Pokój o nim pseud i jego duszy... 6

o nim pseud
4 miesiące temu
Wszystko należy do mnie.
Krzyczą zaciśnięte dłonie,
gdy przychodzimy na świat.

Gdy go opuszczamy...
Niczego ze sobą nie zabieram.
Mówią cicho otwarte.

JP2 do mnie prywatnie
o nim pseud
4 miesiące temu
Otwarte dłonie na końcu to nie tylko pogodzenie się ze stratą, ale rodzaj ostatecznej wolności – kiedy już nic nie musisz trzymać, niczego nie musisz pilnować
Między jednym a drugim gestem, mieści się całe to nasze szarpanie się z życiem, wyobraźnią i ludźmi
o nim pseud
4 miesiące temu
cały ten hałas, który robimy po drodze
o nim pseud
4 miesiące temu
o nim pseud
4 miesiące temu
Miłego dnia Aniu :)
Grafomanka
4 miesiące temu
Tobie też, pseud, bardzo miłego i obfitego w niezapomniane wrażenia...
o nim pseud
4 miesiące temu
Wrażenia? A po co mnie to?
Grafomanka
4 miesiące temu
po to, żebyś nie był takim zimnym draniem... niech cię rozgrzeją
Grafomanka
4 miesiące temu
może coś ludzkiego wtedy pokażesz... rozmarzyłam się znowu xD
o nim pseud
4 miesiące temu
o nim pseud
4 miesiące temu
Oj Anka, ale z Ciebie drań...
o nim pseud
4 miesiące temu
Stokrotki są najlepsze. Polne kwiaty w ogóle. Tylko bukiet polnych...
o nim pseud
4 miesiące temu
A ty czego się po mnie spodziewałaś, że wydam 100 złotych w kwiaciarni dla ciebie teraz?
o nim pseud
4 miesiące temu
Aniu, Ty byś się nie obraziła?
o nim pseud
4 miesiące temu
Ale szczerze
o nim pseud
4 miesiące temu
Bo już jesteś...
o nim pseud
4 miesiące temu
- Sknerstwo zakamuflowane romantyką
o nim pseud
4 miesiące temu
- A ty Chcesz, żebym o tobie prawdę powiedział?
o nim pseud
4 miesiące temu
No to proszę.
o nim pseud
4 miesiące temu
W dzień płaczesz z deszczem a nocami wyjesz do księżyca, głaszcząc koty w samotności.

Część postów została ukryta (5018)

Zaloguj się, aby przeglądać cały wątek

o nim pseud
2 miesiące temu
zdarza ci się odpalić

Nigdy, tylko udaje czasami
Grafomanka
2 miesiące temu
no, udajesz z pełnym przekonaniem... xD
o nim pseud
2 miesiące temu
Dzięki
o nim pseud
2 miesiące temu
Bo ja grałem w filmie
Grafomanka
2 miesiące temu
domyśliłam się... chociaż na teatr stawiałam
o nim pseud
2 miesiące temu
amerykańskiego żołnierza
o nim pseud
2 miesiące temu
na teatr stawiałam

Teatr to sam robiłem
o nim pseud
2 miesiące temu
A Ty masz cos z wielkim ekranem?
o nim pseud
2 miesiące temu
tylko urodę?
Grafomanka
2 miesiące temu
i role rozdałem...
Grafomanka
2 miesiące temu
ja nic nie mam z wielkim ekranem...
o nim pseud
2 miesiące temu
Tak, w teatrze szkolnym
o nim pseud
2 miesiące temu
a filmowa uroda ?
o nim pseud
2 miesiące temu
mówiłaś, ze masz
Grafomanka
2 miesiące temu
tutaj, to jak w przedszkolu czasami...

nie mam, kiedyś miałam...
o nim pseud
2 miesiące temu
i to jest problem u kobit
o nim pseud
2 miesiące temu
ze kiedyś
o nim pseud
2 miesiące temu
a to główny atut
Grafomanka
2 miesiące temu
no cóż... nic nie trwa wiecznie
o nim pseud
2 miesiące temu
u chłopa to bardziej zaradność i dolna jedynka duza
o nim pseud
2 miesiące temu
zaradność to trwa
o nim pseud
2 miesiące temu
nawet rośnie
Grafomanka
2 miesiące temu
i niech rośnie... idę spać
o nim pseud
2 miesiące temu
a u kobity, 5 minut urody
o nim pseud
2 miesiące temu
e, poczekaj
o nim pseud
2 miesiące temu
sprawa
Grafomanka
2 miesiące temu
na szczęście nie brakuje tych z urodą jeszcze... więc nie ubolewaj xD
o nim pseud
2 miesiące temu
brakuje
Grafomanka
2 miesiące temu
jak z chałupy nie wychodzisz, to nie widzisz...
o nim pseud
2 miesiące temu
pojawiło mi się takie uczucie wstrętu, którego nie mogę się pozbyć
Grafomanka
2 miesiące temu
ojoj... a co się stało?
o nim pseud
2 miesiące temu
Nie wiem sam, skąd mi to się wzięło, walczę z tym
o nim pseud
2 miesiące temu
Nie mogę patrzeć, spuszczam wzrok na dół, udaje ze robię cos w telefonie, żeby tylko nie patrzeć
o nim pseud
2 miesiące temu
chodzi o te usta u kobit, te silikonowe, kto kurwa to wymyślił
Grafomanka
2 miesiące temu
no, strasznie to wygląda... ale dlaczego one tego nie widzą, to nie wiem
o nim pseud
2 miesiące temu
nie kumam
o nim pseud
2 miesiące temu
Mialem zdarzenie
Grafomanka
2 miesiące temu
a niektóre to takie mają, że taki śmiech mnie ogarnia... no i też walczę ze sobą, żeby nie wybuchnąć
o nim pseud
2 miesiące temu
przed pogrzebem ciotki
o nim pseud
2 miesiące temu
pisać?
Grafomanka
2 miesiące temu
pisz
o nim pseud
2 miesiące temu
Siedzę, na ławce przed cmentarzem ze znajomym. I idą takie dwie, spuchnięte na plastikowe. Wiec, zażartowałem z nich, on dorzucił swoje 5 groszy. Po chwili mówię: Żeby się nie okazało, ze te panny na ten sam pogrzeb. I co myślisz, oczywiście, ze tak i, jak się później okazało to moja kuzynka była.
o nim pseud
2 miesiące temu
nie rozpoznałem
o nim pseud
2 miesiące temu
Siedzimy w pubie. Jest z nami koleś, który wcale się nie lenił, jeżeli mówimy o sprawach sercowych. Piątek wieczór, dużo ludzi... Żartujemy, śmiejemy się, pijemy piwo. Różni ludzie wchodzą, wychodzą... i nagle w drzwiach staje jego syn a z nim najmłodsza córka. Poderwał się przerażony, ale po chwil już spokojnie podszedł z nimi porozmawiać. Wyjaśnić,
o nim pseud
2 miesiące temu
jesteś?
o nim pseud
2 miesiące temu
Wyjaśnić, że są rodzeństwem, żeby do kazirodztwa nie doszło?
o nim pseud
2 miesiące temu
Tak, zbyt mały obszar żerowania, niebezpieczne do bólu
o nim pseud
2 miesiące temu
Dzieci pomimo tego, ze od różnych matek, powinny się nawzajem znać
Ant
2 miesiące temu
Siemano
Aeliora
2 miesiące temu
Jesteś żałosny gównem tyle w temacie

Zaloguj się, aby wziąć udział w dyskusji