Sam chciałeś żeby jakiś cudem tu trafic.
Patrz! ,bo włanie wydarzył się cud,..i co z tym zrobisz?
Chyba już wystarczająco pełno znaków na niebie...
Ja wciąż i tak będe..
Anonim8 miesięcy temu
Kropkę wyrąb z tytułu, zasadniczo tytuły są bez kropki, chyba że to jakiś manifest.
Komentarze (5)
to nadzieja już nie umiera ostatnia?
A od kiedy to tak...
"Gdy umiera nadzieja rodzą się poeci" bardzo trafne pozdrawiam
N.B.T <3
Sam chciałeś żeby jakiś cudem tu trafic.
Patrz! ,bo włanie wydarzył się cud,..i co z tym zrobisz?
Chyba już wystarczająco pełno znaków na niebie...
Ja wciąż i tak będe..
Kropkę wyrąb z tytułu, zasadniczo tytuły są bez kropki, chyba że to jakiś manifest.
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania