Użytkownicy w rażący sposób łamiący regulamin mogą zostać pozbawieni możliwości publikowania na łamach forum.

Bettina
4 miesiące temu
Regulacja usuwania konta.

Jako osoba, która ani razu nie zwróciła siẹ tu do nikogo prywatnie, nie używająca wulgaryzmów, zachowująca conajmniej podstawowe zasady w poszanowaniu różnic,

Użytkownicy w rażący sposób łamiący regulamin mogą zostać pozbawieni możliwości publikowania na łamach forum.

Skoro jestem pewna, że nie bylo z mojej strony żadnych uchybień , zakladam, ze przpusuje mi sie domniemane, co jest dla mnie nie do przyjecia,

Oczywiście wszystkie publikacje usuwam, ale nie zgadzam sie na przypisanie mi nieistniejących grzechów, czy rażącego łamania regulaminu.
mamycię
4 miesiące temu
Ty głównie zwracasz się sama do siebie.
Bettina
4 miesiące temu
Przypusuje * sorry, jestem poirytowana nonszalancją, ktora nie nic wspolnego z czymkolwiek co mozna nazwac czyms.
Bettina
4 miesiące temu
Przypisuje*
Wiem do kogo sie zwracam. Nie, nie do siebie, do osoby odpowiedzialnej za regulacje, ktore sa konsekwencja lamania regulaminu. I jestem powazna.
Bettina
4 miesiące temu
Dodatkowo moglabym oczywiscie dopisac liste osob, ktore probowaly lamac regulamin z wykorztstaniem danych, Ktore Nigdy I'm nie odostepnilam, ale to akurat jest mi nie obojetne, ale swiadomie pominiete.
Bettina
4 miesiące temu
mamyciẹ , racz nie kwestionowac tego, co napisałam

Nie pisze dxiekuje. Bo akurat nie ma za co.
Bettina
4 miesiące temu
Tylko czekam az sie tu zablokuje na Łamach Forum jedyna jeszcze wartosciowa osobe. Czyli mnie.
Bettina
4 miesiące temu
Niesamowie mamycie,
Jestem juz zablokiwana...
Bettina
4 miesiące temu
Jestem Juz Zablokowana. Niesamowite mamyciẹ.

Tak, mam tu prywatnego bloga, albo pół I wlasnie wyslalam Ci maila. Na ktory dostalam odpowiedz.

Regulacja samousuwania konta. Samo czyli bez potrzeby pisania z administratorem skoro I tak UWaga Na Lamach Forum sie Nie Da.
Bettina
4 miesiące temu
Co to jest Forum?
Do publikacji. A gdzie jest Portal?
Adin dwa tri
4 miesiące temu
Czego ty głupia ruro paszczysz co?
Bettina
4 miesiące temu
Proszẹ?
Bettina
miesiąc temu
A dziś o czym innym. Jako że od jakiegoś czasu fascynuje mnie Japonia .. O czym rozmawiają Japończycy? O pogodzie. Nie powinniśmy jednak nigdy poruszać tematu drugiej wojny światowej, która jest inna w oczach Japończyków, nie rozmawia siẹ też o polityce.
Bettina
miesiąc temu
Być może jest to lekcja poznania dla miłośnikow haiku. Zanim napiszesz haiku, napisz 3- stronicowy opis przyrody. Tyle, ze z tymi trzema stronami jest jeden szkopuł.
Bettina
miesiąc temu
Mnie kiedys zaatakowal taki wielki milosnik Szkoly Haiku, - Kończymy rozmowe , bo o pogodzie rozmawiamy. To bylo dla mnie tak po japońsku, szokiem
Zenza
miesiąc temu
Zanim napiszesz haiku, napisz 3- stronicowy opis przyrody. Z każdej strony wywal tyle, żeby została linijka.

"zapach czeremchy
coraz mniej miejsca
w moim pokoju"

Jasna
Bettina
miesiąc temu
Napisz to w opozycji
Bettina
miesiąc temu
wyczerpany zapach czeremchy
w moim pokoju
-
Zenza
miesiąc temu
zapach czeremchy nie może być wyczerpany. w haiku nie nadajemy cech ludzkich przyrodzie, przynajmniej nie tak bezpośrednio.
o nim pseud
miesiąc temu
Które tu jest słowem sezonowym?
Bettina
miesiąc temu
Gaman
Bettina
miesiąc temu
Termin Gaman wywodzi się z nauk buddyzmu zen i opisuje wewnętrzną aktywność w obliczu zewnętrznych przeciwności losu. Internowani Amerykanie pochodzenia japońskiego podczas II wojny światowej praktykowali gaman, aby znieść wykluczenie społeczne, trudności i upokorzenie.
Bettina
miesiąc temu
Dlaczego Rybka jest taka ważna?
Bettina
miesiąc temu
W jẹczmieniu
wczoraj dwa niedźwiedzie
- atak paniki
Bettina
miesiąc temu
Japonia - rasizm.
Bettina
miesiąc temu
W Japonii są możliwe restauracje z kartką na drzwiach ,, Tylko Japończycy, nie obsługujemy obcokrajowców. Czy to oznacza, że pozostaniemy głodni? Nie. Nie ma tak naprawdẹ tej obawy, bo po pierwsze takie restauracje są rzadkie a po drugie, są wynikiem obsługi tylko japońsko jẹzycznej, Karty Dań bez zwyczajowych obrazków Menu, a jedynie z japońskim (bez angielskiego) opisem dań, czyli obsługa nie Japończyków jest zadaniem niewykonalnym, stąd Kartka na drzwiach.
Bettina
miesiąc temu
Przypomniało mi siẹ, że mam w koniecznym planie odwiedzić Ratyzbonie kawiarenkẹ, którą obsługują tylko osoby z zespołem downa.
Bettina
miesiąc temu
Ratyzbońską kawiarenkẹ w cieniu zespolu cmentarnego z pysznymi ciastami I kawą w umiarkowanej cenie
Bettina
miesiąc temu
Życzenia

https://youtube.com/shorts/adrEy0bBpWA?si=YIenlj0pERnONYEy
Bettina
miesiąc temu
Czym jest prawość? Bycie upartym oznacza osobę, która uparcie chce bronić swojego punktu widzenia wbrew wszystkim innym i upiera się przy swoim, nawet jeśli od dawna udowodniono, że jest inaczej

Dla ucywilizowanego Japończyka jest to niezrozumiałe.
Bettina
miesiąc temu
Słońce siə wyszczerbiło
na garnku - czy garnek
Garnek wyszczerbil sie na sloncu .
Bettina
miesiąc temu
Wronka w ranek
rozgrzewa ćwierk
rosną miẹśnie
Bettina
miesiąc temu
Wronciẹ boli miəsieñ
- a
Bettina
miesiąc temu
Bettina
miesiąc temu
Kobiety a a
Mẹżczyźni a b?
Bettina
miesiąc temu
Japończycy mają 10 dni urlopu w ciągu roku. Temat urlopu jest Nieporuszany.
W prawdziwej japońskiej firmie co rano jedna osoba - nowozatrudniona? wymienia 6 - 7 reguł, ktore powtarzają inni...
Bettina
miesiąc temu
W Japonii nie pokazujemy Palcem - O Tam!
Jeśli już chcesz cos pokazac - otwartą dłonią.
Bettina
miesiąc temu
Na kursach jẹzyka japońskiego nie potrzebujemy Nauczyciela. Dlaczego?
Bettina
miesiąc temu
Bədẹ strzelać! To jəzyk zachowawczy.
Bettina
3 tygodnie temu
Tak.
Bettina
3 tygodnie temu
Wracam do Japonii - Czy faktycznie pytanie - Co u ciebie slychac? jest nieprzetłumacxalne.

Zaloguj się, aby wziąć udział w dyskusji