Muzyka 2

Cain
5 miesięcy temu
A w środku muzyka
zsrrknight
5 miesięcy temu
do dwunastu lat powoli dobijał tamten wątek. Trochę szkoda...
Cain
5 miesięcy temu
Po pięciu tysiącach postów dalszych nie widać po "rozwinięciu", więc to raczej nieuniknione że nowy wątek jest potrzebny, jeśli chcemy widzieć zamieszczane nowe. Tamto przeszło na zasłużoną emeryturę i stało się archiwum.
Bettina
5 miesięcy temu
Pierwszy raz widzẹ, że wątek mówi.
Cain
5 miesięcy temu
Bettina
5 miesięcy temu
Tak%££j
zsrrknight
5 miesięcy temu
TseCylia
5 miesięcy temu
zsrrknight
5 miesięcy temu
Wianeczek
5 miesięcy temu
Bettina
5 miesięcy temu
TseCylia
5 miesięcy temu
Piotrek P. 1988
5 miesięcy temu
To jest dobre 😃
Piotrek P. 1988
5 miesięcy temu
Wręcz wspaniałe 😀
TseCylia
5 miesięcy temu
No ba! Wanda i banda, to były hiciory!
TseCylia
5 miesięcy temu
Piotrek P. 1988
5 miesięcy temu
Nigdy nie było idealnie. Każde dziesięciolecie miało swoje lepsze i gorsze momenty. Kto może, niech imprezuje, cieszy się i raduje, na cześć wszystkiego, co piękne, ze wszystkich czasów.

Cyndi Lauper - All Through the Night


The Pointer Sisters - Automatic


Irene Cara - Breakdance (Extended Version)


Wang Chung - Dance Hall Days


Ultravox - Dancing with Tears in My Eyes


Band Aid - Do They Know It's Christmas?


Alphaville - Forever Young


Fiction Factory - Feels Like Heaven


Madonna - Holiday


Daryl Hall & John Oates - Out of Touch


Huey Lewis & The News - The Heart Of Rock & Roll
Persefonis
5 miesięcy temu
słone paIuszki
5 miesięcy temu
słone paIuszki
5 miesięcy temu

Część postów została ukryta (792)

Zaloguj się, aby przeglądać cały wątek

Cain
3 tygodnie temu
Cain
3 tygodnie temu
Cain
3 tygodnie temu
Cain
3 tygodnie temu
Cain
3 tygodnie temu
C₁₂H₂₂O₁₁
3 tygodnie temu
Cain
3 tygodnie temu
Cain
3 tygodnie temu
Ale vib'e przekurwisty ostatnio mam z tym
Cain
3 tygodnie temu
Cain
3 tygodnie temu
Cain
3 tygodnie temu
Cain
3 tygodnie temu
Cain
3 tygodnie temu
Aeliora
3 tygodnie temu
Do czego ta piosenka?
Piotrek P. 1988
3 tygodnie temu
Madonna - Jump, czyli żywa legenda i piosenka z innych czasów, pełnych podróży i imprez (utwór wydany na albumie w roku 2005, a jako singiel - w 2006)
📻🛫🥳🤩✨
Piotrek P. 1988
3 tygodnie temu
Piotrek P. 1988
3 tygodnie temu
Sandra - Maria Magdalena (Instrumental)


Najlepsze czasy na imprezy i podróże przeminęły z późnymi latami dwa tysiące dziesiątymi, ale muzyka i wspomnienia zostały 🥳✨🌌
Romano & Sapienza feat Rodriguez - Tacata


Alex Ferrari - Bara Bara Bere Bere (Original Mix)


Avicii vs. Lenny Kravitz - Superlove (Radio Edit)


Shanguy - La Louze


Pandora - Trust Me (Radio Edit) [1993, Euro House]


Bee Gees - You Should Be Dancing


CeeLo Green feat. Wiz Khalifa - Bright Lights Bigger City
Cain
2 tygodnie temu
Piotrek P. 1988
2 tygodnie temu
Bettina
2 tygodnie temu
Uprałem pranie I l rzucilem do rzeki
Patrze kiedy cos wyplynie

Tlumaczenie
Bettina
2 tygodnie temu
Dalej cos w stylu

. ..
Piotrek P. 1988
2 tygodnie temu
Cain
2 tygodnie temu
Cain
ponad tydzień temu
Cain
ponad tydzień temu
Namietny dotyk
ponad tydzień temu
Bettina
ponad tydzień temu
Sieh dir dieses Video zu „madonna sorry“ an https://share.google/Kr2DfTzRatfOhdMNL
Cain
ponad tydzień temu
Cain
ponad tydzień temu
Piotrek P. 1988
ponad tydzień temu
Piotrek P. 1988
ponad tydzień temu
Jedna z piosenek, których tytułu nie znałem, została właśnie przypadkowo przeze mnie ponownie odnaleziona. Możliwe, że leciała na imprezie dyskotekowej, na biwaku klasowym w 2002 i/lub w 2003.
Whigfield - Gotta Getcha
Piotrek P. 1988
ponad tydzień temu
TseCylia
ponad tydzień temu
Starszy Woźny
ponad tydzień temu
Wczoraj były jego (Fogga) 125-te urodziny
też miałem coś wstawić jego, ale się rozproszyłem
NO!
Ojciec Ekler
tydzień temu
Ojciec Ekler
tydzień temu
Ojciec Ekler
tydzień temu
Diabelskie Muskuły
tydzień temu
Poziomica Narkotykowa
tydzień temu
Piotrek P. 1988
5 dni temu
Od samego rana jest już wystarczająco bardzo pięknie i wesoło. Ale okazuje się, że może być nawet jeszcze bardziej. Jestem dzisiaj rano na ulicach miasta, w pięknym momencie, a z jednego z okien leci ten ekstra klasyk z innych, dawniejszych czasów:
David A. Stewart ft. Candy Dulfer - Lily Was Here


Grace - Not Over Yet


N-Trance - Set You Free


Eve Gallagher - Good Enough


2hr Experience - Jazz From The Heart (Old Skool Re-Edit)


Model 500 - The Flow (Juan Atkins Remix)


Little Annie - You, The Night And The Music


Deadbeats - Rushen Roulette
Piotrek P. 1988
5 dni temu
Myślę, że gdyby niektórzy specjalizujący się w innych dziedzinach, bardzo uzdolnieni artyści byli muzykami, to by tworzyli właśnie tego typu utwory, jak te powyżej. Bardzo mocno zachęcające do imprezowania. Wręcz kuszące, porywające, magnetyczne i hipnotyzujące.
Piotrek P. 1988
5 dni temu
Kiedy pisałem "dzisiaj", to był jeszcze czwartek 😄.
Piotrek P. 1988
4 dni temu
Piotrek P. 1988
4 dni temu
il cuore
3 dni temu
Obejrzyj ten film: „s.y.s.t.e.m its gone by lovely day na” https://share.google/100ZKTTAsdTnS12Qq
Bettina
3 dni temu
Bettina
3 dni temu
il cuore
3 dni temu
Nigdy nie byłem silny w postrzeganiu oper; tak trochę po łebkach coś wiem, że klasyka już nie dominuje i robi się z tym coś; czyli performens klasyki 🏖️
Piotrek P. 1988
2 dni temu
Piotrek P. 1988
2 dni temu

Zaloguj się, aby wziąć udział w dyskusji