......

.....

Średnia ocena: 0.0  Głosów: 0

Zaloguj się, aby ocenić

Komentarze (4)

  • Canulas 13.08.2017

    Się z Paktofoniką kojarzy... znów :)
    Nie umiem ocenić.

  • Jo-anka 13.08.2017

    Co by było gdyby tego nie było, gdyby tylko nad wyraz wyidealizowane? Niebo Monia ;) Pozdrawiam ;)

  • KarolaKorman 13.08.2017

    ,,to o czym pragnę.'' - to czego pragnę

    Nie raz zadajemy sobie pytania, co by było gdyby i nie zawsze umiemy znaleźć odpowiedź.

  • Pasja 13.08.2017

    Zawsze będziemy pytać i wymyślać odpowiedzi. Jest takie powiedzenie... co by było, gdyby babka miała wasy. :)

Napisz komentarz

Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania