Pitolenie 101 (sto pierwsze)

malakruszyna
dwa lata temu
Uprasza się o nie zamieszczanie komentów osoby, które nie zażyły porannej porcji leków.
Opalony Ernest
dwa lata temu
Nie zamieszczanie to chyba razem.
I brakuje mi "przez" przed osoby.
Ale niewykluczone, że się mylę.
malakruszyna
dwa lata temu
Najważniejsze, żeby przyjmowali w terminie leki.
Pucio
dwa lata temu
Zauważyliście, że zniknął pan Jasiński? Bez niego jakoś tak nudno się zrobiło?
słone paluszki
dwa lata temu
Bez tematu pitolenie jest nijakie...
Abbie Faria
dwa lata temu
Kruszyna - Tęsknisz za nim? Kup żubrówkę jedź do Warszawy i wbijaj na Mokotów:)
Abbie Faria
dwa lata temu
A Sorry Pucio, to było do Ciebie, nie zauważyłem że się przelogowałeś z Kruszynki na Pucia:)
pansowa
dwa lata temu
Widzę że kruszyna z noico sami się ograniczają.
Słusznie, tu nawet leki nie pomogą.
pansowa
dwa lata temu
Pucia też dotyczy zusamen?
słone paluszki
dwa lata temu
I te wszystkie nicki to bogumił?
Ale po co i w jakim celu?
malakruszyna
dwa lata temu
Puchacz, prosiłam żebyś przyjął leki poranne. A teraz już czekają na ciebie popołudniowe.
pansowa
dwa lata temu
Ty jesteś lekiem na wkurwa?
pansowa
dwa lata temu
Jak to po co?
Psychol.
malakruszyna
dwa lata temu
Żryj i nie marudź.
pansowa
dwa lata temu
Wypuść resztę klonów, abyśmy mieli pełny obraz twojego popierdoleństwa?
Abbie Faria
dwa lata temu
pisarz ludowy
dwa lata temu
Nie przeklinam, nie zabijam, nie kradnę. Za ile minut mnie zbanują. Ant czasem śpi - obódzą telefonem, za ile minut?
pisarz ludowy
dwa lata temu
Idę się zdezaktywować na fejsie
Abbie Faria
dwa lata temu
YAnko To zgłosiła Cię jakaś Pani za wulgarność? A teraz pytanie, czy Ty to Ty ( weryfikacja czy pod Ciebie nie podszywa się zerojedynkowiec jak to robił na zaciszu innym) . Powiedz teraz kto z Twojej rodziny nosił sztruksy z dziurami w latach siedemdziesiątych. Brat czy siostra :)
pansowa
dwa lata temu
50 na 50.
Duża szansa na trafienie.

Część postów została ukryta (4939)

Zaloguj się, aby przeglądać cały wątek

JamCi
dwa lata temu
Mam kota Stefana. Jest cudowny. I nienawidzi podróżować. Dał czadu całą bardzo długą drogę. Ze stresu. Miał inne imię, ale to jest Stefan. Wiem co mówię. Infamis z piekła rodem :-)
Od dzisiaj mieszkamy razem :-)
Anonim
dwa lata temu
Raczej kot ma Ciebie ;) Jeszcze o tym nie wiesz.
JamCi
dwa lata temu
Tak naprawdę nikt nikogo nie ma. Mieszkamy razem. On mnie lubi, ja jego też.
Anonim
dwa lata temu
Dobra, warcam do czytania. nara.
Anonim
dwa lata temu
Nie tu to miałem napisać, ale na messangerze... Ech...
błękitnypłomień
dwa lata temu
Dobre podejście Jamci. Życzę wielu pięknych chwil. Mieszkam ze Ryśkiem (czy też bardziej u niego w sumie). Tak że pozdrawiamy z Ryszardem - Stefana.
JamCi
dwa lata temu
O no i super. Srefek będzie wdzięczny.
JamCi
dwa lata temu
Stefek
Ant
dwa lata temu
Ant
dwa lata temu
Na żywo ^
JamCi
dwa lata temu
Ja dzisiaj widziałam i takie w przelocie jedzące na polach i takie już na miejscu. Brudne w deszczu.
Noico
dwa lata temu
Jak myślicie, Le Pen wygra wybory? Na razie idzie z Makaronem łeb w łeb.
błękitnypłomień
dwa lata temu
A jest jakaś różnica? :))))
Noico
dwa lata temu
Jest. Omikron to całkowicie bezwolna marionetka w rękach Berlina. Le pen obiecuje, że z tą żenadą zerwie.
błękitnypłomień
dwa lata temu
A potem pójdzie napić się wódki z tymi z Berlina. Ale wy jesteście naiwni, jeśli myślicie, że ci którzy startują w wyborach są dla siebie jakąkolwiek konkurencją. Dla was są kon kurencją, bo każdy, kogo byście nie wybrali będzie was strzygł, jak bezmózgich baranów i jebvał w żyć. Miłej niedzieli jutro życzę.
Noico
dwa lata temu
Może tak i masz rację, a może tak nie jest. Wydaje mi się, że Le Pen, to nowa jakość. Śledziłem karierę jej ojca, starego Le Pena, który był sekowany i wyśmiewany przez elity francuskie, które są od kilkudziesieciu lat przy korytach. Może byłaby to jakaś nowa karta w polityce francuskiej, które jest teraz całkowicie zdegenerowano. Nie upieram się, że mam rację. Tak sądzę po prostu.
błękitnypłomień
dwa lata temu
Rację ma tylko czas i to on pokaże kto podążył z jego duchem.
Noico
dwa lata temu
Zobaczymy. Coraz mniej zależy od nas. Strzygą nas jak barany, jak nie pandemia to klimat, jak nie klimat to wojna. Co chwila wymyślają coś nowego, żeby nie było nudno.
błękitnypłomień
dwa lata temu
Jeśli to widzisz, to tylko napawa optymizmem.
Noico
dwa lata temu
Widzę, ale w przypadku Le Pen się może łudzę. Brytania przynajmniej prowadzi jakąś niezależną politykę. Ta Unia już się przeżyła. Do obrzydzenia. To jakieś nieporozumienie, jak Związek Radziecki.
Anonim
dwa lata temu
Macie od takich rozmów wątek polityczny...
Ellie Victoriano
dwa lata temu
Le pen jest prorosyjska i chyba bawet otwarcie przyznawała, ze putin sponsorował jej kampanię wyborczą, więc gg
błękitnypłomień
dwa lata temu
Żadne pańswto nie prowadzi niezależnej polityki. Niezależnej od czego? Od grupy Bildrberga, czy od czego innego? Od WHO? Od Big Pharma? A nie Big Pharma to teoria spiskowa, tak że sorry.
Noico
dwa lata temu
Boże, jak spojrzałem to Klenczon umarł w wieku 39 lat, a raczej zginął w wypadku samochodowym w USA. A tyle miał pomysłów.
Noico
dwa lata temu
Urodził się w 1942 roku.
błękitnypłomień
dwa lata temu
W życiu niejakiego Kuklińskiego też byo trochę dziwnych "wypadków" kiedy się przeniłosł do Stanów.
Noico
dwa lata temu
Jakie masz na myśli?
Noico
dwa lata temu
Słyszałem, że jego syn nie zginął, tylko zostało to zainscenizowane na potrzeby jego nowej tożsamości.
błękitnypłomień
dwa lata temu
Nie wiem, nie było mnie tam, więc nie wiem doprawdy... :)
Noico
dwa lata temu
Co do Le Penów, to się nie dziwię, że mogli brać kasę nawet od diabła, inaczej nikt nowy nie ma szans przedrzeć się do polityki, która jest szczelnie obstawiona przez samych swoich. Bez zgody starych prezesów partii istniejących od kilkudziesięciu lat nikt nowy nie ma się szans prześlizgnąć. Takiego Kukiza, czy Petru popierali starzy pierdzielie, tylko dlatego te partie powstały. Petru to było koło ratunkowe dla PO, a Kukiza to nie wiem, kto finansował. Może PiS, bo dzięki niemu wygrał Duda z Komorowskim. Kukiz namieszał w sondażach dzięki temu, że był opatrzonym i znanym piosenkarzem.
Noico
dwa lata temu
Kukiz przejął 20 procent wyborców Komorucha, którzy już do Bronka nie wrócili.
Anonim
dwa lata temu
Na polityczny.
błękitnypłomień
dwa lata temu
Przepraszamy....Panie Antoni.
Noico
dwa lata temu
Przepraszamy panie Antoni, tak nam się zebrało. Pozdrawiamy.
Noico
dwa lata temu
Nie chciałem wklejać na polityczny tematu o wyborach we Francji, jak tam takie poważne sprawy Antek dawał na temat ludobójstwa na Ukrainie. Sorry, to się już nie powtórzy.
Noico
dwa lata temu
Ruscy nie zostali jeszcze nigdy ukarani za żadne zbrodnie. Zresztą USA też nie.
Noico
dwa lata temu
Trybunał w Hadze każe tylko drobnych rzezimieszków z takiego małego państewka jak Serbia. W stosunku do Rosji jest bezsilny.
Noico
dwa lata temu
Sorry, to nie w tym wątku.
Noico
dwa lata temu
Może ktoś założy nowe pitolenie. Plis. Antek, może ty.
Noico
dwa lata temu
Tzn, chodzi o Antoniego Grycuka.
Noico
dwa lata temu
A nie Antka vel Piotra, właściciela portalu.
Anonim
dwa lata temu
Ja tylko kończę niektóre pitolenie, nigdy nie zakładam.
Noico
dwa lata temu
Ale chyba nie ma nikogo innego, chyba że jeszcze jest Błękitna, to może ona założy.
Anonim
dwa lata temu
Voila!
Noico
dwa lata temu
Ech, najpierw to się ludzie bili, a teraz nie ma koto zołożyć. Żal.pl
błękitnypłomień
dwa lata temu
Co wy macie z tym zkaładaniem pitolenia? To jakieś ważne jest? Bo jak tak, to spoko, mogę.
A już czas?
IgaIga
dwa lata temu
Już.
Noico
dwa lata temu
Błękitna załóż, bo po pięciu tysiącach ciężko wchodzić w historię, zawiesza się.
błękitnypłomień
dwa lata temu
ok.
Noico
dwa lata temu
;)

Zaloguj się, aby wziąć udział w dyskusji