Spotkania Piastów Pisze Prozę

Anonim
24.10.2019
Wiadomość dla piszących z okolic Piastowa pod Wwą.
Spotykamy się w małej grupie na warsztaty kreatywności i rozmowy o pisaniu. Terminy stałe jeszcze niesprecyzowane.
Jak ktoś chętny, drzwi otwarte.
Anonim
04.11.2019
Wszystko ustalone, widzimy się w tę środę o 18:30 w piastowskim MOKu. Zaczynamy od spraw organizacyjnych, a potem warsztaty kreatywności: pisanie tekstów ad-hoc na zadany temat, nieco podobnie jak w TW. Analogiczne zajęcia są w Teatrze Powszechnym. Na razie chętnych jest 5 osób.
Zapraszamy!
Canulas
04.11.2019
Bardzo to rozważę, ale już po nowym roku dopiero.
Anonim
04.11.2019
Fajno, to będzie dobry czas, sądzę.
Canulas
04.11.2019
Tak Antua. Jeśli to bedzie cyklicznie i w środku tyg, a nie we łikend, to chętnie. Tera mam grubo pracy
Anonim
05.11.2019
Mnie jednak nie będzie, ale zaproszenie aktualne. Zajęcia się odbywają normalnie.
Canulas
05.11.2019
Ja po nowym roku dopiero jak coś
Anonim
22.07.2020
Tym razem zapraszam na spotkania pisania online, więc uczestniczyć może każdy bez względu na miejsce zamieszkania. Dla zainteresowanych:
https://www.facebook.com/groups/440476413371009/
Anonim
23.07.2020
Dopowiem więcej szczegółów. Spotykamy się, aby pisać spontanicznie za każdym razem na inny temat, inspirujemy się, czytamy na temat technik pisania, stosujemy różne formy pisarskie, co komu w duszy piszczy. W najbliższą środę będziemy pisali o węchu, wszystko, co nam się kojarzy, w dowolnej formie - proza, wiersz, esej, streszczenie, itp.
Pomysł na to powstał na długo, zanim zaistniał TW, a zasady są ciut podobne. My przejęliśmy to z Teatru Powszechnego w Wwie.
Przede wszystkim to pomaga kształtować kreatywność i wyobraźnię, o wiele mniej warsztat.
Spotkania online odbywają się we środy o 20-tej.
Zapraszamy!

Zaloguj się, aby wziąć udział w dyskusji