Wymiana czytelnicza

Anonim
ponad rok temu
Hej,
do głowy mi przyszło, że może ktoś by chciał w ramach poziomu zaawansowanego wymienić się do czytania własnymi powieściami? Ja czytam czyjąś, a ktoś moją. Umowa byłaby taka, że dajemy sobie podobną ilość znaków, a jak tego brakuje w powieści, to podsyłamy, jeśli chcemy, mniejsze formy.
Czy ktoś byłby chętny?
zsrrknight
ponad rok temu
fajny pomysł. Ja póki co nie skorzystam, bo nie mam nic na wymianę i z samym czytaniem u mnie bywa różnie, ale może parę osób się tu zainteresuje twoją propozycją.
EllVik
ponad rok temu
Też nic nie mam na wymianę, ale może kiedyś zacznę znowu pisać
Józef Kemilk
ponad rok temu
Antek, takie czytanie ma sens, gdy damy jakąś informację zwrotną i gdy gatunek nam pasi. Dodatkowo musimy założyć, że druga strona naszym zdaniem dobrze pisze. Czasami może nas męczyć kogoś styl, więc lepiej od razu powiedzieć nie. Teoretycznie bym na to poszedł, tylko jest kwestia jak długi jest tekst (mój zmierza do końca i przywiduję około 130 A4, nie wiem kiedy skończę) i ile dajemy sobie czasu. Niektórym zależy na czasie, innym nie (czasami mam duże niedobory czasu)
Ważne, czy umawiamy się na jakąś korektę lub uwagi w formie komentarzy.
Mój tekst - Labirynt Bohra (trochę tego tutaj dałem, stale to koryguję, jestem nieco dalej) to SF raczej idące w kierunku prawdopodobnej przyszłości z domieszką psychologii i religii (w niewielkim stopniu). To by było na tyle
Pozdrawiam
Anonim
ponad rok temu
Józef, dokładnie chodzi mi o wymianę opinii. I pisałem, że poziom zaawansowany.
Znasz moje pisanie i wiesz, czy moje powieści to wystarczający dla Ciebie poziom. Jak dla mnie Twój chciałbym czytać.
Raczej umówiłbym się na ogóle wnioski dotyczące akcji, klimatu, stylu. Korekta to drobiazgi.
Mój tekst ma, o dziwo, też 130 stron A4 :)

Poczekajmy, może jeszcze ktoś się zgłosi.
Józef Kemilk
ponad rok temu
Antek, innych brak, jak chcesz wysyłaj (dane na moim profilu). Napisz na co zwrócić uwagę i czego oczekujesz. Ja bym Ci wysłał całość po napisaniu
Pozdr
Anonim
ponad rok temu
Czy ktoś jeszcze by się znalazł chętny na taką wymianę?
Krokodyl
ponad rok temu
Straszysz ludzi awatarem. Boją się, że to dziecko ich będzie prześladować jak nie podpasi Ci ich recenzja. Musisz być bardziej przyjazny. Daj w awku jakiego misia albo kaczuszkę, wtedy może nawiążą współpracę.
Anonim
ponad rok temu
Z tą kaczuszką to w dzisiejszych czasach nie przesadzaj ;)
A tak samo ma prawo bać się autor recenzji, jak recenzent reakcji.
A jak ktoś się boi, niech spróbuje z małym tekstem, przekona się. Nic prostszego. Od 3 lat prowadze kółko pisarskie i w zasadzie skład jest stały.
A dziecko jest prawidłowe. Jak ktoś ma się przestraszyć, to się przestraszy choćby widoku kciuka, bo będzie sądził, że nim mu oko wykolę ;) hihihi

Zaloguj się, aby wziąć udział w dyskusji