Fraszki (2)
NA WAGARY
Wagary, choć fajne
To są całkowicie, niestety
Nielegalne.
NA ROK SZKOLNY
Rok szkolny to taki czas,
Gdy każdy uczeń czeka na wakacje
Lecz gdyby zamienić te miesiące,
To byłby w sam raz.
NA WAGARY
Wagary, choć fajne
To są całkowicie, niestety
Nielegalne.
NA ROK SZKOLNY
Rok szkolny to taki czas,
Gdy każdy uczeń czeka na wakacje
Lecz gdyby zamienić te miesiące,
To byłby w sam raz.
Komentarze (4)
Zabawne, subtelne, inteligentne, ode mnie 5 :) Te popełniłem wiersz o wagarach - "Wagary" :)
"Lecz gdzyby zamienić te miesiące," - gdyby*
Troszkę mi się zdaje, że ta druga fraszka nie była już zbyt zgrabna, ale na pewno obie razem zasługują na czwóreczkę i taką też ocenę zostawiam :)
Dziękuję, już poprawiłam błąd. :)
Tak się zastanawiałam, o co chodzi z tą "2", aż po przeczytaniu skumałam :) W moim odbiorze dwie fraszki nawet dobrze ci wyszły. Choć na pewno pierwsza lepiej :D Zostawiam 4 :)
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania