Polecamy :)

Sandra
rok temu
A więc... Dzień dobry.

Wątek powstał z myślą o tym, że może chcielibyście komuś polecić jakieś opowiadanie lub wiersz ;)

Piszcie jeśli coś Wam się spodobało, możecie uzasadnić dlaczego i komu polecacie to akurat Dzieło

Proszę, starajcie się nikogo nie skrzywdzić!

Zapraszam do dzielenia się opiniami :)
zsrrknight
rok temu
Polecam "Niewłaściwy Kolor Nieba" Vespery. Całkiem dobrze napisany thriller fantasy
Bajeczna
10 miesięcy temu
a ja polecam opowiadanie " Niespodziewany relaks" Bajecznej bo fajnie sie czyta i koniec jest zaskakujacy ;)
Sandra
10 miesięcy temu
:) :) :)
Biała Skała aka Yooniś
10 miesięcy temu
Dzięki
Sandra
10 miesięcy temu
nie ma za co
kamińe
10 miesięcy temu
polecam kawę
Sandra
10 miesięcy temu
A ja nie 😘
kamińe
10 miesięcy temu
gimby nie znajo?
Sandra
10 miesięcy temu
Nie polecam geografii z naszą nauczycielką 😘🔪
kamińe
10 miesięcy temu
e. jusz po dobranocce, pora kimać
ide
Sandra
10 miesięcy temu
no prafda, tszeba isić spaś!
Sandra
10 miesięcy temu
Polecam las :)
paluszki z paczuszki
10 miesięcy temu
O, nie!
W lesie kleszcze!
Nie dostaną mnie!
Jeszcze!
paluszki z paczuszki
10 miesięcy temu
Polecam książki.
Sandra
10 miesięcy temu
Kleszcze... Br, na mnie wchodzą nawet jak wyleję na siebie hektolitry sprayów. One mnie ewidentnie lubią. A ja ich nie... Fuj, zapalenia mózgu można się nabawić
Sandra
10 miesięcy temu
Książki są naj i koniec .
kamińe
9 miesięcy temu
kleszcze nie majom klesczy o
Noico1
9 miesięcy temu
Tego nie powie wam tvn

Dziennikarz Witold Gadowski zrelacjonował kilka fragmentów swoich rozmów ze zmarłym w 2015 roku byłym szefem MSW w czasach PRL, Czesławem Kiszczakiem.
Zdaniem Gadowskiego Kiszczak, w przeciwieństwie do Wojciecha Jaruzelskiego nie musiał kłamać. „Miał taki syndrom byłego szefa mafii, który wie, że i tak nic mu nie zrobią” - powiedział Witold Gadowski na kanale youtubowym Tomasza Drwala.

Gadowski relacjonował również, że gdy chciał kiedyś porozmawiać z Czesławem Kiszczakiem o jednym z najbogatszych ludzi w Polsce - Janie Kulczyku, Kiszczak miał mu odpowiedzieć: „Niech pan się tym nie zajmuje, to takie śmieci, paprochy. Zajmijmy się jakimiś poważniejszymi tematami”.

„Kiszczak twierdził, że Henryk Kulczyk [ojciec Jana Kulczyka – red.] był gońcem w Polskiej Misji Wojskowej w Berlinie Zachodnim” - opowiadał Witold Gadowski.

„Potem założyliśmy mu firmę importu runa leśnego z Polski’ - miał mówić Gadowskiemu Kiszczak.

„Grzyby, jagody szły z Polski na Zachód. A w odwrotną stronę szły kradzione komputery. Polacy kradli technologie zachodnie, przyjeżdżały jej do PRL całe wagony. I firma założona Kulczykom miała zdaniem Kiszczaka właśnie do tego służyć” – relacjonował swą rozmowę z Czesławem Kiszczakiem Witold Gadowski.
kamińe
9 miesięcy temu
https://www.chamsko.pl/116537/Tydzien_francuski_
Sandra
9 miesięcy temu
💎chamsko.pl💎

Zaloguj się, aby wziąć udział w dyskusji