¯\_(ツ)_/¯

¯\_(ツ)_/¯

Średnia ocena: 5.0  Głosów: 8

Zaloguj się, aby ocenić

Komentarze (23)

  • Patriota 03.05.2022

    Dobry limeryk.

  • Szpilka 03.05.2022

    Patriota, dziękuję za dobry ?

  • kigja 03.05.2022

    O, jest tekst!!!

  • kigja 03.05.2022

    Fajoski limeryk! ?

  • Szpilka 03.05.2022

    Kigja, no wreszcie ?

  • Szpilka 03.05.2022

    Kigja, dziękuję za fajoski ?

  • kigja 03.05.2022

    Szpilko, Nie zapimnij wkleić linku?

  • kigja 03.05.2022

    Nie zapomnij***

  • Szpilka 03.05.2022

    Kigja

    Oj, zapomniałam, już pędzę wkleić ?

  • Anonim 03.05.2022

    Ale rym dałaś! Normalnie, Kleyff byłby z Ciebie dumny*
    A wierszyk dobry.

    * Autor znany z figlarnych, często śmiesznych rymów.
    Pozdrość.

  • Szpilka 03.05.2022

    Antoni, dziękuję za piękny komplement ?

  • Dekaos Dondi 03.05.2022

    Szpilko↔Z pomyślunkiem treściowo i rymciów↔"miś...iś...cie. Ale chyba go za bardzo nie ścisnęli, jeśli pluszkowy był.
    Pozdrawiam?:)↔%

  • Szpilka 03.05.2022

    Dekaos, myślisz, że wykolegowali misia? Dziękuję za - z pomyślunkiem ?

  • Trzy Cztery 03.05.2022

    Miś nikomu nie zdradzi żadnej tajemnicy. A ni mru-mru. Mruczanki? To zupełnie inna sprawa. I wie o tym szczególnie ta "iście młoda". Fajny limeryk. Delikatny.

  • Szpilka 03.05.2022

    Trzy Cztery, dziękuję za fajny i delikatny ?

  • Fajne! Pozdrawiam 5

  • Szpilka 04.05.2022

    Marek, dziękuję za fajne i piątaka ?

  • Bożena Joanna 04.05.2022

    Bardzo dowcipna pani (panienka) i sposób dopasowania się do staromodnych obyczajów.
    Pozdrowienia!

  • Szpilka 04.05.2022

    Bożena, dziękuję za wizytę ?

  • 00.00 04.05.2022

    Misiek z kamerą w oku. Rodziców szpiególec przyzwoitka. ?
    Optymistycznie ujęte. ?

  • Szpilka 06.05.2022

    Zerka, dziękuję za słówko ?

  • Narrator 05.05.2022

    Początek prozaiczny, końcówka przewrotna: miś lubi się bawić w trójkę (prawdziwy lodzermensch). A młodej pomaga wchodzić w dorosłe życie.
    ? ? ?

  • Szpilka 06.05.2022

    Narrator, ano, podejrzany miś. Dziękuję za komentarz ?

Napisz komentarz

Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania