Pitolenie 154 – Trajkotanie Trybunów

Aisak
7 miesięcy temu
🥳🪶🥳🪶🥳
Piszemy!
Aisak
7 miesięcy temu
zsrrknight
7 miesięcy temu
no faktycznie - to już
JagVetInte
7 miesięcy temu
Kazał Pan, musiał sam.
zsrrknight
7 miesięcy temu
ano
Aisak
7 miesięcy temu
11 tekstów na NSzO, a to dopiero początek.
Nieźle.
Łukaszenkow
7 miesięcy temu
Nareszcie można was samych na jakiś czas zostawić i nie robicie trzody na portalu xD
Alienator
7 miesięcy temu
O, widzę Bogumił, SB-cka prostytutka poucza innych w kwestii kłamstwa. Ech, szkoda że przede mną spierdala jak karaluch.
JagVetInte
7 miesięcy temu
O masz, ale tu nie miło
JagVetInte
7 miesięcy temu
Kim jest ten Bogu ducha winny Bogumił?
Alienator
7 miesięcy temu
Ma tyle klonów, że nawet mi się nie chce ich wymieniać.
Pomidor
7 miesięcy temu
Alinator, Boga w sercu nie masz. Idź do spowiedzi
TseCylia
7 miesięcy temu
Klonów to tu ma w ch nie tylko Bogumil. Latoś na każdej grzadce obrodzily
Aisak
7 miesięcy temu
O maj gad! Właśnie napisałam, że na liście NSzO powinien zostać tylko Pomidor, który się w sekundzie zmaterializował😱🤣🤣🤣
Aisak
7 miesięcy temu
Mam moc😋
TseCylia
7 miesięcy temu
Widać pomidor to podgladacz, wywołany wyszedł zza zasłony
Aisak
7 miesięcy temu
Przerobimy na ketchup🤣
Tytusek
7 miesięcy temu
lubisz ciumkac majac go w ustach aisaczku? hihihihihi nasz naczelny blazenek hihihihi
Aisak
7 miesięcy temu
Tyfusek platfusek znany Policji ekshibicjonista znowu pokazuje małego siurka.

Tyfusek, ty weź się ubierz, bo siusiak ci zamarznie i odpadnie🤣
Grawitacja
7 miesięcy temu
https://www.facebook.com/100092446422209/posts/pfbid02kZhBPYbwLfiTwWsy9zhgSZxTdrj7LwNc1VbyQxeui1yMGxDNYomZU2UGTxpg53fCl/

Część postów została ukryta (4985)

Zaloguj się, aby przeglądać cały wątek

Anonim
pół roku temu
Nie wpomnę o starszych - no wspomniałem ale 70plus to już norma
Anonim
pół roku temu
A ja już bym mógł na stałe
Aisak
pół roku temu
U mnie ostatnio zmarł sąsiad 52 lata. Dwie karetki przyjechały, ale go nie uratowały. Została kobita z małymi dziećmi.
Anonim
pół roku temu
Mnie wykosiło w półtorej roku 17 znajomych w tym pięcioro w przedziale 50 - 60
Aisak
pół roku temu
Może po szczepieniach tak ludzi kosi?
Anonim
pół roku temu
To trochę takie przetasowanie
Anonim
pół roku temu
Też mi to przyszło na myśl
Aisak
pół roku temu
Szczepiłeś się?
Aisak
pół roku temu
Bo ja nie
Anonim
pół roku temu
Choć, niekoniecznie, bo lekarze po pandemii olewają bardzo pacjentów
Anonim
pół roku temu
Szczepiłem się dwa razy, trzeci raz zapiłem i się nie stawiłem
Aisak
pół roku temu
Zostało udowodnione, że szczepienia przyniosły więcej szkód, niż pożytku
Przeważnie nawala serducho
Aisak
pół roku temu
Szczepiłeś się?!!!!!!!
Ty, punkowiec?!
No, nie mogę :-/
Anonim
pół roku temu
Ale znam takich co szczepili się trzy i nic im nie je zgrzyta mimo zaawansowanego wieku - co niczego nie przesądzą, może oznaczać, że szkodzi wybiórczo, części na pewno dojebali placebo. Teraz to wiem, że lepiej było się nie poddawać ukłuciu
Anonim
pół roku temu
Ano zmanipulowali mnie
Aisak
pół roku temu
Przecież szybko było wiadomo, że to gówno.
Anonim
pół roku temu
Wiele osób umierało, ale umierało, bo nie mieili opieki medycznej na właściwym poziomie, wydawało się, że to sars
Aisak
pół roku temu
Ponoć planują powtórkę w 2026, ale nie wiem.
Dużo teraz się mówi o wojnie. Bardzo dużo, więcej, niż rok temu i co mieć, jak się zabezpieczyć, co kupić...
Aisak
pół roku temu
Przyznam, że to mnie martwi :(
Wesołek
pół roku temu
zaszczep 𝛑.zde na smród hihihihihi
Aisak
pół roku temu
5k już jest!
Wesołek
pół roku temu
w twojej 𝛑.zdzie hihihihihihi
Aisak
pół roku temu
Dla debila wesołka



Debil
Co to za człowiek taką dziwną ma twarz
Gdy wszyscy się śmieją on nie chce się śmiać
Coś mówi o ptakach i latać by chciał
On chorą ma głowę lekarza mu dać

Debil debil nie chcemy go tu
Debil debil niech idzie stąd już
Debil debil zarazić może nas
My mądrzy on głupi i tak

Ubierzmy go w kaftan zamknijmy gdzieś
On jest niebezpieczny on może nas zjeść
Stoi nic nie mówi w niebo gapi się
W domu wariatów dla takich miejsce jest

Debil debil nie chcemy go tu
Debil debil niech idzie stąd już
Debil debil zarazić może nas
My mądrzy on głupi i tak

Zabierzcie go stąd ta głupota to trąd
Zaraża i zabić może nas
My mądrzy on głupi odejść od nas musi
Wyleczyć go nie da się już

.
Anonim
pół roku temu
Coś tam planują, tylko teraz mogą ciepnąć naprawdę zjadliwego, wszak depopulacja jest koniecznością, chociaż można wdrożyć pomoc żywnościową z antykoncepcją w żarciu, czy coś.
Coś się stanie, bo wejdzie unit - nowa waluta głownie Azji z czterdziestoprocentowym pokryciem w złocie (miała być 100% - moze taka będzie?), więc USA i UE zagotują sie od swoich "pustych" papierków
Anonim
pół roku temu
Ciągle też klepią o wojnie, to nie wiadomo, może wojna i zaraza, a potem w skutek głód
Aisak
pół roku temu
A słyszałeś, że chcą połączyć Polskę z Ukrainą w jedno państwo?
Anonim
pół roku temu
Niektórzy twierdzą, że 2028 bardziej prawdopodobny na duże zaskoczenie dla gatunku
Anonim
pół roku temu
Słyszałem i to kolejny argument, żeby stąd iść w pizdu
Anonim
pół roku temu
Nie mogłem pojąć tego ogłupienia polaczków, po rozpoczęciu wojny na Ukrainie
Aisak
pół roku temu
Robi się nieciekawie. Wszędzie, nie tylko u nas
Anonim
pół roku temu
Docelowo potrzebują zredukować populację do max pół miliarda
Anonim
pół roku temu
A tu wrzeszczą durnie, żeby więcej dzieci rodzić  
Aisak
pół roku temu
Polacy mają gorące, otwarte serca❤️
Aisak
pół roku temu
Buduj wehikuł i spadamy stond😁
Anonim
pół roku temu
I zabetonowane umysły
Wesołek
pół roku temu
Polacy gorący jak twoja 𝛑.zda śmierdząca hihihihi
Aisak
pół roku temu
Dla debila wesołka



Debil
Co to za człowiek taką dziwną ma twarz
Gdy wszyscy się śmieją on nie chce się śmiać
Coś mówi o ptakach i latać by chciał
On chorą ma głowę lekarza mu dać

Debil debil nie chcemy go tu
Debil debil niech idzie stąd już
Debil debil zarazić może nas
My mądrzy on głupi i tak

Ubierzmy go w kaftan zamknijmy gdzieś
On jest niebezpieczny on może nas zjeść
Stoi nic nie mówi w niebo gapi się
W domu wariatów dla takich miejsce jest

Debil debil nie chcemy go tu
Debil debil niech idzie stąd już
Debil debil zarazić może nas
My mądrzy on głupi i tak

Zabierzcie go stąd ta głupota to trąd
Zaraża i zabić może nas
My mądrzy on głupi odejść od nas musi
Wyleczyć go nie da się już

.
Anonim
pół roku temu
Wehikuł byłby cud, nie umiem
Aisak
pół roku temu
Idem.
Jakbyśmy się minęli to Dobrego Roku 2026🥳
Anonim
pół roku temu
Wzajemnie, dużo pozytywności, a ja sobie zrobię czas ograniczenia od netu, jak niektórzy inni też zapowiadają
Wesołek
pół roku temu
w 𝛑.zde wsadź sobie nowy rok aisak hihihihih
Aisak
pół roku temu
Chłe. Chłe. Chłe.
😀😀😃😄😁😆
Aisak
pół roku temu
Kto założy nowy, elegancki wontek?
🫠
Aisak
pół roku temu
Z pomysłem na Nowy Rok🌞
Starszy Woźny
2 miesiące temu
Ant
2 miesiące temu
Siemanko, jak wdzianko?
Starszy Woźny
2 miesiące temu
Teraz śniadanko
kawusia i na pole
obaczyć czy dzewka
nie przemarzły.
Zagrożona byłaby nalewka.
NO!
Aisak
2 miesiące temu
Woźny, tobie chyba peron odjechał, że wykopałeś to pitolenie.
Starszy Woźny
2 miesiące temu
Archeologia to nauka przyszłości.
NO!
Starszy Woźny
2 miesiące temu
Chcę jeszcze tutaj powiadomić, że na mojej działce kwiatostan nie ucierpiał
ze nocnymi przymrozkami. Pręciki stoją niemal wszystkie, nie opadły (przemarzły)
a to zapewni owocobranie.
Najgorsze, to ochlapnięte pręciki. Prawda!
Bądźcie zdrowi i weseli.
NO!

Zaloguj się, aby wziąć udział w dyskusji