Gdy otworzą się oczy
Już tylko jeden krok
do sekcji zwłok
Niewiele zostało mi świata
życie trwoniłem w ratach
co rok
Spłaciłem odsetki
od własnej ruletki
jeszcze tylko ten dług
jak spodnie.. tylko bez nóg.
i już bez metki
a wybór kuszący
wziąć kredyt, niechcący,
lecz szybka pożyczka
popłynie z policzka
potokiem palącym
nieszczęsne me zadłużenie
czasu nie wrócę, nie zmienię
Podobnie ma wielu
- prześwity w portfelu
po kosztach
byle do celu
Komentarze (5)
hm, spodnie to raczej bez nogawek, chyba ze ktoś ma nogawki zamiast nóg, to zamawia spodnie bez nogawek, ale z nogami.
Na wesoło możnaby - jak tułów bez nóg, a główka bez czapeczki
ireneo
Można... Pozostawiam to odbiorcy
Polaroid
Odbiorcy to nie rusza, bo bełkot jest zawsze autorski i tak zostanie.
Fajne :)
Dzięki :)
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania