Pitu-pitu 103 i My! Pitolcie i rozmnażajcie myśli O!

Zapraszam brrr.
Akwadar
2 miesiące temu
I tyż dobrze :)
IgaIga
2 miesiące temu
Bry.
pansowa
2 miesiące temu
Poszło
zsrrknight
2 miesiące temu
o, takie konto jeszcze pitolenia nie zakładało
A, co nie można? hihihi
Akwadar
2 miesiące temu
pewnie można...
pansowa
2 miesiące temu
Każdy może, choć nie każdy powinien.
Choćby z powodu ułomności umysłowej i multikontowej😁
IgaIga
2 miesiące temu
Ale piknie jest teraz w lesie. Ciudownie!
IgaIga
2 miesiące temu
Leżysz se na mchu, szyszki cisną człowieka w pupę, ale to nic. Bo piknie jest. Żywica kapie z drzew, ptaszki śpiewajo, a jagody jak arbuzy. Mikro... arbuzy 😁
pansowa
2 miesiące temu
Przeprowadziłaś się?
yanko wojownik 997
2 miesiące temu
Przyszła pora na hardcora
yanko wojownik 997
2 miesiące temu
Czyli nowe pitolo
yanko wojownik 997
2 miesiące temu
IgaIga, Szyszki można poodrzucać, jak się na nich kładzie pupę, to świasdoma perwersja i hardcore
Margerita
2 miesiące temu
Witam
Ant
2 miesiące temu
Co tam? Jak tam?
skandal
2 miesiące temu
Wus wus wosprit
skandal
2 miesiące temu
Wosprit Wosprit Wosprit
skandal
2 miesiące temu
Wospritower
yanko wojownik 997
2 miesiące temu
męcz bliźniego swego
zdeptaj mu ego
bij mentalnie na przemian
to w łeb to ryj
maniery mu wetknij w cztery litery

Część postów została ukryta (2942)

Zaloguj się, aby przeglądać cały wątek

Tjeri
wczoraj o 0:10
Skandal, to by nam dało nadzieję. Ale ja nie jestem przekonana do Twojego optymizmu.
Tjeri
wczoraj o 0:30
I do tego znowu Kigja znikła.
Tjeri
wczoraj o 0:34
A! W ogóle podobają mi się rozważania typu "przyducha jest w wielu rzekach".
Owszem, jest. Ale przyducha to zmniejszenie ilości tlenu w wodzie.
W Odrze jest na odwrót.
I (uwaga!), nie stwierdzili to Niemcy ani Tusk, a najjaśniesi pisurzędnicy...
yanko wojownik 997
wczoraj o 1:08
"Świat nie jest aż taki zły"

Należałoby to może jednak poddać pod głosowanie?
yanko wojownik 997
wczoraj o 3:13
Dzisiejszy bohater dnia zagina Matrixa. Powodzenia!
skandal
wczoraj o 7:56
Tjeri - to p
skandal
wczoraj o 7:59
Tjeri - to nowy rodzaj przyduchy.
Tjeri
wczoraj o 8:34
Skandal, to mamy kolejną definicję do podręcznika HiT :).
Tjeri
wczoraj o 9:04
"Śnięte ryby, które zostały wyłowione z Odry pod koniec lipca zostały spalone. A razem z nimi pierwsze dowody na zatrucie rzeki. Wędkarze chcieli zbadać ryby na własną rękę, ale usłyszeli, że laboratorium brakuje właściwych odczynników.
Na wtorkowej konferencji prasowej Minister Klimatu i Środowiska przekonywała, że próbki ryb są „reprezentatywne dla każdej metodyki badań" i zabezpieczone w odpowiedniej ilości. Wymieniała szereg laboratoriów i instytucji, które mają zajmować się ustaleniem przyczyny śmierci ryb, a nawet stwierdziła, że ich badanie może być kluczowe dla odkrycia co zatruło Odrę.

Na pytanie o to, czy ryby znalezione martwe w Odrze już pod koniec lipca zostały zabezpieczone i poddane badaniu jednak nie odpowiedziała - dwukrotnie stwierdziła jedynie, że zabezpieczone próbki są „reprezentatywne" nie odpowiadając na pytanie zadane wprost o pobranie próbek pod koniec lipca. A to one są kluczowe, jeśli w ogóle chcemy myśleć o pociągnięciu do odpowiedzialności tego, kto przyczynił się do zatrucia Odry. (...)
Tjeri
wczoraj o 9:04
Dziwne to wszystko.
zsrrknight
wczoraj o 9:24
nadal próbują zamieść sprawę pod dywan
EllVik
wczoraj o 10:01
XD i jak to niby skomentować
EllVik
wczoraj o 10:03
Ktoś się z kimś dogadał i ktoś komuś dał w łapę
Tjeri
wczoraj o 10:04
Szczerze mówiąc, ja bardziej myślałam, że to krótkowzroczność i nieudolność. Ale jeśli niszczą dowody...
Tjeri
wczoraj o 10:06
Jak się niejaki Cygan, który miał zeznawać m.in. w sprawie Kuchcinskiego, powiesił w celi, do zginęły nagrania z monitoringu. Ponoć kamara się zepsuła, czy coś w ten deseń...
Tjeri
wczoraj o 10:07
*w sprawie Kuchcinskiego, korzystającego z usług nieletnich prostytutek...
Ręką mi zadrżała przy "prostytutek", bo próbuje sobie nie wyobrażać jak trafiły do "zawodu".
EllVik
wczoraj o 10:15
Pewnie handel ludźmi
EllVik
wczoraj o 10:23
W ogole, to mam wrażenie, że pia co miesiąc, a czasem co tydzień nam nową aferę funduje 🤔
EllVik
wczoraj o 10:23
pis*
Tjeri
wczoraj o 10:25
Ale mają skuteczny sposób walki z aferami... Po prostu tvppis o nich nie informuje.
EllVik
wczoraj o 10:29
Albo na opozycję zwalą i nara
MartynaM
wczoraj o 12:27
A co Niemcy o tym wszystkim mówią i radzą?
EllVik
wczoraj o 12:30
Sprawdź sobie
Tjeri
wczoraj o 12:51
Pomijając podejrzenia pozwolenia pociotom na zrzuty, bo na to dowodów nie ma, jest jeszcze zwykła droga procedur administracyjnuch, którą złamano.

3ego sierpnia szef GIOŚ wystosował ostrzeżenie do trzech wojewodów, tym samym uznając zagrożenie wykraczające poza jedno województwo. Wtedy obowiązkiem wojewodów było utworzenie sztabu kryzysowego i natychmiastowe działanie (pewnie spuszczanie wód ze zbiorników retencyjnych w celu rozcieńczenia zanieczyszczeń i nie wiem co jeszcze) informacja, zarówno w kraju jak i dla naszych sąsiadów, z którymi jesteśmy związani umową (Umowa w sprawie Międzynarodowej Komisji Ochrony Odry przed Zanieczyszczeniem
z dnia 11 kwietnia 1996 roku Dz.U. nr 79 poz. 886 z 1999 r.).

Wojewodowie olali totalnie swoje obowiązki, zwiększając tym samym rozmiary katastrofy.

Nie wiem czy to "tylko"' nieudolność i uchybienie obowiązkom, czy celowe działanie, które opierało się na założeniu, że aż tak źle nie będzie, a sprawę zamiecie się pod dywan.
I nie wiem, która opcja gorsza.
Noico1
wczoraj o 13:31
Nie tylko w Odrze giną obecnie ryby — w ostatnich dniach wędkarze odkryli liczne śnięte ryby w rzece Saale (Soława) w Saksonii-Anhalt. Może mieć to związek z awarią w zakładzie przemysłowym — informuje we wtorek portal RND.
Olaf Szolz jak zwykle przespał sprawę zwiększając rozmiary katastrofy.
EllVik
wczoraj o 13:53
Ja bym stawiała na to drugie, Tjeri, a jeszcze bardziej celowe olanie tematu, skoro od 2 tygodni władze wiedziały i nic nie robiły
EllVik
wczoraj o 13:55
Swoją drogą chyba aż kupię ten podręcznik to HiTu czarnka, bo zapowiada się na gorszy niż fanfiki o one direction czy innym biebierze na wattpadzie 😂
Tjeri
wczoraj o 14:00
Z fragmentów, który wyciekły, wnioskuję o dopiski na pierwszej stronie:
"Nie czytać z pełnych pęcherzem"
"Nie czytać z pełnym żołądkiem".
Ant
wczoraj o 16:01
Podręcznik ten to już mem. Robi dobrą robotę
Margerita
wczoraj o 16:11
Witam
Noico1
wczoraj o 16:25
Cześć Margerita.
Margerita
wczoraj o 16:49
Co słychać?
Margerita
wczoraj o 16:50
Co słychać?
Noico1
wczoraj o 16:58
Wszystko ok.
Margerita
wczoraj o 17:18
To dobrze
yanko wojownik 997
wczoraj o 18:56
Ryba psuje się szybko, rozpada i opada, a tu ciągle "świeże" zdechłe, te które przetrwały poprzednie fale trucia, kopyrtają po następnych, źródło śmierci musi być wciąż aktywne. Ogromna katastrofa (ktoś pewnie po cichu co świeższe zapakuje do puszek) a ci władzy bronią, czy tam walka polityczna, aż wrze, nikt nie szuka przyczyny i zapobieżenia eskalacji stanu. A żeby już te atomówki poszły i pieniądz stał jeno opałem, i (bilon) materiałem do przetopienia na narzędzia
yanko wojownik 997
wczoraj o 19:00
Względnie odn. ryb jakiś idiota złotokapy szczodrze posadził nad brzegami, co mało prawdopodobne, wielki las ich by być musiał, ale znałem taki przypadek znad pewnego niewielkiego akwenu
yanko wojownik 997
wczoraj o 19:02
Marg, Wróciłaś ze wsi? Pewnie, morze póki nie skażone do cna masz u siebie, to fajniej jak na wsi
Margerita
wczoraj o 21:02
Nie dopiero 30 sierpnia
Ant
wczoraj o 21:10
Jak leci środkowy dzień tygodnia?
zsrrknight
wczoraj o 21:20
całkiem nieźle, choć mogłoby w końcu popadać
Alienator
wczoraj o 21:54
https://streamable.com/3tex5q
Ant
wczoraj o 22:05
😮
zsrrknight
wczoraj o 22:06
gituwa parówa
EllVik
wczoraj o 22:46
Chujowo
EllVik
wczoraj o 22:47
Jestem zmęczona, bolą mnie stopy, brzuch, mam ochotę kogoś zajebać i walnąć się do wyra, ale jeszcze trzeba wrocić do domu
Ant
wczoraj o 23:12
Ja dzisiaj na saunach byłem. Fajnie było. Jeszcze pot ze mnie wychodzi
skandal
wczoraj o 23:41
Tu byli Szoszoni
Ant
9 godz. temu
A nie wiem
EllVik
godzinę temu
Zazdro, Ant