USUNIĘCIE / EDYCJA OPOWIADANIA

Anonim
15.01.2015
Czy jest gdzieś opcja usunięcia lub edycji opowiadania? Czy trzeba usunąć całe konto i założyć od nowa:)
Sileth
15.01.2015
NIE MUSISZ KRZYCZEĆ XD
Ja się z taką opcją nie spotkałam, i chyba takiej nie ma ;)
Anonim
15.01.2015
Przecież nie krzyczę, tylko grzecznie pytam (na razie) :P
KarolaKorman
16.01.2015
Przeczytałam Twoje opowiadania i uśmiałam się jak rzadko kiedy, do tego są konkretne i dobrze napisane. Stąd moje pytanie. Co Ty chcesz usunąć?
KarolaKorman
16.01.2015
I to ,, na razie " - słotko
Drassen Prime
16.01.2015
słodko*

Nie ma takiej opcji, chyba że ładnie uprosicie moda o dodanie takowej, co by nam ułatwiło życie
KarolaKorman
16.01.2015
Oczywiście, że słodko :)
Sileth
17.01.2015
Z tym krzyczeniem chodziło mi o nagłówek ;) Wystarczyło napisać Usunięcie/Edycja opowiadania. Nie musiałeś używać wielkich liter :) Ale taka opcja faktycznie by się przydała.
Amy
17.01.2015
Fakt. Ja też na pewno bym z niej skorzystała :)
Amy
17.01.2015
Ale moim zdaniem usuwanie opowiadań byłoby bardziej przydatne niż ich edycja, bo - jeśli chcemy coś zmienić - możemy wstawić tekst jeszcze raz i napisać w tytule, że to wersja poprawiona.
Ekler
17.01.2015
Popieram! Przydałaby się opcja usuwania opowiadań.
xnobodyperfectx
17.01.2015
Ja również obstaje za tymi dwoma opcjami.
LinOleUm
18.01.2015
Jestem za.
Anonim
24.01.2015
W porządku, to może zbiorowy formularz do autorów strony? Bo wybaczcie, ale

a) brak edycji posta
b) brak edycji opowiadania
c) brak możliwości usunięcia opowiadania
d) brak czatu
e) brak możliwości dojścia do posta po historii postów

to amatorka. Wybaczcie, zakładałem forum od podstaw i wiem, że zrobienie czatu i edycja posta to jest kilka minut roboty, jeśli się wie, co się robi.

Obecnie jestem też za tym, by była możliwość podglądu kto dał jaką ocenę - bo szerzy tutaj się ciche hejterstwo, a nie cierpię, kiedy osoba nie ma na tyle jaj, by powiedzieć, czemu coś jej się nie podoba, tylko daje dwa i zadowolona ucieka ze swoim złowieszczym, pełnym jadu uśmieszkiem.


Akwus
25.01.2015
Popieram opcję edycji postów na forum, ale zastanawiam się nad edycją opowiadań i komentarzy. Sam kilkukrotnie padłem ofiarą własnej niestaranności i teraz moje literówki kują mnie w oczy, wydając mi kiepskie świadectwo. Znajduję w tym jednak pewien sens :) To trochę jak pisanie na maszynie, nie mam możliwości edycji i znakomicie bardziej zastanawiam się nad każdym słowem. Uważam, że w przypadku strony z opowiadaniami, takie podejscie dodaje smaczku.

Co do jawności not, to ma to ten minus, że w społęczeństwie wychowanym na facebooku ciężko się przyznać, że chce się kogś negatywnie ocenić. Jesli możesz to zrobić anonimowo, to luz, ale z otwartą przyłbicą, każdy powie że mu się podoba i da 4 jako wyraz nie pełnej ekscytacji. Rozumiem jednak, że jednocześnie daje to szansę zakompleksinym nieszczęśnikom do obniżeni komuś średniej tylko dla tego, że ten był ma tyle miły by dokonać prawdziwej krytyki jego pracy. Tylko czy faktycznie niższa średnia to problem? Mamy tu jakis ranking na najfajniejszego gościa i nagrodę na końcu? Osobiście więcej satysfakcji mam ze świadomości, źe ktoś dziękuje mi za podsumowanie jego pracy i udzielenie wskazówek na kolejny rozdział, niż piewcy tego co sam napisałem (pomijając na razie, że pierwszy tekst wrzucę dopiero dziś). Analogicznie mam gdy ktoś ocenia moją pracę, ważny jest komentarz ze wskazówkami a nie punktacja, nie podbudowana choć kilkoma słowami.
Anonim
25.01.2015
Smaczek, nie smaczek, nie piszemy dzisiaj na maszynach (chociaż mam i używam, słodki dźwięk!) i edycja by się przydała - m.in by po uwagach ktoś mógł opowiadanie poprawić, a nie bezsensownie wrzucać je drugi raz.

"Analogicznie mam gdy ktoś ocenia moją pracę, ważny jest komentarz ze wskazówkami a nie punktacja, nie podbudowana choć kilkoma słowami." - no właśnie, analogia dobra, tylko przewróćmy ją na drugą stronę, ktoś wlepia dwa albo banię i nawet nie wyjaśni dlaczego, co się nie podobało. Po prostu, ot, jebs, dam dwa. To nie jest facebook, by rzucać lajkami i dyslajkami, których wiadomość zawiera się w słowie "Lubię to"...spoko ale co? czemu? po co? Co Ci się podobało? To nie musi być elaborat i masa wskazówek, ale zwykłe "co mi się podobało". Osobiście spodobało mi się co zrobiła NataliaO pod ostatnią minaturką "Wakacje" - podobała jej się elegancja stylu. I mi to w zupełności wystarczyło, bo wiem, co ma na myśli. Co więcej, przeprosiła, że napisała tylko tyle - widać zna mnie i śledzi moje posty na tyle, bym nie był dla niej jakimś bezimiennym kolesiem na forum. Zrobiło mi się miło. (Dzięki, Natalia!)

Jednak gdy przychodzi do wystawiania ocen na poziomie 1-2 to już wymagana jest jakaś szersza wypowiedź, by autor miał świadomość CO SPIEPRZYŁ, a CO NIE. Inaczej stwierdzi, że spaprał całość, gdzie miał dobre fragmenty. I co wtedy? Ja osobiście się nie przejmę, hejterzy to rzecz dobra dla mnie (w rozsądnych ilościach) - ale ja mam powody, by ich wyśmiewać. Z kolei cisi hejterzy tutaj denerwuje mnie brak jaj z ich strony i zwyczajny brak przyzwoitości, by mieć odwagę napisać, co się myśli.

Poza tym i piewcy i krytycy mogą dostarczyć użytecznym informacji - chociaż ja wolę tych drugich.
Akwus
25.01.2015
Będę bronił braku możliwości edycji opowiadania, ewentualnie braku możliwości jego wykasowania w całości. Jesteśmy tu by dyskutować, oceniać, uczyć się wzajemnie na błędach innych, analizować komentarze. Jeśli dodamy możliwość edycji, to pozbawimy się możliwości analizowania ciągu opowiadanie-komentarz. W mojej ocenie, to bardzo duża wartość tej strony.

W skrajnej konieczności, zawsze można wszak poprosić o pomoc administratora :)

Brakuje mi zaś możliwości prywatnej dyskusji z poszczególnymi użytkownikami. Wiem, że mogę zrobić to przez maile, ale ponownie możliwość cytowania bezpośrednio z opowiadań, czy komentarzy dodałaby jakąś dodatkową możliwość analizy tekstu.
Anonim
26.01.2015
Szanuję Twoje zdanie. Nie mogę się jednak zgodzić, jednak myślę, że oboje mamy trochę racji.

A to owszem. Brak czatu, chat-boxu. A to jest kilka kliknięć. Jest na sali admin?
Akwus
27.01.2015
A tak z ciekawości, ktoś zna mityczną administrację tej strony? Czy to może, samoistny twór internetu powołany do życia pragnieniami nas, niedoszłych pisarzy?

Pytam, bo zastanawiam się, z kogo personalnie przekonywać do naszych grzecznych wniosków :)
Admin jest bo prosiłem go o usuniecie innego powiadania.
A na błędy najlepszy jest Language Tool. Jest cudowny!
Ekler
02.02.2015
jest admin ;) kiedyś wymieniłem z nim parę maili
Akwus
23.02.2015
Dodaję do listy życzeń zmianę kolejności wyświetlania postów na forum :)
Przy tematach liczących ponad sto wypowiedzi, przewijanie ich na komórce, to jakaś katorga ;p
Dummy
23.02.2015
Czytam wypowiedzi sprzed tygodni, a nawet miesięcy, więc chciałbym zapytać, czy coś na tej stronie idzie w dobrą stronę? Możliwość edycji czy usuwania opowiadania powinna być moim zdaniem podstawą, nie mówiąc już o jakimś czacie.
Osobiście jestem za możliwością edytowania opowiadania. Nawet najlepszym zdarza się literówka, bo w końcu człowiek to tylko człowiek, ma prawo do błędu. Niemożność edytowania jest moim zdaniem zbyt surowa, czasy pisania na maszynie się skończyły. Jeśli ktoś woli jednak pozostać w tamtych latach, zawsze może sobie usunąć klawisz Backspace z klawiatury.
Przepraszam, jeśli zabrzmiałem jak osoba wymądrzająca się. Jestem tu od niedawna, ale strona przypadła mi do gustu, dlatego chciałbym dla niej dobrze.
MaGiK
22.06.2015
Skasował bym połowę opowiadań
xnobodyperfectx
23.06.2015
A my ciebie. ^u^
Senezaki
23.06.2015
NobodyPerfect, zgadzam się, ja też bym tego gościa usunęła :)
Wbrew pozorom, wiele opowiadań jest świetnych.
NICZEGO NIE USUWAĆ!!!
xnobodyperfectx
23.06.2015
No to Senezaki piona! :D
Szczur
28.11.2015
Chciałbym się dopytać, co z tą możliwością usuwania? Ewentualnie, czy administrator mógłby pomóc w takiej sprawie?
KarolaKorman
28.11.2015
Możesz przecież w opcji edycja, usunąć całe opowiadanie kiedy chcesz. Wejdź na swój profil, potem w edycję danego opowiadania i usuń go całego. Masz do tego prawo i nie musisz się nikogo o to pytać. Pozdrawiam :)
Slugalegionu
28.11.2015
Niektórym administrator usuwa, jeśli się z nim skontaktują...
Slugalegionu
28.11.2015
Karola (mam ksywkę! Karo, może być?), niby tak, ale niektórzy mogą woleć robić to jak należy.
Szczur
28.11.2015
Dokładnie. Zauważyłem, że można usuwać treść poprzez edycję, ale pozostały "tekst", oceny, komentarze i cytaty pozostają. W każdym razie dzięki za odpowiedzi ;)
Neli
28.11.2015
Przydałaby się taka opcja usuń.
Mimzy232
06.02.2017
Popieram.
Mimzy232
06.02.2017
Przydałaby się także opcja usuwania komentarzy i konta.
Nuncjusz
06.02.2017
zuyy
18.02.2017
Usuwania komentarzy? Nie. Jestem pewien, że co najmniej połowa Opowiczów usuwałaby "krytyczne" komentarze, aby ich teksty zdobiły tylko te pozytywne. To byłoby bardzo śmieciowe, moim skromnym zdaniem.

Usuwanie opowiadań? Tak! Nie wiem dlaczego jeszcze nie ma takiej opcji? Admin z pewnością nie raz dostawał wiadomości z prośbami o dodanie funkcji usuwania, więc czemu po takim czasie jej nie ma i trzeba zaśmiecać swoje profile? Potem widzę u innych, jak większość opowiadań to kropki...
Yourofsky
30.04.2020
Odświeżam.

Nie ma jeszcze możliwości usunięcia własnego opowiadania z własnego profilu? Serio ???

Bo ja bym chciał usunąć moje opowiadanie pt. " Zdziwienie, szok i miłość "

Więc jeśli na prawdę nie ma jeszcze opcji usuwania własnych opowiadań, to prosiłbym administratora o usunięcie tegoż opowiadania pt. " Zdziwienie, szok i miłość " - Data dodania tegoż opowiadania to: 16.04.2020

Pozdrawiam.
Piotrek P. 1988
30.04.2020
Można spróbować tak: wchodzisz w swój profil, publikacje. Całkiem po prawej stronie powinna być ikonka. Po najechaniu kursorem pojawia się słowo "Edytuj". Jest? Można za jej pomocą usunąć albo zmienić zarówno tekst, jak i tytuł publikacji. Pomogłem? Pozdrawiam :-)
Yourofsky
01.05.2020
Dzięki ale już tego próbowałem i rzeczywiście da się zmienić albo usunąć cały tekst . Można też usunąć stary tytuł ale musisz go zastąpić czymś innym. Czyli całkowicie nie da się usunąć bo jakiś tam tytuł zostanie, nawet jak w polu tekstowym nic nie będzie.

Ale dzięki za dobre chęci :)
00.00
01.05.2020
Usuwać teksty można, tylko musi być cokolwiek zostawione. Znaki lub jakieś słowo.
iiswkornaa
rok temu
Autorowi tego tematu udało się usunąć profil z opowi.
Margerita
rok temu
To miał szczęście
ireneo
3 miesiące temu
Klikanie w gwiazdki. Nie znam tego forum, ale na oko to niedoróbka. Jeśli jest taka punktacja to zapewne ma dla wielu znaczenie. W praktyce można klepnąć w gwiazdkę czy gwiazdki bez czytania i całkiem anonimowo, choć jest wymóg rejestracji. Sugeruję aby uprawnienie przysługiwało po wpisaniu uwag, komentarza pod tekstem.
słone paluszki
3 miesiące temu
Dzieciaku!,
Takich sugestii były miliony! Użytkownicy walili w dzwony!
Admin to czytał i parskał śmiechem,
Dadzą i jemu gwiazdeczkę w niebie.
Szpilka
3 miesiące temu
przeca on na niebo pluje,
bo tam w niebie same... wały,
a nasz admin doskonały ¯\_(ツ)_/¯
ireneo
3 miesiące temu
staruszko słonopaluszkowo, uprzedzająco klepnąłem - "Nie znam tego forum, ale na oko to niedoróbka."
Gdybym znał zapewne nie byłoby mnie w tym temacie. Weterani mają od teraz w nim milionkolejnego sojusznika więc alleluja i do przodu🛐
Bajeczna
3 miesiące temu
Czyli suma sumarum do niczego Wasze wywody nie doprowadziły. Tutaj raczej nic się nie zmieni. Można tylko być przyjętym albo wyrzuconym za niegrzeczne zachowanie.

Zaloguj się, aby wziąć udział w dyskusji