.....
......Autor: MoniaCzytano 399 razyData dodania: 13.08.2017
Średnia ocena: 0.0 Głosów: 0
Zaloguj się, aby ocenić0
Się z Paktofoniką kojarzy... znów :) Nie umiem ocenić.
Co by było gdyby tego nie było, gdyby tylko nad wyraz wyidealizowane? Niebo Monia ;) Pozdrawiam ;)
,,to o czym pragnę.'' - to czego pragnę Nie raz zadajemy sobie pytania, co by było gdyby i nie zawsze umiemy znaleźć odpowiedź.
Zawsze będziemy pytać i wymyślać odpowiedzi. Jest takie powiedzenie... co by było, gdyby babka miała wasy. :)
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania
Komentarze (4)
Się z Paktofoniką kojarzy... znów :)
Nie umiem ocenić.
Co by było gdyby tego nie było, gdyby tylko nad wyraz wyidealizowane? Niebo Monia ;) Pozdrawiam ;)
,,to o czym pragnę.'' - to czego pragnę
Nie raz zadajemy sobie pytania, co by było gdyby i nie zawsze umiemy znaleźć odpowiedź.
Zawsze będziemy pytać i wymyślać odpowiedzi. Jest takie powiedzenie... co by było, gdyby babka miała wasy. :)
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania