¯\_(ツ)_/¯
¯\_(ツ)_/¯Autor: SzpilkaCzytano 516 razyData dodania: 03.05.2022Praca konkursowa: Foto-Zabawa
Średnia ocena: 5.0 Głosów: 8
Zaloguj się, aby ocenić40
Dobry limeryk.
Patriota, dziękuję za dobry ?
O, jest tekst!!!
Fajoski limeryk! ?
Kigja, no wreszcie ?
Kigja, dziękuję za fajoski ?
Szpilko, Nie zapimnij wkleić linku?
Nie zapomnij***
Kigja Oj, zapomniałam, już pędzę wkleić ?
Ale rym dałaś! Normalnie, Kleyff byłby z Ciebie dumny* A wierszyk dobry. * Autor znany z figlarnych, często śmiesznych rymów. Pozdrość.
Antoni, dziękuję za piękny komplement ?
Szpilko↔Z pomyślunkiem treściowo i rymciów↔"miś...iś...cie. Ale chyba go za bardzo nie ścisnęli, jeśli pluszkowy był. Pozdrawiam?:)↔%
Dekaos, myślisz, że wykolegowali misia? Dziękuję za - z pomyślunkiem ?
Miś nikomu nie zdradzi żadnej tajemnicy. A ni mru-mru. Mruczanki? To zupełnie inna sprawa. I wie o tym szczególnie ta "iście młoda". Fajny limeryk. Delikatny.
Trzy Cztery, dziękuję za fajny i delikatny ?
Fajne! Pozdrawiam 5
Marek, dziękuję za fajne i piątaka ?
Bardzo dowcipna pani (panienka) i sposób dopasowania się do staromodnych obyczajów. Pozdrowienia!
Bożena, dziękuję za wizytę ?
Misiek z kamerą w oku. Rodziców szpiególec przyzwoitka. ? Optymistycznie ujęte. ?
Zerka, dziękuję za słówko ?
Początek prozaiczny, końcówka przewrotna: miś lubi się bawić w trójkę (prawdziwy lodzermensch). A młodej pomaga wchodzić w dorosłe życie. ? ? ?
Narrator, ano, podejrzany miś. Dziękuję za komentarz ?
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania
Komentarze (23)
Dobry limeryk.
Patriota, dziękuję za dobry ?
O, jest tekst!!!
Fajoski limeryk! ?
Kigja, no wreszcie ?
Kigja, dziękuję za fajoski ?
Szpilko, Nie zapimnij wkleić linku?
Nie zapomnij***
Kigja
Oj, zapomniałam, już pędzę wkleić ?
Ale rym dałaś! Normalnie, Kleyff byłby z Ciebie dumny*
A wierszyk dobry.
* Autor znany z figlarnych, często śmiesznych rymów.
Pozdrość.
Antoni, dziękuję za piękny komplement ?
Szpilko↔Z pomyślunkiem treściowo i rymciów↔"miś...iś...cie. Ale chyba go za bardzo nie ścisnęli, jeśli pluszkowy był.
Pozdrawiam?:)↔%
Dekaos, myślisz, że wykolegowali misia? Dziękuję za - z pomyślunkiem ?
Miś nikomu nie zdradzi żadnej tajemnicy. A ni mru-mru. Mruczanki? To zupełnie inna sprawa. I wie o tym szczególnie ta "iście młoda". Fajny limeryk. Delikatny.
Trzy Cztery, dziękuję za fajny i delikatny ?
Fajne! Pozdrawiam 5
Marek, dziękuję za fajne i piątaka ?
Bardzo dowcipna pani (panienka) i sposób dopasowania się do staromodnych obyczajów.
Pozdrowienia!
Bożena, dziękuję za wizytę ?
Misiek z kamerą w oku. Rodziców szpiególec przyzwoitka. ?
Optymistycznie ujęte. ?
Zerka, dziękuję za słówko ?
Początek prozaiczny, końcówka przewrotna: miś lubi się bawić w trójkę (prawdziwy lodzermensch). A młodej pomaga wchodzić w dorosłe życie.
? ? ?
Narrator, ano, podejrzany miś. Dziękuję za komentarz ?
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania