★ Komentuj teksty innych użytkowników, a odwdzięczą się komentarzem!

Artbook
30.05.2020
Na głównej stronie opowi, każdego dnia pojawia się dwadzieścia pięć tekstów. Możemy przeczytać prozę, poezję, publicystykę i wziąć udział w konkursach literackich. Literkowe Bitwy™ odgrywają ważną rolę w rozwoju każdego, kto ćwiczy swój warsztat i chce poddać się ocenie.

● Literkowa Bitwa na Rymy™

http://www.opowi.pl/profil/literkowa-bitwa-na-rymy/

● Literkowa Bitwa na Prozę™

http://www.opowi.pl/profil/literkowa-bitwa-na-proze/

● LBnDrabble™

http://www.opowi.pl/profil/lbndrabble/

Dyplom, to uznanie dla autora, ale przede wszystkim lekcja pokory i zachęta do dalszej pracy.

Czy napisałeś wartościowy komentarz? Jeśli tak, należy ci się szczera pochwała! Jeśli nie, ponieważ brak ci słów i nie przywykłeś do komentowania czyichś tekstów, to zacznij od krótkich zdań i kilku słów, które warto napisać.

Komentuj teksty innych użytkowników, a odwdzięczą się komentarzem!
Shogun
30.05.2020
Hmm, no, komentarze ważna sprawa. Ważniejsza nawet niż oceny z tego co zauważyłem. Osobiście nigdy nie wiem czy mój komentarz jest "wartościowy", czy "merytoryczny", bo zazwyczaj w komentarzu piszę po prostu o odczuciach względem tekstu, a czy to merytoryczne, to nie wiem. Raczej subiektywne odczucia i ocena.

Ale cóż, tak, trzeba komentować, a przynajmniej się starać :D
Artbook
30.05.2020
Shogun, szacuneczek! :-)
Shogun
30.05.2020
Artbook ;)
Neurotyk
30.05.2020
Artbook, masz czas na aktywizację na Opowi, a na wprowadzenie drobnych zmian, o które prosimy, już nie...

;)
Literkowa zawsze zaprasza do komentowania przed głosowaniem i do fajnej zabawy.

Obecnie są aktualne tematy do Bitwy i np. proza - zero odzewu, wiersze - cztery zgłoszone, drabble - odbywa się głosowanie, ale po przedłużeniu.

Zachęcamy jak możemy poprzez wrzucanie na głównej tekst o tematach, witamy każdego kto bierze udział i informujemy o wszystkim w tym o ramach czasowych. Nagradzamy zwyczajnie dyplomem i podziękowaniem.

Literkowa pozdrawia
Pasja
30.05.2020
Mam pomysł na komentarze. Może poprowadzić taki mały konkursik na najlepszy komentarz tygodnia. Szukamy i wklejamy komentarz, a potem wybieramy najlepszy. Zasadą aby wrzucić komentarz będzie aktywność w komentowaniu. Bez żadnych regulaminów i pompy... po prostu taki wątek komentarzowy.

Jestem prowadzącą w Literkowych i również zapraszam do udziału. Pcham ten wózek już od 19 lipca 2017 roku i czasami też mam dość. Zachęcam jak mogę ale - modne słowo dzisiaj obstrukcja Opowijczyków jest na wzięcie udziału. Potem z komentarzami też bywa róznie, nawet przydzielałam punkty za przeczytanie wszystkich prac i skomentowanie. Bo nie rozumiem, jak można zagłosować nie czytając wszystkich tekstów? A to nic nie kosztuje.
Szpilka
30.05.2020
Artbook, oj chyba tak nie jest, jak prawisz, funkcjonuje "podobasie" i się wygrywa, brakuje fachowego i niezawisłego jury, które potrafiłoby ocenić inne aspekty utworu, a nie tylko pod względem "poodbasie" ?
Szpilka
30.05.2020
Komentowanie tutaj jest niebezpieczne, można dostać burę za rzeczowy komentarz, zdrowiej kadzić komu trzeba i udawać, że wszystko jest OK ?
Pasja
30.05.2020
Szpilka w tych Bitwach nie ma jury. Głosują Opowijczycy. Każdy może głosować. Fachowość co do oceny pod względem warsztatowym jest trudne, bo nie każdy ma do tego predyspozycje. Może jury niezawisłe by coś dało. Często komentujemy pod względem odczucia. Czy niebezpieczne? Nikt nie lubi krytyki a grupy wzajemnego wsparcia są chyba nieuniknione. Tak było, jest i będzie. Pozdr
Szpilka
30.05.2020
Pasja, bez krytyki nie ma rozwoju, krytyka aż tak strasznie nie boli, gdy się nie ma rozdętego ego. Z krytyką podobnie jak z bólem - przykry, ale sygnalizuje, że z organizmem coś jest nie tak, bez bólu byłoby bardzo niefajnie ?
Puchacz
30.05.2020
Najfajniej jest, kiedy ocenia się teksty nieznanych autorów.
Wtedy wyklucza sie TWA.
LBn są z podpisanymi autorami, dlatego się nie bawię.
kigja
30.05.2020
Smutne oblicza publikacji , gdy nie ma owacji.
Gdy nie ma słowa komentarza , co się często zdarza , to litery więdną i marnieją , żal wokoło sieją. A autorzy smutnueją.
Pozdrawiam Was
cos_ci_opowiem
06.06.2020
Ja wolę nawet bardzo krytyczne komentarze niż brak czegokolwiek lub jedynkę wystawioną z dupy.
JamCi
06.06.2020
Jasne, założyciel zachęca, ale sam ani komentuje ani publikuje. Chyba się sfochujhę.
Artbook
08.06.2020
Szewc bez butów ;-)
Ostatnio skupiłem się na blogu.
Wiem, wiem nie usprawiedliwia mnie...

Za karę można zamknąć ten wątek ;-D

Dużo racji u przedówców. Doceniam!

Zaloguj się, aby wziąć udział w dyskusji