Wisielec bossów Opowi

VcesdSigma
pół roku temu
Typowy wisielec-
jeśli ktoś odgadnie literę, to ma kolejną szansę. Samogłoski się kupuje. Powodzenia!!!
VcesdSigma
pół roku temu
Sory skopiowałem
Szpilka
pół roku temu
niech bossa
użądli ossa :)
VcesdSigma
pół roku temu
Dobra, pierwszy boss: __________
Szpilka
pół roku temu
A
Pulinaaa
pół roku temu
B
VcesdSigma
pół roku temu
_a________
VcesdSigma
pół roku temu
|_
ZielonoMi
pół roku temu
D
VcesdSigma
pół roku temu
Nie ma
VcesdSigma
pół roku temu
|_|
JagVetInte
pół roku temu
E
VcesdSigma
pół roku temu
_a__e____e
VcesdSigma
pół roku temu
Samogłoski się kupuje jak cos
VcesdSigma
pół roku temu
/
|_|
JagVetInte
pół roku temu
XD JagVetInte
VcesdSigma
pół roku temu
No
JagVetInte
pół roku temu
I zajebiście. Co dalej?
VcesdSigma
pół roku temu
Teraz ty wymyślasz
VcesdSigma
pół roku temu
bossa
Bettina
pół roku temu
Patrzẹ na ludzi osoby, które pracują
Z ciałem.
Ich ramiona są zbyt leniwe. Ich ciała są
Zbyt leniwe.
Pracują unoszą. Podnoszą przedmioty
O małej tonie.
Widzẹ ich sflaczałe miẹśnie nogi słabe
Brak rozumu.
Mają wielkie duże głowy ì olbrzymie długie
Dialogi.
Pokazują zepsute niezadowolonymi
Ustami.
Bettina
pół roku temu
[ Bettina]
Bettina
pół roku temu
(Stabilnosc wiersza)
Bettina
pół roku temu
S
VcesdSigma
pół roku temu
Ale JagVetInte wymyśla
VcesdSigma
pół roku temu
Halo
VcesdSigma
pół roku temu
JagVetInte
JagVetInte
pół roku temu
Co
VcesdSigma
pół roku temu
Pisz bossa

Zaloguj się, aby wziąć udział w dyskusji