influencer photoshop

Bettina
rok temu
Chciałabym tu rozmawiać o normalności.
Materazzone
rok temu
Nie warto.
Bettina
rok temu
Słuchałam dziś ciekawej wypowiedzi chirurga medycyny estetycznej. Otóż, mówi, że ludzie przychodzą coraz częściej z telefonem w ręku, pokazują photoshop i mówią - tak chcę mieć.
Bettina
rok temu
Temat oczywiście nie musi się ograniczać ani do medycyny estetycznej, ani chirurgów, ani też influencer photoshop.
https://www.facebook.com/670568836330091/posts/pfbid0fKzfB3mGqEzgPii2NW3ZZ9s29bMLw5LSEKCe2Yznro2K2ZPcpc2QY1QX8oF4wARKl/
Bettina
rok temu
On jest fatalnie ubrany. O normalności to o ziewaniu mojego sąsiada.
ten ja
rok temu
Jestem dziwny
Bettina
rok temu
Mam na myśli rzeczy typu, jasne bez ograniczeń; nauczyłam się golić facetów, umiem to robić nawet posługując się kiepskiej jakości golarką BIC, bez użycia detergentów.
ten ja
rok temu
Pracujesz w prosektorium?
Bettina
rok temu
Albo sytuacje zmiany szkoły. Idź najpierw i sprawdź jak inni wyglądają.
Bettina
rok temu
Tę normalność o idź i sprawdź, kieruję do rodziców.
Bettina
rok temu
Czasem mam wielką ochotę jasno komuś zakomunikować..
Nie krępuj się
Bettina
rok temu
Przypomina mi się nauczycielka, która mówi o dziecku, dziecko jest wtedy inteligentne, jeśli po usłyszenie, ta rzecz leży na trzeciej półce, z lewa, w szafie, odnajdzie tę rzecz i przyniesie.
Bettina
rok temu
Chyba jej chodziło o to, że inteligencja jest rodzajem uczciwości.
To będzie kiedyś część nowej teorii.
:)
Bettina
rok temu
O pragnieniu ładu...kiedy wystawiam jedną nogę, już pewna, że chrabąszcze u mego łóżka wystawiły pancerzyki, czekają na drugą..i zaraz mnie zawiozą do ...ładu. Po drodze mijamy wszystkie rzeczy, które wczoraj nadjadłam i nie skończyłam, pół spaceru, dwa telefony, jedynaście leniwych, zielonych sof, człowieka, którym wczoraj dwa razy coś obiecałam, rozpacz, smutek, odrobina butelki, paczka papierosów, osiem wyrzutów sumienia. Dwa płynne znaki. Po mleku.
Bettina
rok temu
Wir haben den Tag zum Ruhm gebracht und jetzt sagt langsamer gruhu.
Bettina
rok temu
Najpierw pomyślałam, na, nie potrzebujesz, ty nie chcesz, ale nagle z jakiegoś bliżej nieokreślonego powodu, postanowiłam pociągnąć wątek o normalności. Może nawet podzielę się pewnym odkryciem. Może tym, że dziś otrzymała moja córka wiadomość, że zmarła jej babcia i ...nie wybieramy się na pogrzeb. Czy jest to normalne,?
Bettina
rok temu
Tak, i budzimy się jest wiosna. Ilu z was już dziś myśli na poważnie o przyjrzeniu się bliżej temu, co zjada?
Czy nie czujecie się wyczerpani?
I następne pytanie, ile produktów zielonych, widzicie na swoim talerzu...ja...też mam z tym problem. Stąd na kolację do naleśnika z wczoraj z dzisiaj właśnie co usmażonym jajkiem, kotletem z czarnej fasoli, oprócz gruszki, dodałam dwie garści roszpunki.
Bettina
rok temu
Czuję się wsiurą, blisko mi do natury, drzew, cieni, rzek, rzeczek, kory, gałązek, trawek, źdźbeł. Coś jak Tracy Chapman.
Bettina
rok temu
Jak się różnię od tego, czego się wstydzę?
Kiedy zrozumiałam, że wszystkie Światy dzielą się indywidualnie, ale nie na jedną Indywidualność. I czym to jest Universum i którym, w tym znaczeniu...Czyli jest jakieś.
Podniecenie, z powodu zwrócenia uwagi..świat zaczyna wyłazić. Być może najpierw z podeszwy buta, ale to jeśli ktoś ma fioła w bucie. But w butonierce to zgniły świat.
Bettina
rok temu
Czy jest to fatyszyzm, że tak się normalnie spytam, czy spieram.
Bettina
rok temu
I kończąc...
Bettina
rok temu
Czy dynamizm w konfrontacji z fatyszyzmem uda nam się jutro wyjaśnić.
Bettina
rok temu
Sprzedam sklep z Photoshopem.

Zaloguj się, aby wziąć udział w dyskusji