Użytkownicy w rażący sposób łamiący regulamin mogą zostać pozbawieni możliwości publikowania na łamach forum.

Bettina
miesiąc temu
Regulacja usuwania konta.

Jako osoba, która ani razu nie zwróciła siẹ tu do nikogo prywatnie, nie używająca wulgaryzmów, zachowująca conajmniej podstawowe zasady w poszanowaniu różnic,

Użytkownicy w rażący sposób łamiący regulamin mogą zostać pozbawieni możliwości publikowania na łamach forum.

Skoro jestem pewna, że nie bylo z mojej strony żadnych uchybień , zakladam, ze przpusuje mi sie domniemane, co jest dla mnie nie do przyjecia,

Oczywiście wszystkie publikacje usuwam, ale nie zgadzam sie na przypisanie mi nieistniejących grzechów, czy rażącego łamania regulaminu.
mamycię
miesiąc temu
Ty głównie zwracasz się sama do siebie.
Bettina
miesiąc temu
Przypusuje * sorry, jestem poirytowana nonszalancją, ktora nie nic wspolnego z czymkolwiek co mozna nazwac czyms.
Bettina
miesiąc temu
Przypisuje*
Wiem do kogo sie zwracam. Nie, nie do siebie, do osoby odpowiedzialnej za regulacje, ktore sa konsekwencja lamania regulaminu. I jestem powazna.
Bettina
miesiąc temu
Dodatkowo moglabym oczywiscie dopisac liste osob, ktore probowaly lamac regulamin z wykorztstaniem danych, Ktore Nigdy I'm nie odostepnilam, ale to akurat jest mi nie obojetne, ale swiadomie pominiete.
Bettina
miesiąc temu
mamyciẹ , racz nie kwestionowac tego, co napisałam

Nie pisze dxiekuje. Bo akurat nie ma za co.
Bettina
miesiąc temu
Tylko czekam az sie tu zablokuje na Łamach Forum jedyna jeszcze wartosciowa osobe. Czyli mnie.
Bettina
miesiąc temu
Niesamowie mamycie,
Jestem juz zablokiwana...
Bettina
miesiąc temu
Jestem Juz Zablokowana. Niesamowite mamyciẹ.

Tak, mam tu prywatnego bloga, albo pół I wlasnie wyslalam Ci maila. Na ktory dostalam odpowiedz.

Regulacja samousuwania konta. Samo czyli bez potrzeby pisania z administratorem skoro I tak UWaga Na Lamach Forum sie Nie Da.
Bettina
miesiąc temu
Co to jest Forum?
Do publikacji. A gdzie jest Portal?
Adin dwa tri
miesiąc temu
Czego ty głupia ruro paszczysz co?
Bettina
miesiąc temu
Proszẹ?

Zaloguj się, aby wziąć udział w dyskusji