logowanie na opowi po usunięciu e-maila

iiswkornaa
09.09.2021
W ustawieniach nie ma opcji zmiany e-maila. Czy jeśli utraci się dostęp do poczty e-mailowej podanej podczas rejestracji (np. usunie się ją) to czy również utraci się możliwość zalogowania na konto opowi?
Mój stary e-mail (powiązany z kontem opowi) wkrótce zostanie usunięty. Czy do logowania wystarczy mi login i hasło?
Pan Buczybór
09.09.2021
szczerze to nie mam pojęcia. Admin pewnie wie, ale do niego można pisać latami, czekając na odpowiedź.
befana_di_campi
10.09.2021
Chyba można założyć nowe konto, zapisując w loginie swój dawny nick? Jeżeli administracja toleruje takie śmiecie jak rozmaite klonopacyny, to niby dlaczego miałaby coś przeciw niniejszej sugestii?

Serdecznie :)
Bożena Joanna
12.09.2021
Byłam w tej sytuacji, Admin poprosił mnie, aby wysłała e-maila z tego konta, które ma być usunięte. Radzę postąpić w ten sposób, zanim poprzednie konto zostanie zlikwidowane. Dla mnie odpowiedź przyszła za późno, gdyż konta już nie było.

Loguję się cały czas na to samo konto podając dawny adres elektroniczny.
Narrator
22.09.2021
Nawet jeśli utracisz dostęp do konta e-mail, możesz się logować do Opowi używając nazwy adresu utraconego konta oraz hasła. Jednakże w przypadku gdyby Opowi chciało ustalić autentyczność logującego, nie będziesz w stanie udowodnić, że jesteś tym za kogo się podajesz. Pułapka bez wyjścia, chyba, że zbajerujesz administratora, ale to narusza zasady bezpieczeństwa i podważyłoby niezawodność tego portalu. Co stoi na przeszkodzie, żebym się przedstawił jako użytkownik „iiswkornaa”, który zapomniał hasła? Wtedy konto każdego użytkownika mogłoby zostać naruszone.
Siem zakładowuje nowe konto z numerkiem przy nicku, kopiowuje stare treści i jes git, tak jak przy banie, nie ma straty treściowej.

Ale wystarczy login i hasło, chyba że ktoś włamie siem na konto i zrobi armagedona, ale komu chciałoby się włama odstawiać na konta literackie, jak z tego żadnej korzyści, ani dużej satysfakcji dla hiakiera - no chyba żeby inny literat - chuligan.
Narrator
24.09.2021
yanko wojownik ty już założyłeś 1125 kont? Współczuję.

Zaloguj się, aby wziąć udział w dyskusji