Gdyby wybory wygrał dupiasz
Uśmiechniecie się riebiata,
gdy wybory wygra dupiarz,
to nie będzie koniec świata,
można jeszcze niżej upaść.
Może nawet już nazajutrz,
rzeczywistość spadnie twarda,
wkrótce twardy but islamu,
odczujecie na swych gardłach.
Dziś wyraża się łagodnie,
lecz czekajcie do niedzieli,
gdy do władzy cham się dorwie,
całą Polskę wnet przecweli.
Klar z lewackim zróbmy grzybem,
zanim Słońce skradnie z nieba,
zachowajmy się właściwie,
i głosujmy, tak jak trzeba.
Komentarze (34)
całą Polskę wnet przecweli. - co to jest za słowo «przecweli»?
Puknij się w pustoczaszkę.
Ze słownika Tuska i jego kumpla Wielkiego Bu:))))))))))
Bądź lepszy i użyj synonimu. Okropne słowo.
Aisak adekwatne, nie czas na synonimy.
okruszynka
Tak mówią w wiezięniu.
Dobra, piszcie jak chcecie. Mnie się to słowo nie podoba.
Aisak premier naszego kraju takich używa, zresztą koleguje się z takimi i glosują na niego. Nie becz, taki lajf.
okruszynka
Nieprawda! Nie słyszałam, żeby tusk używał takich słów. Zajmuje wysokie stanowisko i jest zobowiązany do dawania dobrego przykładu językowego, ale jego znajomi być może używają.
Aisak ludzie mówią, że ryży po,ostatnim występie w Polsacie nadaje się już tylko do wariatkowa.
okruszynka
Bo jest zdenerwowany i przerażony.
Wykaż zrozumienie🤣🤣
Niech się wypłacze w rękaw murańce.
obserwując tę kampanię, wypowiedzi, zachowania ludzi, zaczynam szanować kurwy par excellence.
Dokładnie Grain, bo to co rządzi Polską to banda gangsterów udająca elity.
okruszynka No a teraz sam siebie pochwal, przyznaj sobie rację, niech się pojawi realista, Noic1 i Conie, dowartościujesz się jeszcze bardziej.
No, najwyższy czas szanować własną matkę.
Poncki gratuluję opamiętania
Grain mi czy sobie?
Dobry tekst, pozdrawiam i zostawiam ocenę 5. :)
Dziękuje pięknie, odpowzdrawiam.
Znaczna część społeczeństwa nie interesuję się polityką, zatanawiając się bardziej nad wyborem np.koloru lakieru do paznokci. Polityka robi z nas trędowatych, lakier tego nie przysłoni.
Politycy kłamią, uważają /słusznie/ wyborców za idiotów, którym można wszystko wnówić - kwestia dostępu do środków przekazu, ilości powtórzeń.
Pewien włoski autorytet od demokracji powiedział, że zawsze chodził na wybory i niestety głosował tylko na mniejsze zło.
My też cały czas głosujemy na mniejsze zło Grain. A to dlatego, że nie ma ziemi absolutnego dobra. A święci zdarzają się rzadko i nie uczestniczą w wyborach.
miałby darmowego alfonsa Piotrusia
Sorry Piotrusie, miałby podnóżkowego Karola
wiele ich różni. Jeden na studiach był zwany dupiarzem a drugi dupiarzen całą gebą był
poprawka, doczytałem że dotyczylo to lat ogólniaka a termin ten miał być obecnym zamiennikiem do ówczesnego - bawidamek.
Na pytanie Wojewódzkiego cxy był bawidamkiem dr Trzaskowski odpowiedział, że dzisiaj nikt już tego terminu nie używa:
"Kto mówi "bawidamek", na Boga? - powiedział prezydent Warszawy."
ireneo, a kto poważnie traktuje bawidamków, lowelasów i dupiarzy z podrzęnych nocnych spelun i melin? No kto?
okruszynka
zaczynasz myśleć, trafiłeś ochroniarza z tych rewirów, nie tylko pupiarza ale sutenera.
Dr, Trzaskowskiego, jako licealiste lokujesz w nocnej spelunie? Pomyśl chłopie, czy warto robić z siebie kretyna dla takiego zdemoralizowanego indywidum. Gdyby tylko pozostawić niezaprzeczalny, bo udokumentowany fak rezerwacji na dwieście dni darmowego użytkowania apartamentu hotelowego w muzeum albo kilkuletniego darmowego zamieszkiwania w Warszawie (kilkusettysięczne obciążenie podatników) przy zerowym przygotowaniu to obecność sutenera w Belwederze uwłacza Polakom za wyjątkiem... nie nazwę by nie uwłaczać moim rodzicom.
okruszynka
jeszcze uwaga, która nie pozwala poważnie traktować ciebie, otóż trzy wymienione terminy traktują o tym samym, są synonimami. To tak jakbym zapytał - kto mniej zdemoralizowany: sutener, alfons czy kupler.
Gdyby kto zechciał dopisać kolejny synonim - tow. Karol N. z Grand Hotelu - też może powołując aię na slowa z nim pracujących, a obecnie ( nic dziwnego ze względu na półświadkowych kolesiów) pragnącymi pozostać anonimowymi z gotowością zexnawania przed sądem
Sprzymierzeni w dobrem -dobro stanowimy.
W miłości i zgodzie zło zwyciężymy
Nasza Ziemia między Odrą i Bugiem ,Bałtykiem i Karpatami .
Tu od zarania wieków naturalną siedzibę Polaków mamy
Tylko razem w jedności jesteśmy niezwyciężeni
Tu daninę krwi oddaliśmy w obronie Naszej Ziemi
Tu groby naszych Ojców ,Matek ,Babć i Dziadków
Oraz pomordowanych wbrew woli Naszych Dzieciaczków.
Choć są zakusy naszych wrogów bardzo wielkie
Przez wspólne działanie pokonamy zło wszelkie
Tak nam dopomóż Bóg i Maryja zawsze Dziewica
Tym wezwaniem każdy Polak się zaszczyca.
Kto przegra a kto wygra te prezydenckie wybory
Świadczą ucieczki z Końskich do tej pory
Bo kto boi się publicznej debaty
Ten zamiast rządzenia niech się weźmie do łopaty.
👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻
okruszynka uznanie wzajemne 👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻
Powiem ci, że samozwańczy dupiarz ma klakierów wielu
Tak jak tow. Wiesław miał kur.. w PRL-u
>Mówię wam to towarzysze, my kapitalizm przegonimy
jak 10 milionów kur.. nasadzimy
Dodatkowo- towarzysze ze wsi -Wy świnie -hodujcie!
A w jatkach na Kleparzu nie handlujcie.
realista jeszcze wyjaśnienie słów towarzysza Wiesława dla czytelników Twojego posta. Kleparz - miejskie targowisko głównie owocowo-warzywne w Krakowie. Obecnie istnieją dwa takie miejsca Stary niedaleko Placu Matejki i Nowy Kleparz w pobliżu pierwszej obwodnicy Alei Trzech Wieszczów.
hicior
https://www.youtube.com/watch?v=zTaFcewkuQo
Fajne, a to jeszcze lepsze, chyba tego samego wykonwcy:
https://www.youtube.com/watch?v=Hx0ffPrreqo
I bardzo fajne słowa.
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania