Fotka z telefonu

...

Średnia ocena: 5.0  Głosów: 6

Zaloguj się, aby ocenić

Komentarze (11)

  • Wrotycz 10.02.2019

    Wibrujące, świetnie ożywione mikroprzeszłości. Obrazy - scenki w ruchu, zapachu, smaku - obudzone wspomnienia z jednej fotki. Narracja to wyskakiwanie z tej fotki jak z magicznej szkatułki, rzutek, piłeczek, kul... bardzo dobry pomysł i dobrze zobrazowany w języku.
    Energia w zdaniach, równoważnikach wprost rozpiera ściany tekstu:)
    _____________
    Korekta przecinkowa by się przydała, ale to drobiazgi.

  • jagodolas 10.02.2019

    Dzięki Wrotycz za wpadnięcie :)

  • Wrotycz 10.02.2019

    Cała przyjemność ( no dobra 90% jej:) po mojej stronie.

  • Canulas 11.02.2019

    Prowadzisz tu naprawdę kapitalnie do ciekawego i stonowanego w zaskoczeniu końca.
    Bardzo na tak i do polecanych.

  • jagodolas 11.02.2019

    Dzięki Canulas

  • pkropka 12.02.2019

    Pięknie tworzysz atmosferę. Uruchomiła mi się nostalgia i rozleniwienie - miłe zakończenie czytania :)

  • jagodolas 18.02.2019

    O, umknęło. Dzięki za wizyty :)

  • sensol 07.03.2019

    pikne!

  • jagodolas 07.03.2019

    Dzięki!!!

  • JamCi 26.06.2019

    Piękne. Pięknie opisane. Jakbym tam była. Czar. Chadzasz moimi drogami :-)

  • jagodolas 26.06.2019

    No cóż ;)

Napisz komentarz

Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania