🌸

...

Średnia ocena: 4.0  Głosów: 6

Zaloguj się, aby ocenić

Komentarze (10)

  • Aisak 6 dni temu

    Czy to metafora słów, które z pozoru wyglądają blado, ale wznoszą się wysoko?

  • Aisak, nie pytaj 🤭

  • Aisak 6 dni temu

    Nie pytam. Mam swą teoryję i jurz.

  • Aisak 🌸

  • Dusza_boli 6 dni temu

    Najpierw gęś, potem pismo, potem mapa nieba...
    Świetnie działają te przesunięcia perspektywy.
    I wraca wspomnienie mnie z warkoczami ściganej przez gęsi ;) Dobry wiersz potrafi otworzyć takie tunele.

  • Dusza, ale to fajne, mnie nie ciągały, ale utrwaliły się w dzieciństwie na tle reszty zwierzaków.
    Dzikie gęsi mają taki straszny motyw. Jak znajdę to Ci podrzucę.
    Dzięki za refleksje. :)

  • https://youtu.be/H1S6UCX4RAA?si=K3r2QEzvrJn_wSrU
    Zobacz :)

  • Dusza_boli 3 dni temu

    C₁₂H₂₂O₁₁ właśnie czasem życie zaczyna się właśnie tam, gdzie kończy się bezpieczeństwo.

  • Dusza_boli 3 dni temu

    C₁₂H₂₂O₁₁ gdzie Twój wiersz?

  • Aisak 4 dni temu

    No, ładne kwiatki...
    Z przykrością oznajmiam, że muszę wtrącić swoje 2 grosze i napisać, że moim zdaniem autor, który napisał i wspomniał wzór chemiczny miał coś innego na myśli, niż osobę z krwi i kości.
    Ponadto tak, jak kiedyś napisałam, że wzór chemiczny i tamten autor mają ponadwymiarowe połączenie i na pewno nie napisałby żadnej szkarady pod adresem wzoru chemicznego.

    To są zbyt pochopnie wyciągnięte wnioski, które są echem poprzednich decyzji.

    W takich niejasnych sytuacjach najlepiej działa oddech z powtórzeniami i proste pytanie o adresata. Pytanie do osoby, z którą nie toczy się walk śródlądowych oczywiście ani międzygalaktycznych.

    Na tiktoku pokazują ładne kwiatki💮

Napisz komentarz

Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania