Literkowa Bitwa na Rymy 84

Pan Buczybór
21.02.2021
Bez zbędnego przedłużania...

Temat główny: obyczaj
Dobry lub zły, uciążliwy, bądź nie. Presja ze strony rodziny albo romantyczne odwołanie do tradycji. Interpretacja, oczywiście, dowolna.

Temat dodatkowy: Nosił wilk razy kilka, ponieśli i wilka.
Powiedzenie znane, często używane w różnych okolicznościach i kontekstach.

Piszemy do 10.03.2021

Życzę powodzenia, weny i niech poezja was niesie! :)
Pięknie!
Pan Buczybór
03.03.2021
wus wus
Może przedłużymy do wtorku tj. 16 marca /pólnoc/

Zapraszamy
Pan Buczybór
13.03.2021
wóz wywóz!!
Może jeszcze ktoś?
Przedłużyliśmy i dalej nic. Do tego jeszcze, jeden wiersz został wycofany ze względu na zlikwidowanie konta przez Bożenę Joannę. Bardzo skromna, cicha i zawsze można było na nią liczyć. Brała udział w konkursach. Nie wytrzymała presji i odeszła tak cicho jak przyszła. SZKODA! To pewne osoby przyczyniły się do tego.
Jak myślicie co zrobić z tą edycją? Czy jeszcze przedłużamy, czy kończymy.

Literkowa
Pan Buczybór
18.03.2021
Brak zgłoszeń to chyba głębszy problem... Albo opowijskich wierszokletów złapał przedwiosenny leń albo konkurs stracił na atrakcyjności w oczach społeczności... Dawno temu, gdy była taka sytuacja Neurotyk zrobił swoisty reset z szeroko zakrajoną akcją zachęcającą autorów do udziału w konkursie i być może tym razem też, by się coś takiego przydało... Nie mam konkretnego pomysłu, ale zezwalam na uśmiercenie tej edycji, by w jej miejsce pojawiła się nowa, która, mam nadzieję, przyciągnie więcej chętnych. Ewentualnie ja też mogę coś napisać, by zrobić chociaż sztuczny ruch, ale to już na nowy temat na neutralnym gruncie, bo na swój pisać nie wypada :)
Reset? Czyli co? Cały czas zachęcamy i zapraszamy poprzez komunikaty pod wierszami, tekstami. :)
Poczekamy na wypowiedzi innych.
No szkoda, że tak wyszło z Bożeną.

Jeśli chodzi o konkurs, być może warto zrobić faktycznie reset, a dokładniej restart. Może tak być, że inny temat bardziej przypadnie ludziskom do serca?
Czyli moim skromnym i niezobowiązującym zdaniem potrzebujemy odpalić 84 edycję ponownie, być może zachowując zaistniałe pozycje, te kilka wierszy, które są i dodając np nowe dwa tematy, zaproponowane przez kogoś innego niż Pan Buczybór, dla którego mam pełen szacunek, ale przez to, że nowe tematy podałby ktoś inny, Pan Buczybór mógłby wziąć pełnoprawny, jeśli mogę tak to określić, udział w tejże edycji, której nazwa może nazywać się „LBnR 84-A+B” lub zwyczajnie 84.

Tematy może podać np DD (to moja propozycja),jeśli zechce oczywiście i zostanie cały plan zatwierdzony przez zarząd literowej, jeśli nie, może ktoś sam się zgłosi? W ostatecznej ostateczności ja mogę podać, chociaż uważam, że są bardziej zacni użytkownicy niż ja do tak odpowiedzialnego zadania.
Także tego...
Pan Buczybór
28.03.2021
No i wygląda na to, że mamy całkiem ładną ilość zgłoszeń. Pozostaje więc pytanie kiedy kończymy, bo edycja jednak jest odratowana. Piąty kwietnia może być? Może ktoś jeszcze coś napisze...
W zakładce KONKURSY na Głównej jest wszystko. Ale możemy jeszcze przedłużyć.
05 kwietnia /północ/
Zapraszamy!!! Jeszcze jest czas, abyś wziął udział w Bitwie.

Zaloguj się, aby wziąć udział w dyskusji