźwięki. Ale Andree pocałował Kate troszkę później. To nic, bo artykułował o co mu chodzi i Kate nie musiała całe życie zastanawiać się, o co właściwie chodzi Andree, dlaczego ją rani i tak dalej. Andree nigdy nie ranił Kate i nawet jej wytłumaczył, że to nie jej wina, iż jej martwy mąż to był skurwiel i zabrał córkę do kochanki zjebaną karocą. To przez zjebane koło karocy wszyscy umarli. To nie przez Kate i Andree jej to wyjaśnił, zamiast zrzucać całą winę na Kate, obarczać ją za całe zło tego świata, wiecznie interpretować wszystkie jej zachowania tak, by to on mógł się wygodnie ułożyć w roli ofiary. Na koniec wszyscy tańczyli w Wersalu, a Andree i Kate szczęśliwie poszli sobie do lasu.

Film był średni.
Szczur
14.11.2016
"Sanatorium pod Klepsydrą" <3
"Ziemia obiecana" <3
"Pamiętnik znaleziony w Saragossie" - tym słyszałem sporo, ale ciągle nie mogę się zmotywować
"Kurwa, jak można nie lubić polskich filmów?? A Kieślowski? A teatr polski Kantora??"
Wystarczy zacząć datować kino polskie od 2000 roku ze szczególnym naciskiem na zabiegi promocyjne marketingowców i masz rzadkie proso ;l

Do komentarza detektywa prawdy nie ma co się odnosić, bo jak zwykle bełkocze od rzeczy.

"Twardzielami wszech czasów to są ci z Dawno temu w Ameryce i to jest wporzo gangsterki film, a nie."
A Humphrey Bogart?
Margerita
15.11.2016
Wyjście Awaryjne świetny film
Krismass
15.11.2016
Skoro padły niedawno polskie tytuły, to ja od siebie również poleciłbym 2, a mianowicie :
"Poludnie - Północ" ( z bardzo dobrym Szycem w jednej z głównych ról) oraz
"Bilet na księżyc" pana Jacka Bromskiego
Niemampojecia96
15.11.2016
Teraz słuchajcie mnie dalej. Dzisiaj w nocy obejrzałam sobie któryś raz ''Między słowami'' i muszę sobie przyznać rację, że jest to bardzo subtelny, śliczny, mocno uwrażliwiony film, ładnie (moim zdaniem) opowiadający o tym, że wszystko jest takie awkward i mało osób to zauważa. Cudnie uchwycona nieco odmienna mentalność bohaterów, którzy są totalnie zagubieniu we wszystkim co możliwe, z tym chrzanionym Tokio na czele.
Zawsze: co on powiedział jej na ucho? *____*
Strasznie mi się podoba, że w tym filmie nikt z nikim nie konsumował relacji.
Bardzo reflektuję na kolejne seanse tego filmu w moim zjebanym życiu. Później zaczęłam sobie oglądać film latorośli, ale już go także widziałam, on się zwie ''Palo Alto'' i jest mocno taki se.
To mówię sobie: e tam, co ja będę? Ja nie będę i nie oglądałam go do końca, chociaż James Franco się całkiem ładnie uśmiechał. Apropo niego, to przypomniał mi się jeszcze jeden bardzo dobry, bardzo bardzo bardzo dobry i oczywiście bardzo dziwnie odbierany i niedoceniony film, mianowicie
''Spring Breakers'' który w mojej opinii jest wielkim dziełem. Czego się czepiacie wykorzystania tych gwiazdek Disneja, ludzie, no to po prostu konstrukcja artystyczna niezbędna do osiągnięcia zamierzonego efektu. To tak jakby się czepiać, że Welsh robił błędy w wypowiedziach Żebra. Czy coś.
Gadanie, że ten reżyser zrobił gniot to jest atfkjhagjshiedauy, on zrobił
arcydzieło.
detektyw prawdy
15.11.2016
no miedzy slowami genialne


kieslowski jakos srednio mi sie podobal, fakt ze niektore filmy jego sa dobre , ale nie rozumiem kompletnie fenomenu filmu Krotki Film o Zabijaniu. faktycznie-film jest realny, ale ja nie chce przezywac swiata glownego bohatera tylko polubic fabule,dialogi

Zawsze probowalem obejrzec film przypadek - w koncu obejrzalem, ale zajelo mi to 3 seanse.




a wracajac dotwardizeli - gadamy o aktorze A nie o konkretnym filmie.
dawno temu w ameryce - na 4 seanse zaliczylem 1h 5min. wiec slabo
ale Leone jest swietny pod wzgledem jego dolarowej trylogii, a szczegolnie dobry zly i brzydki. szkoda ze juz nie robia takich filmow, a eastwood nie przyjmuje dobrych propozycji. ostatni jego dobry film to gran torino i dupablada.
detektyw prawdy
15.11.2016
bogart to byl twardziel kiedys, gadamy o dzisiejszych
Nuncjusz
15.11.2016
Jeśli chodzi o Kieślowskiego to bardziej mi chodziło o Trzy kolory ( Niebieski, Czerwony, Biały) a nie Dekalog, którego praktycznie żadnego odcinka nie obejrzałem :)
detektyw prawdy
15.11.2016
Trzy kolory mi się bardzo podobały, także zgadzam sie z Tobą
Szczur
15.11.2016
I jako dzisiejszego wymieniłeś Bruce'a Lee, a wcześniej Człowieka z blizną. Nie, no spoko, śmiechłem ;D
Niemampojecia96
15.11.2016
Teraz w ''Barwach Szczęścia'' to się dopiero dzieje. Jak już wspominałam - Piotr to straszny skurwiel. Dzisiaj dwie kobiety kłóciły się o to, którą Piotr zranił bardziej.
Piotr mnie zdradził!
Mnie też zdradził, dwukrotnie.
Chcę być z Piotrem.
Ale nie rozumiem po co. Ja też byłam z Piotrem i najwspanialszą rzeczą w całym moim życiu z Piotrem był
rozwód z Piotrem : D.

Tak to szło.

Ale Piotr to jest naprawdę straszny skurwiel.

Ci z Barw Szczęścia to są do tego totalni poeci.
było:

Agatko, wejdziesz na chwilę?
Bo Hubert, Hubert zrobił pire

: D D

Uwielbiam komentarze mojej mamy na temat Barw Szczęścia. :3
Generalnie ten Kajtek, który jest pomiędzy dwiema blondynkami (z czego Oliwia jest stukrotnie bardziej niczego sobie), i moja mama na jego tekst, że ''nie mówię Oliwce o wszystkim'', a moja mama: o, widzisz, taki młody a już ma skurwysyństwo za uszami :3

Albo on ogląda swoje zdjęcie z tą drugą i sobie przybliża i się wpatruje w jej twarz i uśmiecha się, a moja mama: i zobacz, jak mu się ryj cieszy.
On się dalej tam cieszy, a moja mama: ale nie idź, chodź, zoooobacz, zobacz jak mu się cieszy ryj :3

Ten uchodźca jest straaaasznie słodki, przez te kilkanaście odcinków się nauczył trochę po polsku i dzisiaj powiedział takie śliczne, zniekształcone, totalnie boskie
Kocham cię *.*

Ta dziewczyna twierdzi, że on chcę się żenić z nią trochę przyszybko :c. Ale ''kocham cię'' ślicznie powiedział.

Niemampojecia96
15.11.2016
A najbardziej jest mi żal tego biedaka, który prowadzi hostel dla psów. Bo ta kobieta go prześladuje. W dzisiejszym odcinku jej słusznie powiedział: chcesz rozbić moje małżeństwo a do tego mnie prześladujesz.
Tłumaczył jej i tłumaczył w tym hostelu, a ona swoje i swoje.
Mówi do niej: czy ty nie rozumiesz, kobieto? Ja mam żonę, dzieci, nie chcę z tobą być, a ta swoje i swoje i swoje.
Później jak ta żona Andree z Budowy Wersalu - poszła do żony tego od hostelu, na jogę. Pokazywała jej tam jakieś zdjęcia tego człowieka i próbowała wzbudzić mylne poczucie, że niby ten od hostelu i ona to ohoho.
:c
:c
Żal mi go.
detektyw prawdy
15.11.2016
Kurde, ale humprey bogart to gościu z lat 30,40 a nie z 80 conajmneij
Szczur
15.11.2016
A wyznaczyłeś gdzieś granice kina/filmów o jakich mówimy? Dekada? Dwie dekady? Pół wieku? Bo ta współczesność aka. bycie dzisiejszym pojawiło się dopiero teraz.
detektyw prawdy
16.11.2016
Gadaj po ludzku, szczurze. ja szczurzego nie rozumiem
Szczur
16.11.2016
Widzę, że jednak nie ma sensu z tobą gadać, podobnie jak w temacie o muzyce.
detektyw prawdy
16.11.2016
dzis o 23:30 na stopklatka TV będzie lecieć zarąbista komedia American Psycho polecam
Nuncjusz
01.12.2016
http://www.filmweb.pl/film/Element+zbrodni-1984-889
THRILLER SCI-FI Halucynacyjny, deliryczny debiut pełnometrażowy autora Idiotów. Lars von Trier zrobił go na czele ekipy początkujących filmowców, kumpli, z którymi studiował w kopenhaskiej szkole filmowej. Element zbrodni przyniósł mu nagrodę specjalną w Cannes, wprowadził na salony i wyrobił opinię obiecującego talentu kina europejskiego. Jak wiemy, Lars spełnił pokładane w nim nadzieje. Ktoś morduje dziewczyny sprzedające bilety loteryjne. śledztwo prowadzi inspektor Fisher. Jednocześnie przeżywa on burzliwy romans z prostytutką. Inspektor odkrywa, że trop wiedzie do profesora Osborna, autora książki "Element zbrodni".
tribia
10.12.2016
Detektywie, Twój zawód Cię wykończy...

Zaloguj się, aby wziąć udział w dyskusji