fosfeny

kończymy się na winklach. dalej

to kilka marzeń

ad hoc. z nich kolejna noc.

 

pod powiekami mam kosmos, miraże,

trochę szklistości. to wszystko.

śnię brak.

 

i nie zostaje mi nieba

dla ciebie. oddycham

 

łatwiej,

bezpieczniej. w bezsłońcu

tonę spokojnie.

Średnia ocena: 3.3  Głosów: 7

Zaloguj się, aby ocenić

Komentarze (11)

  • Grafomanka pół roku temu

    to mi nie leży jakoś,

    ''i nie ma nieba na niebie
    dla ciebie''

    trochę disco polo zalatuje, a to źle, bo reszta dobra, a nawet bardzo...

  • Roma pół roku temu

    Tak myślałam... Dałam ten fragment, bo czegoś mi w tym miejscu brakowało, a jakoś nic innego do głowy mi nie przyszło. Zmienię. Przemyślę na co i zmienię.
    Dzięki bardzo.

  • Grafomanka pół roku temu

    Roma, ja zawsze wstawiam, a później, najlepiej za dzień albo dwa, patrzę i poprawiam, to dobry sposób, w pewnym sensie warsztaty...

  • Roma pół roku temu

    Grafomanka to brzmi dobrze. Wezmę przykład i wypracuję sobie też taki sposób. Jak będę inaczej podchodzić do pracy nad swoimi wierszami, to może to pomoże.
    Raz jeszcze dziękuję.

  • AlexHalley pół roku temu

    Brzmi wybornie.

  • Roma pół roku temu

    To dobrze :)

  • Anonim pół roku temu

    Ciekawie w wyrecytowaniu.

  • Roma pół roku temu

    A to się cieszę :)

  • JagVetInte pół roku temu

    I nie potrafię już mieć nieba dla Ciebie

    Bądź

    I nie zostaje mi nieba dla ciebie.

    Bo tam trochę gryzie w czytaniu ten fragment, rzeczywiście.

    Mam odczucie że to jakby... Rozstanie? Że opada iluzja? Ale nie jest to jakby smutek... Wręcz ulgę tu wyczuwam

  • Roma pół roku temu

    Dzięki bardzo. "nie zostaje mi nieba dla ciebie" to będzie to.To jest to czego szukałam.
    A co do interpretacji, to wiesz... co ja napisałam to moje, co Ty przeczytasz to Twoje. Ja mogę tylko podziękować, że wchodzisz w tekst :)

  • JagVetInte pół roku temu

    Roma no fakt, ale fajnie byłoby wiedzieć co miałaś na myśli, bym i ja mógł to zestawić z moim. Bo na ten moment Ty możesz, a ja nie 😏

Napisz komentarz

Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania