Wojownik prawdy
5 miesięcy temu
Specjalnie dla il cuore i starszego woźnego!
Cham
5 miesięcy temu
o!
Cham
5 miesięcy temu
Ale to chyba niezgodne z regulaminem?
Cham
5 miesięcy temu
2. Temat wątku powinien w łatwy i zwięzły sposób opisywać treść wątku.
Cham
5 miesięcy temu
no, sprawdziłem i niezgodne no!
Wojownik prawdy
5 miesięcy temu
Trzeba być tolerancyjnym!
Wojownik prawdy
5 miesięcy temu
il cuore i starszy woźny to też ludzie. Pedałom też się szacunek należy!
Anonim
5 miesięcy temu
A przyjdą dziewczyny, czy znów nie odbierają telefonów, bo są chore?
Wojownik prawdy
5 miesięcy temu
Wojownik prawdy
5 miesięcy temu
Anonim
5 miesięcy temu
To zła klasyfikacja, musi mieć faktyczny fizyczny pociąg do całych facetów, inaczej to inna kategoria, chyba że ma
Wojownik prawdy
5 miesięcy temu
A flirt między il cuore a starszym woźnym?
Anonim
5 miesięcy temu
Mozę rozmawiają szyfrem, bo byli w skautach, po skautowsku
Wojownik prawdy
5 miesięcy temu
wsadzają sobie patyki w dupę, za leśnymi krzakami?
Anonim
5 miesięcy temu
To chyba zaloty dopiero, jak patyki
Wojownik prawdy
5 miesięcy temu
Sprawność patykarzy xD
Anonim
5 miesięcy temu
Za mundurem zawsze jakieś zboczenie lub choroba weneryczna
Wojownik prawdy
5 miesięcy temu
Anonim
5 miesięcy temu
Szlagier
Wojownik prawdy
5 miesięcy temu

Część postów została ukryta (16)

Zaloguj się, aby przeglądać cały wątek

Wojownik prawdy
5 miesięcy temu
Anonim
5 miesięcy temu
Wojownik prawdy
5 miesięcy temu
WOŹNY I IL CUORE BĘDĄ WNIEBOWZIĘCI XD
Wojownik prawdy
5 miesięcy temu
Będą mieli całą playlistę ulubionych piosenek w jednym wątku
Anonim
5 miesięcy temu
Wojownik prawdy
5 miesięcy temu
Aisak
5 miesięcy temu
Wrzucają z własnej playlisty🤣
Wojownik prawdy
5 miesięcy temu
Anonim
5 miesięcy temu
Aisak, Słuchasz, bo?
Aisak
5 miesięcy temu
To nie moja playlista, tylko wasza...
Gejusie😉
Wojownik prawdy
5 miesięcy temu
To życzeniowa lista przebojów dla królewskiej pary gejowskiej opowi- il cuore i starszy woźny
Anonim
5 miesięcy temu
Jesteś biseksualna?
Wojownik prawdy
5 miesięcy temu
Międzygatunkowo seksualna xD
Aisak
5 miesięcy temu
Przyczepiliście się do wiewióry, jak nienormalni, więc przyszłam was pokonać!😅
Wojownik prawdy
5 miesięcy temu
Anonim
5 miesięcy temu
Wiewiór robi, co chce
Wojownik prawdy
5 miesięcy temu
tamten wątek też dla il cuore dobry
Aisak
5 miesięcy temu
Nikomu nie wadzi, tylko że nie popiera dwóch debili...
Wojownik prawdy
5 miesięcy temu
Aisak z jakimi zwierzętami chcesz linki do playlisty?
Aisak
5 miesięcy temu
Z dinozaurami😁
Wojownik prawdy
5 miesięcy temu
Anonim
5 miesięcy temu
Aisak,

a - Chcesz bzyknąć się z wiewiórem?
b - Chcesz bzykjnać wiewióra?
Aisak
5 miesięcy temu
a — nie
b — nie
Anonim
5 miesięcy temu
c = x
Aisak
5 miesięcy temu
To warszawski wiewiór!
Aisak
5 miesięcy temu
Więc buda.
Wojownik prawdy
5 miesięcy temu
Woźnmy też z warszawy, może o tym bezdomnym co napisał to il cuore?
Aisak
5 miesięcy temu
Woźny jest z Warszawy? To mi umkło...
Wojownik prawdy
5 miesięcy temu
Przecież mieszkają razem!
Aisak
5 miesięcy temu
Oj, przestań wymyślać! Zajmij się czymś, ośle stary.
Wojownik prawdy
5 miesięcy temu
Pisali przecież, od jakiegoś pół roku starszy woźny i il cuore razem mieszkają. Ostatnio coś wspominali o dwuosobowej wannie bo lubią kąpiele wspólne
Dobranocka
5 miesięcy temu
My tu gadu gadu, a tymczasem trzęsienie ziemi w Małopolsce.

W Chrzanowie, Trzebini i Oświęcimiu zatrzęsła się wczoraj wieczorem ziemia.
Dobranocka
5 miesięcy temu
Na szczęście to tylko tąpnięcie w kopalni.
Wojownik prawdy
5 miesięcy temu
Czyjejś konkretnej?
Dobranocka
5 miesięcy temu
Z któego chlewa wylazła ta Cienkowska? W każdym razie podobna cała do tej Polski2050. Toczka w toczkę.
Dobranocka
5 miesięcy temu
Oborowy rotacyjny powiedział, że nie lubi komentować cudzej korespondencji.
Wojownik prawdy
5 miesięcy temu
Od dawna jesteś pedziem?
Dobranocka
5 miesięcy temu
Sznepf na ambasadora do Mongolii, Klich do Korei północnej.
Wojownik prawdy
5 miesięcy temu
Macie wspólny klub?
Dobranocka
5 miesięcy temu
Wojownik prawdy
5 miesięcy temu
A temu Owsiak dał kosza xD
Bettina
5 miesięcy temu
Kiedy?
Wojownik prawdy
5 miesięcy temu
Jak chciał mu odbyt wylizać
Dobranocka
5 miesięcy temu
Rusza cyrk dla ubogich (umysłowo). Nie daję Jurkowi. Znaczy daję: 0. Za to co roku przeznaczam 1,5% i nie tylko na inne zbożne cele. Sam je wybieram i nie potrzebuję doradców.
Dobranocka
5 miesięcy temu
W sumie to Owsik to najmniejszy problem, daje kto chce. Problemem jest ruda menda. Nawet jakby wszystko brał dla siebie. Mamy takie, a nie inne społeczeństwo i musimy z tym żyć. Półgłówków już się nie naprostuje.
Wojownik prawdy
5 miesięcy temu
Boli was że jest hetero!
Dobranocka
5 miesięcy temu
34 lata prania mózgu i utarte slogany powtarzane przez media zrobiły swoje. Rację miał Goebbeles.
Wojownik prawdy
5 miesięcy temu
A jednak hetero...
Dobranocka
5 miesięcy temu
Nawet chłopina Land Rovera nie ma dla siebie. Jeździ służbowym z fundacji. Jakby się zepsuł to faktura od mechanika na fundację. Taniej.
Wojownik prawdy
5 miesięcy temu
Ma na nim napis "pussy wagon"?

Zaloguj się, aby wziąć udział w dyskusji