Prośba

KarolKacperK
godzinę temu
Proszę o komentowanie i ocenianie moich tekstów no i o ich czytanie. Publikuje regularnie czasem nawet do 15 publikacji dziennie mam już 529 publikacji i we wszystkie wkładam duszę i serce, na pewno każdy znajdzie coś dla siebie. Wiem że często używam według was wulgaryzmów ale to po prostu przekleństwa ale te teksty tego wymagają, nie musicie piepszyć że to obszczymurkowe pisanie bo tak nie jest. Każdy tekst ma sens i jest logiczny nawet jeśli piszę w taki sposób tu przykład cytuje siebie "Z pękniętego telegramu nos , śnieży mi swą barwą pokarm". pozdrawiam i zapraszam na mój profil. Jeśli poświęcicie mi chociaż 5 min to być może uzdrowicie moją samotną duszę bo to dla mnie naprawdę wiele znaczy nawet te negatywne komentarze, bo wtedy nie czuje się aż tak samotnie jak na przykład gdy wstaje rano i jestem sam w całym mieszkaniu.
NinjaC
godzinę temu
🥹
Aisak
Jeśli chcesz komentarzy, to komentuj innych autorów. Najlepiej takich, którzy piszą podobnie. O ile ich znajdziesz.
Aisak
Ninia jak zwykle pierwszy.
NinjaC
Fajnie Grażynka, że już się na mnie nie gniewasz.

Zaloguj się, aby wziąć udział w dyskusji