Życiowe rady dla umęczonych listopadem

Łukaszenkow
dwa lata temu
Zanim popełnisz błąd i zamkniesz przyszłość na portalu, poczekaj, zastanów się, napisz tu śmiało, jakoś razem wypracujemy kompromis
Łukaszenkow
dwa lata temu
ten ja
dwa lata temu
Co robić, jak żyć? Próbowałem w poprzek, ale za dużo złamań, może nie trzeba na gościńcu? Jestem załamany, nie mam przyszłości. Mam zardzewiałą brzytwę, myślę że użyję jej do skrajnej autoagresji...
Dementor Biały
dwa lata temu
Zaspałem do pracy!
Łukaszenkow
dwa lata temu
Yanku, odpowiedź jest prosta, nie żyj ani wzdłuż, ani w poprzek, tylko pod skosem, łatwiej będzie się tobie asymilować. Co do gościńca, to nikt z nas nie jest tutaj na stałe. A co do brzytwy to daj sobie jeszcze ze 30 lat życia, jak nie wyjdziesz na prostą to użyj brzytwy, będzie usprawiedliwione.
Łukaszenkow
dwa lata temu
„Prosta stopa nie boi się krzywego buta”
Grzechu, to chińskie przysłowie zdaje się pasować do twojego problemu
Bettina
dwa lata temu
bei fuss, tego uczą się małe dzieci i ma prowadzić mysl w kierunku bezpieczeństwo pieszego na ulicy
Kłaniam się twoim stopom mówi wczoraj taki mały do małej. Słodkie.
Dementor Biały
dwa lata temu
Raczej "pamiętaj że rozładowany smartfon nie odpala alarmów"
Łukaszenkow
dwa lata temu
Beato co ciebie sprowadza, czym udręczon twój rozum i ciało?
MartynaM
dwa lata temu
Listopad mnie nie męczy, ale byłabym wdzięczna za dobrą radę dla tych, którzy mają problem z przyjęciem krytyki, przez co usuwają teksty. Jak im pomóc, jak ich przekonać, że krytyka polega na pokazaniu błędów w celu dokonania poprawy?
Łukaszenkow
dwa lata temu
A to akurat proste Martyno, krytyka działa na zasadzie selekcji naturalnej, kto nie jest w stanie znieść jej ciężaru i przestaje pisać, znaczy że pisać nigdy nie powinien.
MartynaM
dwa lata temu
Aż tak radykalnie? Może jest chociaż cień nadziei?
Bettina
dwa lata temu
Muszę podnieść cztery litery i nakarmić ciało przed pracą:)
Bettina
dwa lata temu
Znaczy na zakupy się udać.
Łukaszenkow
dwa lata temu
Martyno. Literackie beksy, przejadły się już chyba wszystkim.
Łukaszenkow
dwa lata temu
Beato, a nie łatwiej załatwić sobie u boku kogoś kto robi za ciebie zakupy?
MartynaM
dwa lata temu
Ale jeśli te "beksy" chodzą po portalu i płaczą, że usunęli teksty przez trolle(tak nazywają użytkowników, którzy normalnie publikują, ale ośmielili się skrytykować "dzieło"), bo te "trolle" przychodziły pod teksty i czepiały się.
Noe wiem jak pocieszyć biedactwa, toż zapłaczą się tu jeszcze...
MartynaM
dwa lata temu
Jakiś sposób musi być... niechby już pisali, dobrze, źle ale może od serca?
Łukaszenkow
dwa lata temu
Przysyłaj każdego skrzywdzonego tutaj, postaram się przemówić im do rozsądku.
MartynaM
dwa lata temu
Szczególnie, że tyyyle zainwestowały, w sensie te beksy, bo biegaly po portalu i chwaliły wszystko jak leci, w nadziei na rewanż... a tu jeden "troll" zniweczyl plany i co gorsze nadzieje...

Myśl, jak pomóc... na pewno coś wykminisz. Ja wracam do roboty...

Część postów została ukryta (126)

Zaloguj się, aby przeglądać cały wątek

Ten ja, nie skojarzyłeś, że to o tobie?
ten ja
dwa lata temu
Slawoszczan Witłesko-Kruppo, Feromony robią swoje, popatrz na to z innej strony - np. nie nudne, a zabawne...
Jesteś dzisiaj wyjątkowo spokojny, ostatnio nasze spotkanie przebiegło w innej atmosferze
Łukaszenkow
dwa lata temu
Królowa pasieki dała się pokryć stąd ten spokój? Pani R
ten ja
dwa lata temu
Slawoszczan Witłesko-Kruppo, Nie przeceniaj mej inteligencji, nie potrafię obsługiwać qmbajnu
ten ja
dwa lata temu
Slawoszczan Witłesko-Kruppo, Aury się nie wybiera, można już sterować pogodą, ale póki co bogaci wolą kraść, by być bogatsi
Oryginalne macie tu narzecze, pomieszanie furii z obcym, narkotycznym dialektem prostego pensjonariusza MONAR-u
nie będę oceniał, czy jesteście jego stałymi gośćmi, choć pewnie by się przydało. Pomocy tam żadnej, ale przynajmniej egzystencja wśród swoich
ten ja
dwa lata temu
Slawoszczan Witłesko-Kruppo, Dlatego cenimy twój umysł, aby go w zwój i w słój a potem w gablotę dla potomnych
Z twoich ust słyszeć takie słowa, to prawie jakby mnie wyróżniła Elżbieta II, ale zaraz... ona przecież nie żyje. To dlatego tak wali trupem jednak
ten ja
dwa lata temu
Slawoszczan Witłesko-Kruppo, Dziwni są qmbajniści, dlatego im nie wierzę, jesteś na oddziale i o tym nie wiesz, może jednak przeceniłem twój intelekt, choć i tak nie wierzę qmbajnistom
ten ja
dwa lata temu
"Elżbieta II" PRECZ Z MONARCHIĄ!
Łukaszenkow
dwa lata temu
Ten ja, nie oceniaj rzeczywistości zbyt pochopnie, może tak naprawdę jesteś szanowanym biznesmenem ale od urodzenia siedzisz w pijackim amoku i nie ma znikąd ratunku
Odchodzę, Monarchia, piękne czasy
ten ja
dwa lata temu
Slawoszczan Witłesko-Kruppo, Przceniasz mnie albo kłamiesz, co jest cechą literatów - qmbajnistów, dlatego im nie wierzę.

Muszę brykać. nakarmić święte jeże - w nie wierzę, mój pies wyjada im środki, zostają skóra i kolce
Anonim
dwa lata temu
Porada: weźcie bochenek chleba, do tego wędlinę albo żółty ser, trochę warzyw na wierzch i najedzcie się do syta!
Ta porada była za darmo, nic za nią nie chcę.
ten ja
dwa lata temu
Porada: Jeśli masz dwie pary identycznych butów i w pośpiechu założysz dwa lewe lub dwa prawe i jeden cię uwiera, dokonuj zamiany, przekładając co określony czas buta z jednej nogi na drugą, zaoszczędzisz pięćdziesiąt procent uwierania jednej stopie, drugiej zafundujesz tyle samo, ale powiadam - warto
ten ja
dwa lata temu
Jeśli nocą stoisz na środku jezdni (po balu) i widzisz dwa szeroko rozstawione światła, które się zbliżają, nie kombinuj, że to dwa równolegle jadące motocykle i nie wymijaj ich pośrodku
ten ja
dwa lata temu
Jeśli widzisz qmbajn - uciekaj w najbliższy las
Łukaszenkow
dwa lata temu
Podobno jak cieknie gęsta krew z ust to po chłopie...
ten ja
dwa lata temu
Mnie ciekła wiele razy, ale przeżyłem
Łukaszenkow
dwa lata temu
"Wiem karetka nie przyjedzie, flaszka pękła a to pech"
ten ja
dwa lata temu
"Rozjebałem się na drzewie"
Łukaszenkow
dwa lata temu
ten ja
dwa lata temu
Ja do tego dopisałem kiedyś kilka zwrotek, spróbuje sobie przypomnieć, ale to już tyle lat...
Łukaszenkow
dwa lata temu
Znałem gościa co lubił bardzo tę piosenkę, zabił się nawet na motocyklu.
ten ja
dwa lata temu
To paranoid był jakiś...

Moje dopisane z pamięci:

"Mam bandame kole szyi i skórzany czarny pas moje poszarpane dżinsy i kowbojskie buty dwa"
ten ja
dwa lata temu
Zara se bede dalej przypominał
ten ja
dwa lata temu
Choć te dżinsy się nie kleją - coś poplątałem
ten ja
dwa lata temu
Se muszę dłużej przypominać
ten ja
dwa lata temu
"Mam bandame kole szyi i kowbojskie buty dwa biała czacha na katanie niżej napis USA (ju es ej)"
ten ja
dwa lata temu
Ale ja ze dziesięć wersów dopisałem, umkło mi gdzieś tak w 1995
Łukaszenkow
dwa lata temu
Szkoda bo próbka niezła.
ten ja
dwa lata temu
E, dziś se nie przypominam, trzy akordy, potem jeszcze jeden, zagrywka prosta
ten ja
dwa lata temu
Ano, próbowałem utrzymać klimat, ale - pamięć tego... a taśma zginęła
ten ja
dwa lata temu
"Ma maszyna mnie po szosie smuga kurzu to mój ślad, wyścignąłem duży fiat
jade do cię moja blacha daje błyski a ty stoisz otworem" - coś tak kombinowałem"

E, chyba inaczej - zapomniało mie siem...
Nie wiem jak tam twoja orientacja seksualna, ale łaskaw być był i się ode mnie odczepił, bo nie widzi mi się to najlepiej
ten ja
dwa lata temu
*niezły to to jest wehikuł, wyścignąłem duży fiat
ten ja
dwa lata temu
Slawoszczan Witłesko-Kruppo, To ja się czepiam ciebie albo twojego qmbajnu? Ja uciekam przed qmbajnami i qmbajnistami...
ten ja
dwa lata temu
Slawoszczan Witłesko-Kruppo, Mało źe qmbajnista, to jeszcze zboczony! Rozpyl feromony, bo chyba zwietrzały
Łukaszenkow
dwa lata temu
ten ja
dwa lata temu
"nie byłem nigdy w Arizonie, nie byłem wierny swojej zonie..."
ten ja
dwa lata temu
A nie, to tylko okładka od tego, pieśń inna
ten ja
dwa lata temu
Znana również
Łukaszenkow
dwa lata temu
ten ja
dwa lata temu
O, tej kapeli nie znałem
Łukaszenkow
dwa lata temu
To już znasz ;)
ten ja
dwa lata temu
Już:)
Dementor Biały
dwa lata temu

Zaloguj się, aby wziąć udział w dyskusji