Aisak 7 miesięcy temu Piszemy! |
Aisak 7 miesięcy temu ![]() |
zsrrknight 7 miesięcy temu |
JagVetInte 7 miesięcy temu |
zsrrknight 7 miesięcy temu |
Aisak 7 miesięcy temu Nieźle. |
Łukaszenkow 7 miesięcy temu |
Alienator 7 miesięcy temu |
JagVetInte 7 miesięcy temu |
JagVetInte 7 miesięcy temu |
Alienator 7 miesięcy temu |
Pomidor 7 miesięcy temu |
TseCylia 7 miesięcy temu |
Aisak 7 miesięcy temu |
Aisak 7 miesięcy temu |
TseCylia 7 miesięcy temu |
Aisak 7 miesięcy temu |
Tytusek 7 miesięcy temu |
Aisak 7 miesięcy temu Tyfusek, ty weź się ubierz, bo siusiak ci zamarznie i odpadnie🤣 |
Grawitacja 7 miesięcy temu |
Część postów została ukryta (4985)
Zaloguj się, aby przeglądać cały wątek
Anonim pół roku temu |
Anonim pół roku temu |
Aisak pół roku temu |
Anonim pół roku temu |
Aisak pół roku temu |
Anonim pół roku temu |
Anonim pół roku temu |
Aisak pół roku temu |
Aisak pół roku temu |
Anonim pół roku temu |
Anonim pół roku temu |
Aisak pół roku temu Przeważnie nawala serducho |
Aisak pół roku temu Ty, punkowiec?! No, nie mogę :-/ |
Anonim pół roku temu |
Anonim pół roku temu |
Aisak pół roku temu |
Anonim pół roku temu |
Aisak pół roku temu Dużo teraz się mówi o wojnie. Bardzo dużo, więcej, niż rok temu i co mieć, jak się zabezpieczyć, co kupić... |
Aisak pół roku temu |
Wesołek pół roku temu |
Aisak pół roku temu |
Wesołek pół roku temu |
Aisak pół roku temu ![]() Debil Co to za człowiek taką dziwną ma twarz Gdy wszyscy się śmieją on nie chce się śmiać Coś mówi o ptakach i latać by chciał On chorą ma głowę lekarza mu dać Debil debil nie chcemy go tu Debil debil niech idzie stąd już Debil debil zarazić może nas My mądrzy on głupi i tak Ubierzmy go w kaftan zamknijmy gdzieś On jest niebezpieczny on może nas zjeść Stoi nic nie mówi w niebo gapi się W domu wariatów dla takich miejsce jest Debil debil nie chcemy go tu Debil debil niech idzie stąd już Debil debil zarazić może nas My mądrzy on głupi i tak Zabierzcie go stąd ta głupota to trąd Zaraża i zabić może nas My mądrzy on głupi odejść od nas musi Wyleczyć go nie da się już . |
Anonim pół roku temu Coś się stanie, bo wejdzie unit - nowa waluta głownie Azji z czterdziestoprocentowym pokryciem w złocie (miała być 100% - moze taka będzie?), więc USA i UE zagotują sie od swoich "pustych" papierków |
Anonim pół roku temu |
Aisak pół roku temu |
Anonim pół roku temu |
Anonim pół roku temu |
Anonim pół roku temu |
Aisak pół roku temu |
Anonim pół roku temu |
Anonim pół roku temu |
Aisak pół roku temu |
Aisak pół roku temu |
Anonim pół roku temu |
Wesołek pół roku temu |
Aisak pół roku temu ![]() Debil Co to za człowiek taką dziwną ma twarz Gdy wszyscy się śmieją on nie chce się śmiać Coś mówi o ptakach i latać by chciał On chorą ma głowę lekarza mu dać Debil debil nie chcemy go tu Debil debil niech idzie stąd już Debil debil zarazić może nas My mądrzy on głupi i tak Ubierzmy go w kaftan zamknijmy gdzieś On jest niebezpieczny on może nas zjeść Stoi nic nie mówi w niebo gapi się W domu wariatów dla takich miejsce jest Debil debil nie chcemy go tu Debil debil niech idzie stąd już Debil debil zarazić może nas My mądrzy on głupi i tak Zabierzcie go stąd ta głupota to trąd Zaraża i zabić może nas My mądrzy on głupi odejść od nas musi Wyleczyć go nie da się już . |
Anonim pół roku temu |
Aisak pół roku temu Jakbyśmy się minęli to Dobrego Roku 2026🥳 |
Anonim pół roku temu |
Wesołek pół roku temu |
Aisak pół roku temu 😀😀😃😄😁😆 |
Aisak pół roku temu 🫠 |
Aisak pół roku temu |
Starszy Woźny 2 miesiące temu ![]() |
Ant 2 miesiące temu |
Starszy Woźny 2 miesiące temu kawusia i na pole obaczyć czy dzewka nie przemarzły. Zagrożona byłaby nalewka. NO! |
Aisak 2 miesiące temu |
Starszy Woźny 2 miesiące temu NO! |
Starszy Woźny 2 miesiące temu ze nocnymi przymrozkami. Pręciki stoją niemal wszystkie, nie opadły (przemarzły) a to zapewni owocobranie. Najgorsze, to ochlapnięte pręciki. Prawda! Bądźcie zdrowi i weseli. NO! |
Zaloguj się, aby wziąć udział w dyskusji