@snierzna 8 miesięcy temu |
Anonim 8 miesięcy temu |
@snierzna 8 miesięcy temu |
@snierzna 8 miesięcy temu |
@snierzna 8 miesięcy temu |
@snierzna 8 miesięcy temu |
@snierzna 8 miesięcy temu |
❤ Bożenka❤ 8 miesięcy temu Miksuj na średnich obrotach do powstania jednolitej masy. Następnie zagnieć ciasto w kulę; Przygotuj formę 30 × 24 cm. Dno i boki nasmaruj masłem a potem wylep ciastem. Zwróć uwagę, by równomiernie je rozłożyć; Formę z ciastem odstaw do lodówki na 30 minut. W tym czasie przygotuj nadzienie; Obierz jabłka po czym zetrzyj na tarce o średnich oczkach. Przełóż do miski i odciśnij nadmiar soku; Do odciśniętych jabłek dodaj rodzynki, cynamon, 50 g cukru i skrobie ziemniaczaną. Wymieszaj łyżką; Rozgrzej piekarnik do 180°C - niech będzie gotowy jak tylko skończysz kruszonkę; Wyciągnij ciasto z lodówki i ponakłuwaj widelcem. Na ciasto nałóż nadzienie z jabłek; Zabierz się do przygotowania kruszonki. Do misy miksera wsyp 30 g mąki, 30 g cukru i dodaj 30 g masła pokrojonego na mniejsze cząstki. Miksuj na średnich obrotach przez pół minuty. Tak gotową kruszonką obsyp wierzch jabłek; Formę z ciastem, nadzieniem i kruszonką wstaw piekarnika na 50 minut. Piecz na drugim od dołu poziomie piekarnika. Ustaw termoobieg; Po upieczeniu odłóż do ostygnięcia. Po chwili ciasto można podawać. Koniecznie sprawdź poniższe pomysły na urozmaicenie przepisu smakowitymi dodatkami. |
❤ Bożenka❤ 8 miesięcy temu |
❤ Bożenka❤ 8 miesięcy temu ![]() |
@snierzna 8 miesięcy temu |
@snierzna 8 miesięcy temu |
@snierzna 8 miesięcy temu ![]() |
❤ Bożenka❤ 8 miesięcy temu |
❤ Bożenka❤ 8 miesięcy temu |
Aisak 8 miesięcy temu |
@snierzna 8 miesięcy temu |
@snierzna 8 miesięcy temu |
❤ Bożenka❤ 8 miesięcy temu |
@snierzna 8 miesięcy temu |
Część postów została ukryta (1962)
Zaloguj się, aby przeglądać cały wątek
Diabelskie Muskuły miesiąc temu spać, spać spać, spać !! |
Diabelskie Muskuły miesiąc temu |
Diabelskie Muskuły miesiąc temu spać, spać spać, spać !! |
Diabelskie Muskuły miesiąc temu Ale jak zwykle przejdę przez pustynię, ominę gorejący miecz i... Mam herbatęi kota, ciepło mi. |
Diabelskie Muskuły miesiąc temu |
Diabelskie Muskuły miesiąc temu |
Diabelskie Muskuły miesiąc temu Kurwa ! Spać spać Spać spać spać No i nic Dupa w ogóle nie śpię :/ |
NinjaC 3 tygodnie temu |
NinjaC 3 tygodnie temu |
NinjaC 3 tygodnie temu |
NinjaC 3 tygodnie temu |
Diabelskie Muskuły 3 tygodnie temu |
Diabelskie Muskuły 3 tygodnie temu |
Diabelskie Muskuły 3 tygodnie temu |
NinjaC 3 tygodnie temu |
NinjaC 3 tygodnie temu |
Diabelskie Muskuły 3 tygodnie temu |
NinjaC 3 tygodnie temu |
Diabelskie Muskuły 3 tygodnie temu |
NinjaC 3 tygodnie temu |
Diabelskie Muskuły 3 tygodnie temu |
NinjaC 3 tygodnie temu |
Diabelskie Muskuły 3 tygodnie temu |
Diabelskie Muskuły 3 tygodnie temu NinjaC 10 min. temu jaki grzeczniutki...głaskam na dobranoc. głask, głask Diabelskie Muskuły 4 min. temu chacha, nie chce cię ! NinjaC 3 min. temu masz pecha |
Diabelskie Muskuły 3 tygodnie temu ![]() |
NinjaC 3 tygodnie temu |
NinjaC 3 tygodnie temu |
Diabelskie Muskuły 3 tygodnie temu |
Diabelskie Muskuły 3 tygodnie temu |
Diabelskie Muskuły 3 tygodnie temu |
Diabelskie Muskuły 3 tygodnie temu |
NinjaC 3 tygodnie temu |
Diabelskie Muskuły 3 tygodnie temu |
NinjaC 3 tygodnie temu |
Diabelskie Muskuły 3 tygodnie temu |
NinjaC 3 tygodnie temu |
Diabelskie Muskuły 3 tygodnie temu |
Diabelskie Muskuły 3 tygodnie temu |
NinjaC 3 tygodnie temu |
Diabelskie Muskuły 3 tygodnie temu https://zapodaj.net/plik-zvzjJsMpwz |
NinjaC 3 tygodnie temu |
Diabelskie Muskuły 3 tygodnie temu |
Diabelskie Muskuły 3 tygodnie temu |
Diabelskie Muskuły 3 tygodnie temu |
NinjaC 3 tygodnie temu |
Diabelskie Muskuły 3 tygodnie temu 👦🧢 ➕ 😎📱 ➖ 🧠 ➕ 💪✨ ⬇️ 👑🏪🐞 😂 |
Diabelskie Muskuły 3 tygodnie temu KNYPEK + CVEL odejmij rozum, dodaj pewność siebie = BOSS POD BIEDRONKĄ 😆 |
Diabelskie Muskuły 3 tygodnie temu |
NinjaC 3 tygodnie temu Idzie na urlop, wraca zmęczony sobą. |
Diabelskie Muskuły 3 tygodnie temu Pa. 👋 |
Zaloguj się, aby wziąć udział w dyskusji